GSB IHF EHF
  

1. Lig Kadınlar A Grubu

TAKIM O G B M A Y AV P
1 MERSİN B. BLD. 18 16 0 2 571 451 120 32
2 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 18 14 0 4 497 389 108 28
3 SİVAS BELEDİYE SK 18 12 1 5 642 556 86 25
4 ELAZIĞ SYSK 18 12 1 5 518 449 69 25
5 AKSARAY BLD. 18 11 0 7 484 475 9 22
6 OLİMPİK PAZAR SK 18 6 0 12 503 538 -35 12
7 YOZGAT ASP GSK 18 5 2 11 547 562 -15 10
8 OĞUZELİ HEM 18 4 2 12 495 573 -78 10
9 ARTVİN 7 MART 18 3 2 13 427 538 -111 8
10 KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 18 3 0 15 428 581 -153 0
TARİH CEZA PUANI TAKIMI AÇIKLAMA
26-04-2022 2 Yeni - KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 27.02.2022 tarihinde oynanması gereken Artvin 7 Mart Spor Kulübü-Kızıltepe Spor Lisesi Spor Kulübü müsabakasına çıkmayan Kızıltepe Spor Lisesi Spor Kulübü hükmen mağlup sayılarak, müsabaka 10-0 Artvin 7 Mart Spor Kulübü lehine tescil edilmiştir.
03-06-2022 4 Yeni - KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK Kızıltepe Spor Lisesi Spor Kulübü'nün  Türkiye Şampiyonaları faaliyetlerinde 2 kategoriye katılmadığı ( Yıldızlar-Küçükler ) bu nedenle toplamda 4 puanı silinmiştir.
03-06-2022 2 Yeni - YOZGAT ASP GSK Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü'nün  Türkiye Şampiyonaları faaliyetlerinde 1 kategoriye katılmadığı ( Küçükler ) bu nedenle 2 puanı silinmiştir.

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
09.10.2021
12:00
1. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 27 : 22   ELAZIĞ SYSK
09.10.2021
13:00
1. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 24 : 19   YOZGAT ASP GSK
09.10.2021
13:00
1. Hafta
  ARTVİN 7 MART 19 : 42   MERSİN B. BLD.
09.10.2021
13:00
1. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 30 : 24   OĞUZELİ HEM
09.10.2021
13:00
1. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 24 : 23   AKSARAY BLD.
16.10.2021
13:00
2. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 28 : 22   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
16.10.2021
13:00
2. Hafta
  AKSARAY BLD. 37 : 25   OLİMPİK PAZAR SK
16.10.2021
13:30
2. Hafta
  OĞUZELİ HEM 37 : 42   SİVAS BELEDİYE SK
16.10.2021
14:00
2. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 34 : 16   ARTVİN 7 MART
17.10.2021
15:00
2. Hafta
  MERSİN B. BLD. 34 : 27   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
23.10.2021
12:00
3. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 39 : 34   MERSİN B. BLD.
23.10.2021
13:00
3. Hafta
  ARTVİN 7 MART 21 : 34   OLİMPİK PAZAR SK
23.10.2021
13:00
3. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 27 : 26   YOZGAT ASP GSK
23.10.2021
13:00
3. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 28 : 18   OĞUZELİ HEM
23.10.2021
13:00
3. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 32 : 24   AKSARAY BLD.
30.10.2021
13:00
4. Hafta
  MERSİN B. BLD. 24 : 23   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
30.10.2021
13:00
4. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 34 : 30   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
30.10.2021
13:30
4. Hafta
  OĞUZELİ HEM 28 : 28   ELAZIĞ SYSK
30.10.2021
14:00
4. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 42 : 35   SİVAS BELEDİYE SK
06.11.2021
12:00
5. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 40 : 33   OLİMPİK PAZAR SK
06.11.2021
13:00
5. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 35 : 28   ARTVİN 7 MART
06.11.2021
13:00
5. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 25 : 20   YOZGAT ASP GSK
06.11.2021
13:30
5. Hafta
  OĞUZELİ HEM 29 : 28   AKSARAY BLD.
09.11.2021
13:00
5. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 20 : 22   MERSİN B. BLD.
13.11.2021
13:00
6. Hafta
  MERSİN B. BLD. 35 : 24   OĞUZELİ HEM
13.11.2021
13:00
6. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 18 : 28   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
13.11.2021
13:00
6. Hafta
  ARTVİN 7 MART 29 : 29   SİVAS BELEDİYE SK
13.11.2021
14:00
6. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 28 : 38   ELAZIĞ SYSK
14.11.2021
13:00
6. Hafta
  AKSARAY BLD. 30 : 24   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
20.11.2021
12:00
7. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 42 : 34   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
20.11.2021
13:00
7. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 38 : 21   ARTVİN 7 MART
20.11.2021
13:00
7. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 36 : 24   OLİMPİK PAZAR SK
20.11.2021
13:00
7. Hafta
  AKSARAY BLD. 16 : 23   MERSİN B. BLD.
20.11.2021
13:30
7. Hafta
  OĞUZELİ HEM 28 : 34   YOZGAT ASP GSK
27.11.2021
12:00
8. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 30 : 32   AKSARAY BLD.
27.11.2021
13:00
8. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 21 : 27   OĞUZELİ HEM
27.11.2021
13:00
8. Hafta
  ARTVİN 7 MART 20 : 21   ELAZIĞ SYSK
27.11.2021
13:00
8. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 27 : 30   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
27.11.2021
14:00
8. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 24 : 28   MERSİN B. BLD.
04.12.2021
13:00
9. Hafta
  MERSİN B. BLD. 31 : 22   OLİMPİK PAZAR SK
04.12.2021
13:00
9. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 32 : 34   SİVAS BELEDİYE SK
04.12.2021
13:00
9. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 33 : 24   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
04.12.2021
13:00
9. Hafta
  AKSARAY BLD. 27 : 26   YOZGAT ASP GSK
04.12.2021
13:30
9. Hafta
  OĞUZELİ HEM 30 : 26   ARTVİN 7 MART
06.12.2021
13:00
4. Hafta
  AKSARAY BLD. 26 : 29 Ertelendi   ARTVİN 7 MART
30.01.2022
12:00
10. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 33 : 34   SİVAS BELEDİYE SK
30.01.2022
13:00
10. Hafta
  MERSİN B. BLD. 30 : 21   ARTVİN 7 MART
30.01.2022
13:00
10. Hafta
  AKSARAY BLD. 19 : 20   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
30.01.2022
13:30
10. Hafta
  OĞUZELİ HEM 36 : 22   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
30.01.2022
14:00
10. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 32 : 26   OLİMPİK PAZAR SK
06.02.2022
11:00
11. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 19 : 20   ELAZIĞ SYSK
06.02.2022
13:00
11. Hafta
  ARTVİN 7 MART 29 : 29   YOZGAT ASP GSK
06.02.2022
13:00
11. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 30 : 28   OĞUZELİ HEM
06.02.2022
13:00
11. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 25 : 27   AKSARAY BLD.
06.02.2022
14:00
11. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 23 : 39   MERSİN B. BLD.
13.02.2022
13:00
12. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 28 : 24   ARTVİN 7 MART
13.02.2022
13:00
12. Hafta
  MERSİN B. BLD. 34 : 26   SİVAS BELEDİYE SK
13.02.2022
13:00
12. Hafta
  AKSARAY BLD. 24 : 23   ELAZIĞ SYSK
13.02.2022
13:30
12. Hafta
  OĞUZELİ HEM 19 : 24   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
13.02.2022
14:00
12. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 35 : 29   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
19.02.2022
13:00
13. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 28 : 18   MERSİN B. BLD.
20.02.2022
13:00
13. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 50 : 39   YOZGAT ASP GSK
20.02.2022
13:00
13. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 16 : 36   OLİMPİK PAZAR SK
20.02.2022
13:00
13. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 33 : 21   OĞUZELİ HEM
20.02.2022
13:00
13. Hafta
  ARTVİN 7 MART 27 : 28   AKSARAY BLD.
26.02.2022
13:00
14. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 20 : 28   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
27.02.2022
00:00
14. Hafta
  ARTVİN 7 MART 10 : 0 İptal   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
27.02.2022
13:00
14. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 36 : 42   SİVAS BELEDİYE SK
27.02.2022
13:00
14. Hafta
  MERSİN B. BLD. 28 : 21   ELAZIĞ SYSK
27.02.2022
13:00
14. Hafta
  AKSARAY BLD. :   OĞUZELİ HEM
06.03.2022
13:00
15. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 31 : 30   YOZGAT ASP GSK
06.03.2022
13:00
15. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 37 : 21   OLİMPİK PAZAR SK
06.03.2022
13:00
15. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 46 : 18   ARTVİN 7 MART
06.03.2022
13:00
15. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 17 : 26   AKSARAY BLD.
06.03.2022
13:30
15. Hafta
  OĞUZELİ HEM 27 : 35   MERSİN B. BLD.
19.03.2022
15:00
17. Hafta
  BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 38 : 19   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
20.03.2022
13:00
17. Hafta
  MERSİN B. BLD. 44 : 34   YOZGAT ASP GSK
20.03.2022
13:00
17. Hafta
  ELAZIĞ SYSK 36 : 25   ARTVİN 7 MART
20.03.2022
13:00
17. Hafta
  AKSARAY BLD. 31 : 30   SİVAS BELEDİYE SK
23.03.2022
13:00
16. Hafta
  ARTVİN 7 MART 17 : 28   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
23.03.2022
13:00
16. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 22 : 26   ELAZIĞ SYSK
23.03.2022
16:00
16. Hafta
  MERSİN B. BLD. 36 : 27   AKSARAY BLD.
26.03.2022
13:00
18. Hafta
  OLİMPİK PAZAR SK 30 : 34   MERSİN B. BLD.
27.03.2022
13:00
18. Hafta
  SİVAS BELEDİYE SK 23 : 25   BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
27.03.2022
13:00
18. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 27 : 37   ELAZIĞ SYSK
27.03.2022
13:00
18. Hafta
  ARTVİN 7 MART 47 : 24   OĞUZELİ HEM
27.03.2022
14:00
18. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 33 : 35   AKSARAY BLD.
30.03.2022
13:00
16. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 17 : 43   SİVAS BELEDİYE SK
30.03.2022
14:00
16. Hafta
  YOZGAT ASP GSK 42 : 42   OĞUZELİ HEM
03.04.2022
13:00
17. Hafta
  OĞUZELİ HEM 31 : 44   OLİMPİK PAZAR SK

En Golcü Oyuncular

Gol Sayısı
236
Gol Sayısı
184
Gol Sayısı
178
Gol Sayısı
168
Gol Sayısı
159