Erkekler 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 ESKİŞEHİR ORMAN SK 28 22 2 4 910 680 230 48 0 48
2 YENİ MAMAK GSK 28 23 4 1 1001 791 210 47 0 47
3 TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 28 23 5 0 901 747 154 46 0 46
4 TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 28 20 4 4 994 839 155 44 0 44
5 HATAY B. BLD. SK 28 17 10 1 934 818 116 35 0 35
6 SEBEN SPOR KULÜBÜ 28 16 10 2 902 797 105 34 0 34
7 ZEYTİNBURNU IRMAK SK 28 14 12 2 913 874 39 30 0 30
8 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 27 13 11 3 904 845 59 29 0 29
9 SEYHAN BELEDİYESİ SK 28 13 14 1 870 834 36 27 0 27
10 BAHÇELİEVLER BLD. SK 27 9 16 2 798 841 -43 20 0 20
11 KARABÜK YENİŞEHİR GSK 28 9 19 0 836 990 -154 16 0 16
12 GİRESUNSPOR 27 7 19 1 794 862 -68 15 0 15
13 VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 27 5 22 0 689 1080 -391 10 0 10
14 AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 4 23 1 768 970 -202 9 0 9
15 MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 28 2 26 0 709 945 -236 2 0 2
16 AYDIN PTT SK (ligden çekildi) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 30 : 23   SEYHAN BELEDİYESİ SK
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 30 : 28   AMASYA 1957 SULUOVA SK
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 27 : 31   HATAY B. BLD. SK
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 26 : 21   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
04-10-2020
15:00
1. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 46 : 27   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
04-10-2020
15:00
1. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 34 : 32   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 40   SEYHAN BELEDİYESİ SK
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 41 : 26   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 27 : 29   SEBEN SPOR KULÜBÜ
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 30 : 21   BAHÇELİEVLER BLD. SK
11-10-2020
15:00
2. Hafta
  GİRESUNSPOR 22 : 25   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
11-10-2020
15:00
2. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 25 : 29   ESKİŞEHİR ORMAN SK
18-10-2020
12:00
3. Hafta
  GİRESUNSPOR 45 : 18   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
18-10-2020
13:00
3. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 25   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
18-10-2020
14:00
3. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 42 : 22   AMASYA 1957 SULUOVA SK
18-10-2020
14:00
3. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 27 : 35   HATAY B. BLD. SK
18-10-2020
14:00
3. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 33 : 34   YENİ MAMAK GSK
18-10-2020
15:00
3. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 33   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
18-10-2020
16:00
3. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 24 : 35   ESKİŞEHİR ORMAN SK
21-10-2020
13:00
1. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 26 : 24   GİRESUNSPOR
24-10-2020
12:30
4. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 32 : 26   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 20 : 37   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 45 : 26   AMASYA 1957 SULUOVA SK
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 31 : 24   SEYHAN BELEDİYESİ SK
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 38 : 30   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
24-10-2020
14:00
4. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 27 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
24-10-2020
16:00
4. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 22 : 27   SEBEN SPOR KULÜBÜ
28-10-2020
00:00
2. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 10 : 0   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
15-11-2020
13:00
5. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 26 : 40   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
15-11-2020
13:00
5. Hafta
  GİRESUNSPOR 22 : 30   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
15-11-2020
13:00
5. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 29 : 27   ESKİŞEHİR ORMAN SK
15-11-2020
14:00
5. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 34 : 35   YENİ MAMAK GSK
22-11-2020
13:00
6. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 59 : 32   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
22-11-2020
15:00
6. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 28 : 23   AMASYA 1957 SULUOVA SK
22-11-2020
15:00
6. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 33   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
23-11-2020
15:00
7. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 31 : 27   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
26-11-2020
12:00
7. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 23 : 55   ESKİŞEHİR ORMAN SK
26-11-2020
13:00
7. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 25 : 34   YENİ MAMAK GSK
26-11-2020
17:00
7. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 31 : 24   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
26-11-2020
17:00
7. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 24 : 32   BAHÇELİEVLER BLD. SK
29-11-2020
13:00
8. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 27 : 22   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
29-11-2020
14:00
8. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 52 : 18   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
29-11-2020
15:00
8. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 34 : 31   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
29-11-2020
15:00
8. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 40 : 29   AMASYA 1957 SULUOVA SK
29-11-2020
16:00
8. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 23 : 35   HATAY B. BLD. SK
02-12-2020
13:00
6. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 35 : 31   HATAY B. BLD. SK
06-12-2020
00:00
9. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 10 : 0   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
06-12-2020
13:00
9. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 34 : 28   BAHÇELİEVLER BLD. SK
06-12-2020
13:00
9. Hafta
  GİRESUNSPOR 26 : 32   SEYHAN BELEDİYESİ SK
06-12-2020
14:00
9. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 32 : 31   YENİ MAMAK GSK
06-12-2020
14:00
9. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 37 : 40   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
09-12-2020
14:00
5. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 28 : 29   BAHÇELİEVLER BLD. SK
09-12-2020
15:00
5. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 33   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 25 : 30   YENİ MAMAK GSK
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  GİRESUNSPOR 37 : 32   AMASYA 1957 SULUOVA SK
13-12-2020
14:00
6. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 40 : 31   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
13-12-2020
14:00
10. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 28 : 25   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
13-12-2020
14:00
10. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 51 : 27   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
13-12-2020
15:00
10. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 26   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
16-12-2020
13:00
6. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 35 : 25   GİRESUNSPOR
16-12-2020
16:00
6. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 31 : 30   SEYHAN BELEDİYESİ SK
20-12-2020
12:00
11. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 31 : 34   AMASYA 1957 SULUOVA SK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 28 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 48 : 32   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 34 : 33   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 42 : 34   GİRESUNSPOR
20-12-2020
14:00
11. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 35 : 27   BAHÇELİEVLER BLD. SK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 34 : 26   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
22-12-2020
14:00
8. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 31 : 33   GİRESUNSPOR
23-12-2020
13:00
8. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 25 : 22   SEYHAN BELEDİYESİ SK
23-12-2020
17:00
5. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 31 : 26   HATAY B. BLD. SK
24-12-2020
13:00
9. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 25 : 32   ESKİŞEHİR ORMAN SK
26-12-2020
14:00
12. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 33   ESKİŞEHİR ORMAN SK
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 35 : 39   YENİ MAMAK GSK
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  GİRESUNSPOR 37 : 39   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 31 : 48   HATAY B. BLD. SK
27-12-2020
14:00
12. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 32 : 29   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
27-12-2020
15:00
12. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 31   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-12-2020
15:00
12. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 31 : 31   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
29-12-2020
13:00
7. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 26 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
30-12-2020
13:00
7. Hafta
  GİRESUNSPOR 29 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
31-12-2020
13:00
9. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 33 : 34   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
03-01-2021
13:00
13. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 38 : 25   AMASYA 1957 SULUOVA SK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 37 : 28   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 48 : 28   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 28 : 35   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 31 : 24   SEYHAN BELEDİYESİ SK
03-01-2021
15:00
13. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 39 : 22   GİRESUNSPOR
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 33 : 37   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  GİRESUNSPOR 21 : 21   BAHÇELİEVLER BLD. SK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 38   ESKİŞEHİR ORMAN SK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 30 : 67   YENİ MAMAK GSK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 33 : 41   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
10-01-2021
14:00
14. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 25 : 36   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
10-01-2021
14:00
14. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 30 : 29   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-01-2021
14:00
10. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 35 : 32   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
14-01-2021
13:00
10. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 37 : 31   HATAY B. BLD. SK
14-01-2021
17:00
13. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 58 : 29   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
17-01-2021
11:00
15. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 36 : 28   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
17-01-2021
13:00
15. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 36 : 33   GİRESUNSPOR
17-01-2021
13:00
15. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 34 : 30   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 37 : 24   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 29   SEYHAN BELEDİYESİ SK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 34 : 27   AMASYA 1957 SULUOVA SK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 34 : 29   HATAY B. BLD. SK
06-02-2021
12:00
16. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 29 : 29   YENİ MAMAK GSK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  GİRESUNSPOR 41 : 29   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 29 : 23   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 21 : 48   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 27 : 30   SEBEN SPOR KULÜBÜ
06-02-2021
14:00
16. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 22 : 24   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
13-02-2021
13:00
17. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 40 : 34   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 33 : 26   GİRESUNSPOR
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 31 : 26   AMASYA 1957 SULUOVA SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 19 : 27   HATAY B. BLD. SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 27 : 27   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
13-02-2021
16:00
17. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 36 : 37   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 25 : 35   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 29 : 26   GİRESUNSPOR
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 29 : 26   SEYHAN BELEDİYESİ SK
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 41 : 31   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 28 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
20-02-2021
14:00
18. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 36 : 31   SEBEN SPOR KULÜBÜ
20-02-2021
17:00
18. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 36 : 25   BAHÇELİEVLER BLD. SK
24-02-2021
17:00
16. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 27 : 33   ESKİŞEHİR ORMAN SK
27-02-2021
13:00
19. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 23 : 33   HATAY B. BLD. SK
27-02-2021
13:00
19. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 28 : 40   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 35 : 20   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 37 : 27   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 27 : 36   YENİ MAMAK GSK
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 33 : 28   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-02-2021
15:00
19. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 27 : 33   ESKİŞEHİR ORMAN SK
03-03-2021
14:00
17. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 23 : 22   YENİ MAMAK GSK
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 28 : 25   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 39 : 30   AMASYA 1957 SULUOVA SK
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 32 : 23   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
06-03-2021
14:00
20. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 36 : 29   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
06-03-2021
15:00
20. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 35 : 31   SEYHAN BELEDİYESİ SK
06-03-2021
17:00
20. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 44 : 23   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
07-03-2021
13:00
20. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 40 : 31   GİRESUNSPOR
13-03-2021
12:30
21. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 26 : 25   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 37 : 51   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 28 : 36   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-03-2021
14:00
21. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 38 : 35   BAHÇELİEVLER BLD. SK
13-03-2021
14:00
21. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 28   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
13-03-2021
15:00
21. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 29 : 35   YENİ MAMAK GSK
14-03-2021
13:00
21. Hafta
  GİRESUNSPOR 23 : 30   ESKİŞEHİR ORMAN SK
19-03-2021
19:00
22. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 42 : 17   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
20-03-2021
13:00
22. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 30 : 38   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20-03-2021
13:00
22. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 29 : 24   AMASYA 1957 SULUOVA SK
20-03-2021
14:00
22. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 32 : 39   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
20-03-2021
15:00
22. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 34   SEYHAN BELEDİYESİ SK
21-03-2021
14:00
22. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 33 : 23   GİRESUNSPOR
21-03-2021
18:00
22. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 33 : 29   HATAY B. BLD. SK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 35 : 41   YENİ MAMAK GSK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 38 : 32   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 27 : 21   SEBEN SPOR KULÜBÜ
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 32 : 32   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 42 : 27   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
27-03-2021
14:00
23. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 37 : 34   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28-03-2021
13:00
23. Hafta
  GİRESUNSPOR 41 : 32   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
03-04-2021
13:00
24. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 32 : 33   AMASYA 1957 SULUOVA SK
03-04-2021
16:00
24. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 27 : 27   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
03-04-2021
16:00
24. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 23 : 24   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
04-04-2021
11:00
24. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 30 : 28   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 32 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 34 : 37   SEYHAN BELEDİYESİ SK
17-04-2021
13:00
26. Hafta
  GİRESUNSPOR 31 : 37   HATAY B. BLD. SK
17-04-2021
13:00
26. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 30 : 27   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
17-04-2021
14:00
26. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 20 : 22   ESKİŞEHİR ORMAN SK
17-04-2021
14:00
26. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 37 : 43   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
17-04-2021
15:00
26. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 36 : 34   YENİ MAMAK GSK
18-04-2021
16:00
26. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 32 : 33   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20-04-2021
18:00
24. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 28 : 29   HATAY B. BLD. SK
21-04-2021
13:00
24. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 29 : 19   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
21-04-2021
14:00
24. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 34 : 28   GİRESUNSPOR
24-04-2021
13:00
27. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 47 : 22   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
24-04-2021
14:00
27. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 30 : 25   SEBEN SPOR KULÜBÜ
24-04-2021
14:00
27. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 47 : 24   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
24-04-2021
15:00
27. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 34 : 31   SEYHAN BELEDİYESİ SK
24-04-2021
16:00
27. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 40 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
24-04-2021
16:00
27. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 42 : 17   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
25-04-2021
13:00
27. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 33 : 24   GİRESUNSPOR
28-04-2021
13:00
25. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 28 : 25   SEBEN SPOR KULÜBÜ
28-04-2021
13:00
25. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 41 : 25   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
28-04-2021
13:00
25. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 33   GİRESUNSPOR
28-04-2021
14:00
25. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 30 : 27   ESKİŞEHİR ORMAN SK
28-04-2021
14:00
25. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 43 : 30   BAHÇELİEVLER BLD. SK
30-04-2021
14:00
26. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 31 : 41   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 32 : 46   BAHÇELİEVLER BLD. SK
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  GİRESUNSPOR 27 : 38   YENİ MAMAK GSK
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 25 : 41   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
02-05-2021
14:00
28. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 29 : 37   SEBEN SPOR KULÜBÜ
02-05-2021
14:00
28. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 20 : 34   ESKİŞEHİR ORMAN SK
02-05-2021
14:30
28. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 41 : 38   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
02-05-2021
15:00
28. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 42   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
06-05-2021
14:00
29. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 30 : 16   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
06-05-2021
14:00
29. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 37 : 31   SEYHAN BELEDİYESİ SK
06-05-2021
14:00
29. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 47 : 18   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
06-05-2021
15:00
29. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 49 : 27   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
06-05-2021
15:00
29. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 29 : 28   HATAY B. BLD. SK
06-05-2021
16:00
29. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 32 : 30   GİRESUNSPOR
06-05-2021
16:00
29. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 29 : 17   AMASYA 1957 SULUOVA SK
09-05-2021
00:00
30. Hafta
  GİRESUNSPOR :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
09-05-2021
00:00
30. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 36 : 41   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 36   SEBEN SPOR KULÜBÜ
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 30 : 30   ESKİŞEHİR ORMAN SK
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 37 : 37   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
09-05-2021
14:00
30. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SK 33 : 25   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : HAKAN ŞAHİN
Takımı : GİRESUNSPOR
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 11
Attığı Gol : 283
Adı & Soyadı : ALİHAN BİRİNCİ
Takımı : TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 61
Attığı Gol : 274
Adı & Soyadı : MİKAİL YILDIRIM
Takımı : YENİ MAMAK GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 15
Attığı Gol : 222
Adı & Soyadı : İBRAHİM KEREM YONTAR
Takımı : ZEYTİNBURNU IRMAK SK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 195
Adı & Soyadı : TANER ÖYMEN
Takımı : TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
Mevkii : Diğer
Forma Nu. : 8
Attığı Gol : 194