Erkekler Süper Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 SPOR TOTO SK 22 19 1 2 711 546 165 40 0 40
2 BEŞİKTAŞ AYGAZ 22 18 2 2 708 568 140 38 0 38
3 BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 22 18 2 2 702 571 131 38 0 38
4 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 22 16 5 1 688 581 107 33 0 33
5 NİLÜFER BELEDİYESPOR 22 15 6 1 672 594 78 31 0 31
6 GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 22 11 11 0 662 638 24 22 0 22
7 KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 22 8 12 2 675 742 -67 18 0 18
8 ANTALYASPOR 22 6 14 2 635 657 -22 14 0 14
9 MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 22 5 16 1 567 679 -112 11 0 11
10 GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 22 4 16 2 589 687 -98 10 0 10
11 ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 22 3 18 1 600 756 -156 7 0 7
12 İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 22 1 21 0 537 727 -190 2 0 2

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
26-09-2020
15:00
1. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 43 : 26   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
26-09-2020
15:00
1. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 26 : 38   BEŞİKTAŞ AYGAZ
26-09-2020
15:00
1. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 30 : 26   ANTALYASPOR
26-09-2020
16:00
1. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 33 : 24   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
26-09-2020
16:00
1. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 27 : 33   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
02-10-2020
17:00
2. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 27 : 27   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
03-10-2020
12:00
2. Hafta
  ANTALYASPOR 31 : 33   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
03-10-2020
15:00
2. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 27 : 21   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
03-10-2020
15:00
2. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 30 : 31   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
05-10-2020
18:00
2. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 28 : 25   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
10-10-2020
14:00
3. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 27 : 30   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
10-10-2020
16:00
3. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 32 : 28   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
10-10-2020
16:00
3. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 23 : 39   BEŞİKTAŞ AYGAZ
10-10-2020
18:00
3. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 32 : 28   ANTALYASPOR
16-10-2020
17:00
4. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 26 : 27   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
17-10-2020
15:00
4. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 30 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
17-10-2020
15:00
4. Hafta
  SPOR TOTO SK 35 : 20   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
17-10-2020
15:00
4. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 22 : 27   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
17:00
4. Hafta
  ANTALYASPOR 24 : 24   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
21-10-2020
17:00
1. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 28 : 37   SPOR TOTO SK
23-10-2020
17:00
5. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 33 : 31   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
15:00
5. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 24 : 35   NİLÜFER BELEDİYESPOR
24-10-2020
17:30
5. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 30 : 39   ANTALYASPOR
27-10-2020
17:00
2. Hafta
  SPOR TOTO SK 31 : 23   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
13-11-2020
17:00
6. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 30 : 30   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
14-11-2020
14:00
6. Hafta
  ANTALYASPOR 36 : 26   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
15:00
6. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 19 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
14-11-2020
17:00
6. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 41 : 31   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
15-11-2020
15:00
6. Hafta
  SPOR TOTO SK 29 : 26   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
18-11-2020
15:00
3. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 21 : 23   NİLÜFER BELEDİYESPOR
20-11-2020
17:00
5. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 19 : 27   BEŞİKTAŞ AYGAZ
25-11-2020
18:00
4. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 25 : 26   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
28-11-2020
14:00
7. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 26 : 33   BEŞİKTAŞ AYGAZ
28-11-2020
14:00
7. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 25 : 35   SPOR TOTO SK
28-11-2020
16:00
7. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 28 : 30   NİLÜFER BELEDİYESPOR
28-11-2020
16:00
7. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 34 : 24   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
29-11-2020
13:00
7. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 27 : 33   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 35 : 26   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 26 : 34   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 45 : 31   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  SPOR TOTO SK 33 : 22   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
05-12-2020
17:00
8. Hafta
  ANTALYASPOR 28 : 32   BEŞİKTAŞ AYGAZ
06-12-2020
16:00
8. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 26 : 29   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
09-12-2020
18:00
5. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 23 : 21   SPOR TOTO SK
13-12-2020
14:00
6. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 31 : 21   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
17-12-2020
15:00
5. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 40 : 27   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
19-12-2020
14:00
9. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 26 : 31   NİLÜFER BELEDİYESPOR
19-12-2020
16:00
9. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 35 : 33   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
24-12-2020
14:00
3. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 29 : 34   SPOR TOTO SK
26-12-2020
13:00
10. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 24 : 24   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
13:00
10. Hafta
  ANTALYASPOR 26 : 32   SPOR TOTO SK
26-12-2020
15:00
10. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 23 : 26   BEŞİKTAŞ AYGAZ
26-12-2020
16:00
10. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 23 : 35   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
28-12-2020
14:00
10. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 29 : 26   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
29-12-2020
15:00
7. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 34 : 26   ANTALYASPOR
02-01-2021
13:00
11. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 30 : 26   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
02-01-2021
14:00
11. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 26 : 28   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
02-01-2021
14:00
11. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 25 : 30   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
02-01-2021
16:00
11. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 35 : 26   ANTALYASPOR
02-01-2021
17:00
11. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 26 : 20   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
18:00
11. Hafta
  SPOR TOTO SK 35 : 28   NİLÜFER BELEDİYESPOR
23-01-2021
16:00
9. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 21 : 33   ANTALYASPOR
23-01-2021
18:00
9. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 28 : 28   SPOR TOTO SK
24-01-2021
14:00
9. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 39 : 30   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
26-01-2021
16:00
9. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 22 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
03-02-2021
15:00
10. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 33 : 37   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
06-02-2021
12:00
12. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 22 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
06-02-2021
17:00
12. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 38 : 27   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
07-02-2021
15:00
12. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 32 : 33   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
07-02-2021
15:00
12. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 31 : 28   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
07-02-2021
15:00
12. Hafta
  SPOR TOTO SK 35 : 22   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
07-02-2021
17:00
12. Hafta
  ANTALYASPOR 25 : 28   NİLÜFER BELEDİYESPOR
12-02-2021
20:00
13. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 28 : 34   NİLÜFER BELEDİYESPOR
13-02-2021
15:00
13. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 23 : 40   SPOR TOTO SK
14-02-2021
15:30
13. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 37 : 26   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
14-02-2021
16:00
13. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 25 : 28   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
14-02-2021
16:00
13. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 32 : 27   ANTALYASPOR
19-02-2021
20:00
14. Hafta
  SPOR TOTO SK 29 : 27   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
20-02-2021
14:00
14. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 23 : 39   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
20-02-2021
17:00
14. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 37 : 21   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
21-02-2021
14:00
14. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 26 : 40   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
21-02-2021
15:30
14. Hafta
  ANTALYASPOR 27 : 18   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
21-02-2021
17:00
14. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 38 : 24   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
26-02-2021
15:00
15. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 29 : 32   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
27-02-2021
15:00
15. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 26 : 28   BEŞİKTAŞ AYGAZ
28-02-2021
14:00
15. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 24 : 37   SPOR TOTO SK
28-02-2021
14:00
15. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 33 : 26   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
28-02-2021
16:00
15. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 37 : 34   ANTALYASPOR
28-02-2021
18:00
15. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 28 : 23   NİLÜFER BELEDİYESPOR
06-03-2021
12:00
16. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 29 : 29   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
07-03-2021
15:00
16. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 32 : 25   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
07-03-2021
15:00
16. Hafta
  SPOR TOTO SK 23 : 23   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
07-03-2021
16:00
16. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 32 : 28   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
07-03-2021
17:00
16. Hafta
  ANTALYASPOR 30 : 30   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
07-03-2021
17:30
16. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 21 : 30   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
21-03-2021
14:00
17. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 29 : 37   SPOR TOTO SK
21-03-2021
14:00
17. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 27 : 28   ANTALYASPOR
21-03-2021
15:00
17. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 35 : 25   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
21-03-2021
16:00
17. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 26 : 30   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
21-03-2021
16:00
17. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 27 : 36   BEŞİKTAŞ AYGAZ
28-03-2021
15:00
18. Hafta
  SPOR TOTO SK 41 : 30   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
28-03-2021
17:00
18. Hafta
  ANTALYASPOR 24 : 31   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
31-03-2021
14:00
17. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 31 : 28   NİLÜFER BELEDİYESPOR
10-04-2021
17:00
19. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 32 : 37   NİLÜFER BELEDİYESPOR
11-04-2021
16:00
19. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 29 : 32   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
11-04-2021
16:00
19. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 43 : 24   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
11-04-2021
17:00
19. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 36 : 29   ANTALYASPOR
14-04-2021
13:00
18. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 32 : 22   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
15-04-2021
13:00
18. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 29 : 30   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
17-04-2021
20:30
20. Hafta
  SPOR TOTO SK 22 : 20   BEŞİKTAŞ AYGAZ
18-04-2021
13:00
20. Hafta
  ANTALYASPOR 37 : 19   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
18-04-2021
15:00
20. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 38 : 27   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
18-04-2021
15:00
20. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 27 : 42   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
18-04-2021
15:00
20. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 27 : 35   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
02-05-2021
13:00
19. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 40 : 26   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
05-05-2021
16:00
18. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 23 : 31   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
05-05-2021
17:00
19. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 25 : 33   SPOR TOTO SK
06-05-2021
16:00
13. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 29 : 31   BEŞİKTAŞ AYGAZ
08-05-2021
14:00
21. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 30 : 21   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
08-05-2021
15:00
21. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 34 : 25   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
09-05-2021
13:00
21. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 27 : 34   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
09-05-2021
13:00
21. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 27 : 26   NİLÜFER BELEDİYESPOR
09-05-2021
14:00
21. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 45 : 38   ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK
09-05-2021
15:00
21. Hafta
  SPOR TOTO SK 36 : 21   ANTALYASPOR
13-05-2021
17:00
18. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 41 : 27   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
14-05-2021
15:00
20. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 30 : 27   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
15-05-2021
15:00
22. Hafta
  ÜMİTKÖY AİHL BAŞKENT AKADEMİ SK 26 : 40   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
16-05-2021
13:00
22. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 22 : 33   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
16-05-2021
14:00
22. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 24 : 28   SPOR TOTO SK
16-05-2021
15:00
22. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 38 : 27   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
16-05-2021
17:00
22. Hafta
  ANTALYASPOR 30 : 34   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
16-05-2021
17:30
22. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 28 : 39   BEŞİKTAŞ AYGAZ

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : SAMET KANBEROĞLU
Takımı : BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 177
Adı & Soyadı : YAŞAR ERDEM ATEŞ
Takımı : MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 3
Attığı Gol : 161
Adı & Soyadı : ALPEREN ARABACI
Takımı : İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 151
Adı & Soyadı : OLEG GEORGİYEKSKİ
Takımı : ANTALYASPOR
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 146
Adı & Soyadı : ALİ EMRE BABACAN
Takımı : ANTALYASPOR
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 30
Attığı Gol : 138