E2L B Grubu

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 1955 BATMAN BELEDİYESİ SK 5 5 0 0 165 108 57 10 0 10
2 ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ 5 5 0 0 161 130 31 10 0 10
3 REİS GIDA İNEBOLU SK 6 3 3 0 179 163 16 6 0 6
4 SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 5 3 2 0 147 142 5 6 0 6
5 YALOVA ZİRVE GSK 5 3 2 0 150 146 4 6 0 6
6 ÇANDIR HENTBOL SK 6 2 4 0 147 163 -16 4 0 4
7 KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 6 2 4 0 170 203 -33 4 0 4
8 FESTİVAL HALK DANSLARI GSK 5 1 4 0 139 157 -18 2 0 2
9 TATVAN BELEDİYE SK 5 0 5 0 136 182 -46 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
19-03-2021
11:00
1. Hafta
  1955 BATMAN BELEDİYESİ SK 21 : 19   ÇANDIR HENTBOL SK
19-03-2021
13:30
1. Hafta
  SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 22 : 20   REİS GIDA İNEBOLU SK
19-03-2021
16:00
1. Hafta
  TATVAN BELEDİYE SK 24 : 35   ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ
19-03-2021
18:30
1. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 24 : 25   FESTİVAL HALK DANSLARI GSK
20-03-2021
11:00
2. Hafta
  REİS GIDA İNEBOLU SK 31 : 22   TATVAN BELEDİYE SK
20-03-2021
13:30
2. Hafta
  ÇANDIR HENTBOL SK 26 : 30   SAKARYA B. BELEDİYESİ SK
20-03-2021
16:00
2. Hafta
  FESTİVAL HALK DANSLARI GSK 31 : 44   YALOVA ZİRVE GSK
20-03-2021
18:30
2. Hafta
  ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ 37 : 21   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
21-03-2021
11:00
3. Hafta
  SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 18 : 26   1955 BATMAN BELEDİYESİ SK
21-03-2021
13:30
3. Hafta
  TATVAN BELEDİYE SK 26 : 30   ÇANDIR HENTBOL SK
21-03-2021
16:00
3. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 26 : 37   REİS GIDA İNEBOLU SK
21-03-2021
18:30
3. Hafta
  YALOVA ZİRVE GSK 31 : 32   ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ
30-04-2021
11:00
4. Hafta
  REİS GIDA İNEBOLU SK 29 : 33   YALOVA ZİRVE GSK
30-04-2021
13:30
4. Hafta
  ÇANDIR HENTBOL SK 26 : 38   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
30-04-2021
16:00
4. Hafta
  1955 BATMAN BELEDİYESİ SK 45 : 33   TATVAN BELEDİYE SK
30-04-2021
18:30
4. Hafta
  ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ 30 : 28   FESTİVAL HALK DANSLARI GSK
01-05-2021
11:00
5. Hafta
  TATVAN BELEDİYE SK 31 : 41   SAKARYA B. BELEDİYESİ SK
01-05-2021
13:30
5. Hafta
  KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 22 : 42   1955 BATMAN BELEDİYESİ SK
01-05-2021
16:00
5. Hafta
  YALOVA ZİRVE GSK 26 : 23   ÇANDIR HENTBOL SK
01-05-2021
18:30
5. Hafta
  FESTİVAL HALK DANSLARI GSK 33 : 36   REİS GIDA İNEBOLU SK
02-05-2021
11:00
6. Hafta
  REİS GIDA İNEBOLU SK 26 : 27   ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ
02-05-2021
13:30
6. Hafta
  ÇANDIR HENTBOL SK 23 : 22   FESTİVAL HALK DANSLARI GSK
02-05-2021
16:00
6. Hafta
  1955 BATMAN BELEDİYESİ SK 31 : 16   YALOVA ZİRVE GSK
02-05-2021
18:30
6. Hafta
  SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 36 : 39   KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : HÜSEYİN DEMİRKIRAN
Takımı : KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 55
Adı & Soyadı : ASİL KUTLUHAN YONTAR
Takımı : SAKARYA B. BELEDİYESİ SK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 11
Attığı Gol : 48
Adı & Soyadı : EFE HANCİ
Takımı : TATVAN BELEDİYE SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 96
Attığı Gol : 46
Adı & Soyadı : YASİN KIRMIZI
Takımı : YALOVA ZİRVE GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 43
Adı & Soyadı : VEDAT ALİCİOĞLU
Takımı : KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 11
Attığı Gol : 40