GSB IHF EHF
  

Kadınlar Süper Lig

TAKIM O G B M A Y AV P %10 T.P
1 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 20 17 1 2 664 457 207 35 0.2 35.2
2 MURATPAŞA BELEDİYESPOR 20 16 1 3 654 538 116 33 2 35
3 ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 20 15 1 4 649 581 68 31 0.4 31.4
4 YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 20 13 2 5 627 556 71 28 0.6 28.6
5 ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 20 11 1 8 604 586 18 23 1.4 24.4
6 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 20 9 1 10 572 539 33 19 1.2 20.2
7 AKSARAY BELEDİYESİ GSK 20 8 1 11 546 564 -18 17 1 18
8 POLATLI BELEDIYESPOR 20 8 1 11 544 624 -80 15 0 15
9 YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 20 5 1 14 615 669 -54 11 1.6 12.6
10 OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 20 2 1 17 551 658 -107 5 1.4 6.4
11 BAY 0 0 0 0 0 0 0 0 0.2 0.2
12 SAMSUN GENÇLIK SK 20 0 1 19 501 755 -254 -3 0 -3
TARİH CEZA PUANI TAKIMI AÇIKLAMA
05-11-2018 1 BAY

Pazarspor kulübünün 2019-2020 sezonunda hakları saklı kalmak şartıyla, 2018-2019 sezonunda ligin geri kalan müsabakalarının fikstürden çıkartılması ve bu sezon Süper Ligde oynadığı müsabakaların mevzuat gereği puanlamaya dahil edilmemesine karar verildi.

10-07-2019 2 POLATLI BELEDIYESPOR

Genç Kadın Grup müsabakalarına katılmadığı için

10-07-2019 4 SAMSUN GENÇLIK SK

Küçük Kadın Final müsabakalarına katılmadığı için

Genç Kadın Final müsabakalarına katılmadığı için

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
09.09.2018
15:00
1. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 32 : 25   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
09.09.2018
16:00
1. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 32 : 35   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
09.09.2018
16:00
1. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 27 : 35   POLATLI BELEDIYESPOR
09.09.2018
16:00
1. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 34 : 24   SAMSUN GENÇLIK SK
09.09.2018
17:00
1. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 29 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
15.09.2018
16:00
2. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK :   BAY
16.09.2018
13:00
2. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 27 : 35   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
16.09.2018
15:00
2. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 27 : 20   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
16.09.2018
17:00
2. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 31 : 30
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
16.09.2018
17:00
2. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 31 : 23   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
19.09.2018
16:00
1. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR :   BAY
19.09.2018
18:00
2. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 29 : 38   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
23.09.2018
13:00
3. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 27 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
23.09.2018
15:00
3. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 31 : 33   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
23.09.2018
15:00
3. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 26 : 27
  POLATLI BELEDIYESPOR
23.09.2018
16:00
3. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 22 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
23.09.2018
16:00
3. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 29 : 25
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
23.09.2018
16:00
3. Hafta
  BAY :   SAMSUN GENÇLIK SK
29.09.2018
16:00
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 41 : 24   SAMSUN GENÇLIK SK
30.09.2018
14:00
4. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 35 : 40   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
30.09.2018
15:00
4. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR :   BAY
30.09.2018
17:00
4. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28 : 33   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
04.10.2018
16:00
4. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 25 : 36   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
14.10.2018
13:00
5. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 29 : 24   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
14.10.2018
13:00
5. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 20 : 31   POLATLI BELEDIYESPOR
14.10.2018
16:00
5. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 38 : 29
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
14.10.2018
16:00
5. Hafta
  BAY :   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
20.10.2018
16:00
6. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 24   POLATLI BELEDIYESPOR
21.10.2018
14:00
6. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ :   BAY
21.10.2018
16:00
6. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 27 : 34   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
21.10.2018
17:00
6. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 40 : 28   SAMSUN GENÇLIK SK
24.10.2018
15:00
5. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 26 : 20   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
24.10.2018
17:00
4. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 31
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR
28.10.2018
13:00
7. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 19 : 34   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
28.10.2018
13:00
7. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 32 : 43   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
28.10.2018
15:00
7. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 35 : 27   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
28.10.2018
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 25 : 28   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
28.10.2018
16:00
7. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 31 : 28
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
31.10.2018
17:00
5. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 44 : 37   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
31.10.2018
17:00
6. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 33 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
03.11.2018
16:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 23 : 23   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
04.11.2018
14:00
8. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 28 : 36   POLATLI BELEDIYESPOR
04.11.2018
15:00
8. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 26 : 20   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
04.11.2018
16:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 33 : 32   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
04.11.2018
17:00
8. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 39 : 33   SAMSUN GENÇLIK SK
07.11.2018
17:00
6. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 35 : 34   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
11.11.2018
13:00
9. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 30 : 29
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
11.11.2018
13:00
9. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 32 : 32   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
11.11.2018
15:00
9. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 27 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
11.11.2018
15:00
9. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 39 : 32   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
08.12.2018
16:00
10. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 33 : 26   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
08.12.2018
16:00
10. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 29 : 35   POLATLI BELEDIYESPOR
09.12.2018
13:00
10. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 27 : 32   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
09.12.2018
15:00
10. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 45 : 13   SAMSUN GENÇLIK SK
09.12.2018
16:00
10. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 26 : 26   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
12.12.2018
17:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 28 : 31   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
16.12.2018
13:00
11. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 33 : 37   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
16.12.2018
15:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 26 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
16.12.2018
15:00
11. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 26 : 36   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
16.12.2018
16:00
11. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 29 : 34   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
16.12.2018
17:00
11. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 42 : 26
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
22.01.2019
13:00
12. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 26 : 39   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
26.01.2019
13:00
12. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 20 : 33   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
26.01.2019
16:00
12. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 38   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
26.01.2019
16:30
12. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 23 : 20   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
26.01.2019
17:00
12. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 26
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
02.02.2019
13:00
13. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 29 : 25   POLATLI BELEDIYESPOR
02.02.2019
15:00
13. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 34 : 21   SAMSUN GENÇLIK SK
02.02.2019
15:00
13. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 44 : 29   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
03.02.2019
16:00
13. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 37 : 38   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
09.02.2019
13:00
14. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 18 : 44   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
09.02.2019
16:00
14. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 23 : 20   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
09.02.2019
17:00
14. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 27 : 30   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
10.02.2019
16:30
14. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 26 : 34   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
16.02.2019
13:00
15. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 25 : 31   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
16.02.2019
13:00
15. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 33 : 36   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
16.02.2019
15:00
15. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 30 : 25
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
16.02.2019
17:00
15. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 36 : 23   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
17.02.2019
16:00
15. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 23 : 31   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
21.02.2019
16:00
13. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 27 : 25   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
23.02.2019
15:00
16. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 34 : 28   SAMSUN GENÇLIK SK
23.02.2019
16:00
16. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 25 : 29   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
23.02.2019
17:00
16. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30 : 27   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
24.02.2019
14:00
16. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 27 : 32   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
24.02.2019
16:00
16. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 26 : 27   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
02.03.2019
13:00
17. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 26 : 44   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
02.03.2019
13:00
17. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 21 : 43   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
02.03.2019
13:00
17. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 26 : 25   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
02.03.2019
15:00
17. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 35 : 30   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
02.03.2019
16:00
17. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 24 : 25
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
07.03.2019
17:00
14. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 26 : 23
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK
09.03.2019
15:00
18. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 33 : 19   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
09.03.2019
16:00
18. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 29 : 20   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
09.03.2019
17:00
18. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 40 : 24
  POLATLI BELEDIYESPOR
10.03.2019
14:00
18. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 36 : 23   SAMSUN GENÇLIK SK
10.03.2019
16:00
18. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 29 : 41   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
30.03.2019
13:00
19. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 30 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
30.03.2019
13:00
19. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 26 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
30.03.2019
15:00
19. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 35 : 34
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
30.03.2019
15:00
19. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 30 : 38   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
30.03.2019
15:00
19. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 25 : 25
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
06.04.2019
16:00
20. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 21 : 16   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
06.04.2019
17:00
20. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 36 : 24   POLATLI BELEDIYESPOR
07.04.2019
14:00
20. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 27 : 32   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
07.04.2019
16:00
20. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 28 : 40
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR
07.04.2019
16:00
20. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 38 : 29   SAMSUN GENÇLIK SK
20.04.2019
13:00
21. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 28 : 33   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
20.04.2019
13:00
21. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 7 : 45   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
20.04.2019
15:00
21. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 28 : 24   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
20.04.2019
17:00
21. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 35 : 36
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
21.04.2019
14:00
21. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 34 : 43   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
27.04.2019
15:00
22. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 34 : 15   POLATLI BELEDIYESPOR
27.04.2019
16:00
22. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 28 : 35   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
27.04.2019
17:00
22. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 35 : 28   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
28.04.2019
16:00
22. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 46 : 31
  SAMSUN GENÇLIK SK
28.04.2019
16:00
22. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 28 : 41   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
31.05.2019
00:00
7. Hafta
  BAY : Ertelendi   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
31.05.2019
00:00
8. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR :   BAY
31.05.2019
00:00
9. Hafta
  BAY :   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
31.05.2019
00:00
10. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR :   BAY
31.05.2019
00:00
11. Hafta
  BAY :   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
31.05.2019
00:00
12. Hafta
  BAY :   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
31.05.2019
00:00
13. Hafta
  BAY :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
31.05.2019
00:00
14. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK :   BAY
31.05.2019
00:00
15. Hafta
  BAY :   POLATLI BELEDIYESPOR
31.05.2019
00:00
16. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK :   BAY
31.05.2019
00:00
17. Hafta
  BAY :   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
31.05.2019
00:00
18. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ :   BAY
31.05.2019
00:00
19. Hafta
  BAY :   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
31.05.2019
00:00
20. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK :   BAY
31.05.2019
00:00
21. Hafta
  BAY :   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
31.05.2019
00:00
22. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK :   BAY

En Golcü Oyuncular

Gol Sayısı
170
Gol Sayısı
143
Gol Sayısı
124
Gol Sayısı
124
Gol Sayısı
123