E2L A Grubu

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK 5 5 0 0 168 91 77 10 0 10
2 SİVAS GENÇLİK VE SK 6 5 1 0 238 178 60 10 0 10
3 NURDAĞI BELEDİYE SK 5 5 0 0 184 147 37 10 0 10
4 NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK 5 3 2 0 148 135 13 6 0 6
5 KADİRLİ SAVRUN SK 5 2 3 0 164 180 -16 4 0 4
6 VİRANŞEHİRGÜCÜ SK 6 1 4 1 158 190 -32 3 0 3
7 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K 5 1 4 0 140 172 -32 2 0 2
8 CİZRE YILDIZLAR SK 6 1 5 0 152 220 -68 2 0 2
9 SANCAKTEPE BELEDİYE GSK 5 0 4 1 131 170 -39 1 0 1

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
19-03-2021
11:00
1. Hafta
  NURDAĞI BELEDİYE SK 35 : 30   VİRANŞEHİRGÜCÜ SK
19-03-2021
13:30
1. Hafta
  KADİRLİ SAVRUN SK 30 : 52   SİVAS GENÇLİK VE SK
19-03-2021
16:00
1. Hafta
  SANCAKTEPE BELEDİYE GSK 28 : 38   NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK
19-03-2021
18:30
1. Hafta
  CİZRE YILDIZLAR SK 13 : 40   ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK
20-03-2021
11:00
2. Hafta
  SİVAS GENÇLİK VE SK 38 : 25   SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
20-03-2021
16:00
2. Hafta
  VİRANŞEHİRGÜCÜ SK 32 : 28   KADİRLİ SAVRUN SK
20-03-2021
18:30
2. Hafta
  ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK 38 : 17   ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K
20-03-2021
20:30
2. Hafta
  NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK 34 : 22   CİZRE YILDIZLAR SK
21-03-2021
11:00
3. Hafta
  KADİRLİ SAVRUN SK 33 : 38   NURDAĞI BELEDİYE SK
21-03-2021
13:30
3. Hafta
  SANCAKTEPE BELEDİYE GSK 19 : 19   VİRANŞEHİRGÜCÜ SK
21-03-2021
16:00
3. Hafta
  CİZRE YILDIZLAR SK 25 : 46   SİVAS GENÇLİK VE SK
21-03-2021
18:30
3. Hafta
  ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K 25 : 28   NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK
30-04-2021
11:00
4. Hafta
  SİVAS GENÇLİK VE SK 41 : 34   ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K
30-04-2021
13:30
4. Hafta
  VİRANŞEHİRGÜCÜ SK 27 : 38   CİZRE YILDIZLAR SK
30-04-2021
16:00
4. Hafta
  NURDAĞI BELEDİYE SK 44 : 33   SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
30-04-2021
18:30
4. Hafta
  NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK 14 : 25   ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK
01-05-2021
11:00
5. Hafta
  SANCAKTEPE BELEDİYE GSK 26 : 31   KADİRLİ SAVRUN SK
01-05-2021
13:30
5. Hafta
  CİZRE YILDIZLAR SK 22 : 31   NURDAĞI BELEDİYE SK
01-05-2021
16:00
5. Hafta
  ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K 35 : 29   VİRANŞEHİRGÜCÜ SK
01-05-2021
18:30
5. Hafta
  ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK 30 : 26   SİVAS GENÇLİK VE SK
02-05-2021
11:00
6. Hafta
  SİVAS GENÇLİK VE SK 35 : 34   NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK
02-05-2021
13:30
6. Hafta
  VİRANŞEHİRGÜCÜ SK 21 : 35   ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK
02-05-2021
16:00
6. Hafta
  NURDAĞI BELEDİYE SK 36 : 29   ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K
02-05-2021
18:30
6. Hafta
  KADİRLİ SAVRUN SK 42 : 32   CİZRE YILDIZLAR SK
28-05-2021
11:00
7. Hafta
  VİRANŞEHİRGÜCÜ SK :   SİVAS GENÇLİK VE SK
28-05-2021
13:30
7. Hafta
  NURDAĞI BELEDİYE SK :   NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK
28-05-2021
16:00
7. Hafta
  KADİRLİ SAVRUN SK :   ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK
28-05-2021
18:30
7. Hafta
  SANCAKTEPE BELEDİYE GSK :   ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K
29-05-2021
11:00
8. Hafta
  CİZRE YILDIZLAR SK :   SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
29-05-2021
13:30
8. Hafta
  ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K :   KADİRLİ SAVRUN SK
29-05-2021
16:00
8. Hafta
  ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK :   NURDAĞI BELEDİYE SK
29-05-2021
18:30
8. Hafta
  NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK :   VİRANŞEHİRGÜCÜ SK
30-05-2021
11:00
9. Hafta
  SİVAS GENÇLİK VE SK :   NURDAĞI BELEDİYE SK
30-05-2021
13:30
9. Hafta
  ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR G.S.K :   CİZRE YILDIZLAR SK
30-05-2021
16:00
9. Hafta
  ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK :   SANCAKTEPE BELEDİYE GSK
30-05-2021
18:30
9. Hafta
  NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK :   KADİRLİ SAVRUN SK

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : Mehmet Can Çetin
Takımı : CİZRE YILDIZLAR SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 68
Adı & Soyadı : NURULLAH DÖMAN
Takımı : NESRİN MEHMET ABAR İÖO SK
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 21
Attığı Gol : 45
Adı & Soyadı : İSHAK GÖR
Takımı : VİRANŞEHİRGÜCÜ SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 63
Attığı Gol : 43
Adı & Soyadı : MEHMET ÇAY
Takımı : NURDAĞI BELEDİYE SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 43
Adı & Soyadı : Mehmet KARAKÜTÜK
Takımı : SİVAS GENÇLİK VE SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 37