GSB IHF EHF
  

Kadınlar 1. Lig

TAKIM O G B M A Y AV P
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 15 12 2 1 510 387 123 26
2 MARDİN 1947 SAĞLIK SK 14 11 2 1 430 321 109 24
3 AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 16 9 2 5 455 412 43 20
4 POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15 9 2 4 436 405 31 20
5 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 14 9 1 4 394 383 11 19
6 SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 14 6 1 7 444 417 27 13
7 ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 15 6 1 8 402 380 22 13
8 TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 13 3 1 9 384 420 -36 7
9 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 16 2 0 14 409 551 -142 4
10 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 14 0 0 14 344 532 -188 -2
TARİH CEZA PUANI TAKIMI AÇIKLAMA
12-02-2020 2 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK

Alt yapı faaliyetlerine katılmaması nedeniyle 2 puanı silinmiştir.

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
28.09.2019
13:00
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 31 : 29   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
28.09.2019
13:00
1. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 27 : 20   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
28.09.2019
13:00
1. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 26 : 21   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
28.09.2019
15:00
1. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 21 : 31   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
28.09.2019
15:00
1. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 23 : 31   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
05.10.2019
13:00
2. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 30 : 24   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
05.10.2019
15:00
2. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 31 : 25   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
05.10.2019
15:00
2. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 24 : 22   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
05.10.2019
17:30
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 24 : 32   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
12.10.2019
13:00
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 23 : 25   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
12.10.2019
13:00
3. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 30 : 33   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
12.10.2019
15:00
3. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 31 : 32   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
12.10.2019
15:00
3. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 30 : 25   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
19.10.2019
13:00
4. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 43 : 25   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
19.10.2019
13:00
4. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 25 : 31   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
19.10.2019
14:00
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 27 : 32   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
19.10.2019
15:00
4. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 24 : 25   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
24.10.2019
15:00
5. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 27 : 30   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
26.10.2019
13:00
5. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 38 : 36   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
26.10.2019
14:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 36 : 26   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
27.10.2019
15:15
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 35 : 16   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
02.11.2019
13:00
6. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 24 : 24   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
02.11.2019
13:00
6. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 30 : 29   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
02.11.2019
17:30
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 26 : 36   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
03.11.2019
13:00
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 39 : 36   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
09.11.2019
14:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 34 : 25   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
09.11.2019
15:00
7. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 30 : 38   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
09.11.2019
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 27 : 24   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
09.11.2019
15:00
7. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 28 : 21   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
16.11.2019
13:00
8. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 22 : 19   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
16.11.2019
13:00
8. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 30 : 35   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
16.11.2019
13:00
8. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 26 : 29   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
16.11.2019
13:00
8. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 54 : 35   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
30.11.2019
13:00
9. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 30 : 21   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
30.11.2019
15:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 29 : 19   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
30.11.2019
15:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 32 : 31   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
30.11.2019
17:30
9. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 25 : 33   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
07.12.2019
13:00
10. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 25 : 36   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
07.12.2019
13:00
10. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 26 : 39   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
07.12.2019
13:00
10. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 32 : 33   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
07.12.2019
15:00
10. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 29 : 36   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
21.12.2019
13:00
11. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 33 : 09   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
21.12.2019
15:00
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 36 : 35   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
21.12.2019
15:00
11. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 24 : 25   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
21.12.2019
17:30
11. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 35 : 38   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
18.01.2020
14:00
12. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 28 : 27   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
18.01.2020
15:00
12. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 52 : 21   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
18.01.2020
17:00
12. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 26 : 27   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
19.01.2020
13:00
12. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 31 : 23   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
19.01.2020
13:00
12. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 25 : 20   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
26.01.2020
14:00
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 38 : 25   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
02.02.2020
15:00
13. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 28 : 27   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
02.02.2020
15:00
13. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 19 : 40   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
08.02.2020
15:00
14. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 28 : 28   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
09.02.2020
13:00
14. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 42 : 32   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
09.02.2020
15:00
14. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 26 : 27   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
09.02.2020
17:30
14. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 39 : 27   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
16.02.2020
13:00
15. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 31 : 23   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
16.02.2020
15:00
15. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 43 : 25   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
16.02.2020
15:00
15. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 15 : 32   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
23.02.2020
13:00
16. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 24 : 30
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
23.02.2020
13:00
16. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 29 : 29   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
23.02.2020
15:00
16. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 20 : 20   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
23.02.2020
17:30
16. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 18 : 37   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
27.02.2020
13:00
15. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 29 : 27   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
29.02.2020
15:00
17. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 49 : 26   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
01.03.2020
13:00
17. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 33 : 20   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
01.03.2020
13:00
17. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 29 : 29   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
01.03.2020
15:00
17. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
08.03.2020
13:00
13. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 22 : 21   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
15.03.2020
13:00
18. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 39 : 24   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
15.03.2020
13:00
18. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 31 : 31   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
15.03.2020
13:00
18. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 19 : 26   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
15.03.2020
17:30
18. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 24 : 38   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
22.03.2020
15:00
19. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
22.03.2020
15:00
19. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
22.03.2020
15:00
19. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
22.03.2020
15:15
19. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
29.03.2020
13:00
20. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
29.03.2020
13:00
20. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
29.03.2020
13:00
20. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
29.03.2020
13:00
20. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
25.04.2020
15:00
21. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
26.04.2020
13:00
21. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
26.04.2020
15:00
21. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
26.04.2020
15:00
21. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
03.05.2020
13:00
22. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
03.05.2020
13:00
22. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
03.05.2020
13:00
22. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
03.05.2020
15:00
22. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK

En Golcü Oyuncular

Gol Sayısı
109
Gol Sayısı
107
Gol Sayısı
102
Gol Sayısı
94
Gol Sayısı
90