GSB IHF EHF
  

Kadınlar Süper Lig

TAKIM O G B M A Y AV P
1 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 15 15 0 0 581 381 200 30
2 YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 16 12 1 3 525 443 82 25
3 YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 16 12 0 4 493 434 59 24
4 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 15 10 0 5 458 412 46 20
5 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 16 7 0 9 478 456 22 14
6 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 16 6 1 9 478 436 42 13
7 GÖRELE BELEDİYESİ SK 16 4 2 10 497 518 -21 10
8 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 16 3 0 13 453 488 -35 6
9 PAZARSPOR 16 0 0 16 384 779 -395 -4
TARİH CEZA PUANI TAKIMI AÇIKLAMA
12-02-2020 4 PAZARSPOR

Alt yapı faaliyetlerine katılmaması nedeniyle 2 puanı silinmiştir.

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
05.10.2019
14:30
1. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 33 : 25   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
05.10.2019
16:00
1. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 32 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
05.10.2019
18:00
1. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 30 : 28   GÖRELE BELEDİYESİ SK
05.10.2019
19:00
1. Hafta
  PAZARSPOR 21 : 43   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
12.10.2019
15:15
2. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 44 : 18   PAZARSPOR
12.10.2019
16:00
2. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 28 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
12.10.2019
17:00
2. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 42 : 29
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
13.10.2019
15:00
2. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 20 : 28   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
19.10.2019
17:00
3. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 23 : 31
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
19.10.2019
17:00
3. Hafta
  PAZARSPOR 23 : 45   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
20.10.2019
16:00
3. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 22 : 32   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
20.10.2019
17:00
3. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 26   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
26.10.2019
13:30
4. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 22 : 27   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
26.10.2019
16:00
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 51 : 30   PAZARSPOR
27.10.2019
13:30
4. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 38 : 16   GÖRELE BELEDİYESİ SK
27.10.2019
15:00
4. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 21 : 22   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
02.11.2019
15:30
5. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 34 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
02.11.2019
16:00
5. Hafta
  PAZARSPOR 27 : 45   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
02.11.2019
16:00
5. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 28 : 28   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
02.11.2019
18:00
5. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 30 : 20   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
09.11.2019
16:00
6. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 23 : 26   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
10.11.2019
15:00
6. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 26 : 28   GÖRELE BELEDİYESİ SK
13.11.2019
15:00
6. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 22 : 28
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
16.11.2019
16:00
7. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 23 : 31   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
17.11.2019
16:00
7. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 21 : 20   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
19.11.2019
14:00
6. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 26 : 31   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
30.11.2019
13:00
8. Hafta
  PAZARSPOR 17 : 44   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
30.11.2019
15:00
8. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 32 : 27   GÖRELE BELEDİYESİ SK
30.11.2019
17:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 35   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
01.12.2019
15:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 27 : 25   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
04.12.2019
17:00
7. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 34 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
04.12.2019
19:00
7. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 49 : 18
  PAZARSPOR
07.12.2019
15:15
9. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 25 : 21   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
07.12.2019
16:00
9. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 52 : 21   PAZARSPOR
07.12.2019
16:00
9. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 31 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
08.12.2019
15:00
9. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 28 : 21   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
07.01.2020
15:00
10. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 63 : 19   PAZARSPOR
11.01.2020
15:00
10. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 20 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
12.01.2020
13:00
10. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 27 : 28   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
12.01.2020
16:00
10. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 35 : 35   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
18.01.2020
13:00
11. Hafta
  PAZARSPOR 20 : 56   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
19.01.2020
15:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 37 : 27   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
19.01.2020
17:00
11. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 38 : 34   GÖRELE BELEDİYESİ SK
22.01.2020
15:00
11. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 32 : 41   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
01.02.2020
18:00
12. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 26   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
02.02.2020
13:00
12. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 23 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
02.02.2020
15:00
12. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 50 : 27   PAZARSPOR
09.02.2020
18:00
13. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 34 : 30   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
09.02.2020
19:00
13. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 29 : 24   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
12.02.2020
15:00
12. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 34 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
16.02.2020
15:00
14. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 50 : 32   PAZARSPOR
16.02.2020
15:00
14. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 23 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
16.02.2020
15:15
14. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 32 : 27   GÖRELE BELEDİYESİ SK
16.02.2020
16:00
14. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 25 : 35   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
19.02.2020
14:00
13. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 33 : 45   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
23.02.2020
16:00
15. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 33 : 32   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
23.02.2020
16:00
15. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 32 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
23.02.2020
17:00
15. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 35 : 28   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
23.02.2020
19:00
15. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 35 : 25   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
26.02.2020
13:00
13. Hafta
  PAZARSPOR 27 : 54   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
29.02.2020
14:00
16. Hafta
  PAZARSPOR 29 : 47   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
01.03.2020
15:00
16. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 31 : 27   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
01.03.2020
16:00
16. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 37 : 29   GÖRELE BELEDİYESİ SK
08.03.2020
13:00
17. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 34 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
08.03.2020
16:00
17. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 35 : 37   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
08.03.2020
16:00
17. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 45 : 29   PAZARSPOR
11.03.2020
13:00
18. Hafta
  PAZARSPOR 26 : 41   GÖRELE BELEDİYESİ SK
11.03.2020
17:00
16. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 31 : 43   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
11.03.2020
17:00
18. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 31 : 33   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
11.03.2020
18:00
18. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 34 : 27   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
14.03.2020
15:00
17. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 37 : 25   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
01.04.2020
17:00
18. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK :   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

En Golcü Oyuncular

Gol Sayısı
167
Gol Sayısı
155
Gol Sayısı
117
Gol Sayısı
107
Gol Sayısı
102