K2L B Grubu SİNEM AKSU Sezonu

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK 3 3 0 0 91 80 11 6 0 6
2 KARAMAN MİNİK ATILIM SK 3 2 1 0 81 72 9 4 0 4
3 İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK 3 1 1 1 75 69 6 3 0 3
4 SAMSUN GENÇLİK SK 2 1 1 0 57 55 2 2 0 2
5 HOCA AHMET YESEVİ SK 2 1 1 0 51 51 0 2 0 2
6 ON OTOMASYON DEFNE SK 2 0 1 1 41 51 -10 1 0 1
7 İSKENDERUN HENTBOL SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BORNOVA BELEDİYESİ GSK 3 0 3 0 68 86 -18 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
18-03-2021
11:00
1. Hafta
  BORNOVA BELEDİYESİ GSK 17 : 25   İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK
18-03-2021
13:30
1. Hafta
  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK 24 : 22   KARAMAN MİNİK ATILIM SK
18-03-2021
16:00
1. Hafta
  ON OTOMASYON DEFNE SK :   İSKENDERUN HENTBOL SK
18-03-2021
18:30
1. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 29 : 26   HOCA AHMET YESEVİ SK
19-03-2021
11:00
2. Hafta
  KARAMAN MİNİK ATILIM SK 30 : 20   ON OTOMASYON DEFNE SK
19-03-2021
13:30
2. Hafta
  İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK 29 : 31   MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK
19-03-2021
16:00
2. Hafta
  İSKENDERUN HENTBOL SK :   SAMSUN GENÇLİK SK
19-03-2021
18:30
2. Hafta
  HOCA AHMET YESEVİ SK 25 : 22   BORNOVA BELEDİYESİ GSK
20-03-2021
11:00
3. Hafta
  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK 36 : 29   BORNOVA BELEDİYESİ GSK
20-03-2021
13:30
3. Hafta
  ON OTOMASYON DEFNE SK 21 : 21   İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK
20-03-2021
16:00
3. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 28 : 29   KARAMAN MİNİK ATILIM SK
20-03-2021
18:30
3. Hafta
  İSKENDERUN HENTBOL SK :   HOCA AHMET YESEVİ SK
27-05-2021
12:30
4. Hafta
  İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK :   SAMSUN GENÇLİK SK
27-05-2021
15:00
4. Hafta
  BORNOVA BELEDİYESİ GSK :   ON OTOMASYON DEFNE SK
27-05-2021
17:30
4. Hafta
  HOCA AHMET YESEVİ SK :   MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK
28-05-2021
12:30
5. Hafta
  ON OTOMASYON DEFNE SK :   MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK
28-05-2021
15:00
5. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK :   BORNOVA BELEDİYESİ GSK
28-05-2021
17:30
5. Hafta
  HOCA AHMET YESEVİ SK :   KARAMAN MİNİK ATILIM SK
29-05-2021
12:30
6. Hafta
  İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK :   KARAMAN MİNİK ATILIM SK
29-05-2021
15:00
6. Hafta
  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK :   SAMSUN GENÇLİK SK
29-05-2021
17:30
6. Hafta
  ON OTOMASYON DEFNE SK :   HOCA AHMET YESEVİ SK
30-05-2021
12:30
7. Hafta
  KARAMAN MİNİK ATILIM SK :   BORNOVA BELEDİYESİ GSK
30-05-2021
15:00
7. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK :   ON OTOMASYON DEFNE SK
30-05-2021
17:30
7. Hafta
  HOCA AHMET YESEVİ SK :   İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : BERFİN HAVİNSU ZENGİN
Takımı : BORNOVA BELEDİYESİ GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 27
Adı & Soyadı : Özge DEMİR
Takımı : KARAMAN MİNİK ATILIM SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 4
Attığı Gol : 23
Adı & Soyadı : YAREN İPEK KÖLE
Takımı : MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 22
Adı & Soyadı : Sena Şentürk
Takımı : İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 19
Adı & Soyadı : ÜMRAN TOSUN
Takımı : MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 15