Kadınlar 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 EGO SPOR KULÜBÜ 24 22 0 2 892 566 326 46 0 46
2 ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 24 21 1 2 784 582 202 44 0 44
3 POLATLI BELEDİYESPOR 24 18 4 2 816 610 206 38 0 38
4 TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 24 18 6 0 725 585 140 36 0 36
5 ADASOKAĞI SK 23 14 9 0 731 607 124 28 0 28
6 MUDANYA BELEDİYESİ SK 23 11 8 4 714 632 82 26 0 26
7 ANTALYA GAZİ GSK 23 9 11 3 665 631 34 21 0 21
8 BOLU BELEDİYESİ SK 24 8 12 4 706 710 -4 20 0 20
9 OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 23 8 13 2 722 765 -43 18 0 18
10 ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 24 8 16 0 603 710 -107 16 0 16
11 YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 24 4 20 0 686 841 -155 8 0 8
12 MALTEPE SPOR KULÜBÜ 24 3 20 1 587 753 -166 5 0 5
13 ÇANKAYA EĞİTİM GSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 24 0 24 0 410 1049 -639 -2 0 -2

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
03-10-2020
00:00
1. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 10 : 0   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
03-10-2020
00:00
1. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 0 : 10   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
03-10-2020
12:30
1. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 40 : 32   MUDANYA BELEDİYESİ SK
03-10-2020
13:00
1. Hafta
  ADASOKAĞI SK 30 : 25   BOLU BELEDİYESİ SK
03-10-2020
15:00
1. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 42 : 22   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
10-10-2020
12:30
2. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 35 : 22   BOLU BELEDİYESİ SK
10-10-2020
13:00
2. Hafta
  ADASOKAĞI SK 38 : 26   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
10-10-2020
13:00
2. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 21 : 23   MUDANYA BELEDİYESİ SK
10-10-2020
13:00
2. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 20 : 31   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
10-10-2020
15:00
2. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 39 : 16   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
12:00
3. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 35 : 28   ANTALYA GAZİ GSK
17-10-2020
13:00
3. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 19 : 34   ADASOKAĞI SK
17-10-2020
13:00
3. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 30 : 33   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
14:00
3. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 17 : 36   EGO SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
14:00
3. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 27 : 26   POLATLI BELEDİYESPOR
17-10-2020
18:00
3. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 15 : 33   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
21-10-2020
13:00
1. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 32 : 14   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
11:00
4. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 30 : 36   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
12:30
4. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 34 : 7   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  ADASOKAĞI SK 28 : 38   POLATLI BELEDİYESPOR
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 36 : 22   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
24-10-2020
14:00
4. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 13 : 44   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
15:00
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 35 : 35   BOLU BELEDİYESİ SK
31-10-2020
12:00
5. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 31 : 41   ANTALYA GAZİ GSK
31-10-2020
13:00
5. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 22 : 34   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
31-10-2020
13:00
5. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 29 : 29   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
31-10-2020
14:00
5. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 32 : 26   ADASOKAĞI SK
31-10-2020
15:00
5. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 24 : 36   EGO SPOR KULÜBÜ
07-11-2020
12:30
6. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 30 : 19   ADASOKAĞI SK
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 22 : 21   POLATLI BELEDİYESPOR
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 28 : 28   BOLU BELEDİYESİ SK
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 21 : 53   MUDANYA BELEDİYESİ SK
07-11-2020
15:00
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 40 : 19   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
12:00
7. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 33 : 35   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
14-11-2020
13:00
7. Hafta
  ADASOKAĞI SK 28 : 33   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
13:00
7. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 40 : 21   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
14-11-2020
14:00
7. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 29 : 29   EGO SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 31 : 21   ANTALYA GAZİ GSK
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 32 : 30   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 26 : 29   BOLU BELEDİYESİ SK
22-11-2020
14:00
8. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 13 : 35   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
25-11-2020
13:00
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 30 : 26   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
28-11-2020
12:00
9. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 39 : 27   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
28-11-2020
13:00
9. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 38 : 21   ANTALYA GAZİ GSK
28-11-2020
13:00
9. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 27 : 25   MUDANYA BELEDİYESİ SK
28-11-2020
13:00
9. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 33 : 17   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
28-11-2020
15:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 41 : 28   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 28 : 39   ADASOKAĞI SK
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 24 : 28   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 18 : 47   POLATLI BELEDİYESPOR
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 41 : 22   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
16-12-2020
13:00
7. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 38 : 14   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
16-12-2020
13:00
8. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 25 : 29   EGO SPOR KULÜBÜ
16-12-2020
13:00
8. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 29 : 30   ADASOKAĞI SK
19-12-2020
12:00
11. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 29 : 33   BOLU BELEDİYESİ SK
19-12-2020
13:00
11. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 25 : 35   MUDANYA BELEDİYESİ SK
19-12-2020
13:00
11. Hafta
  ADASOKAĞI SK 58 : 16   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
19-12-2020
13:00
11. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 39 : 26   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
19-12-2020
15:00
11. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 36 : 14   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
13:00
12. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 36 : 27   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 22 : 29   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 30 : 25   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  ADASOKAĞI SK 22 : 23   MUDANYA BELEDİYESİ SK
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 34 : 24   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 43 : 13   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 36 : 27   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
02-01-2021
15:00
13. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 31 : 22   BOLU BELEDİYESİ SK
06-01-2021
15:00
5. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 32 : 19   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
09-01-2021
13:00
6. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 25 : 31   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
09-01-2021
13:00
12. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 12 : 44   EGO SPOR KULÜBÜ
13-01-2021
14:00
9. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 28 : 25   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
16-01-2021
13:00
10. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 24 : 30   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
20-01-2021
13:00
12. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 17 : 26   ADASOKAĞI SK
21-01-2021
14:00
11. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 26 : 21   ANTALYA GAZİ GSK
23-01-2021
13:00
14. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 19 : 49   ANTALYA GAZİ GSK
23-01-2021
14:00
14. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 33 : 22   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
24-01-2021
13:00
14. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 23 : 28   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
24-01-2021
13:00
14. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 29 : 29   EGO SPOR KULÜBÜ
24-01-2021
13:00
14. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 19 : 22   ADASOKAĞI SK
24-01-2021
14:00
14. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 29 : 36   POLATLI BELEDİYESPOR
26-01-2021
13:00
10. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 21 : 20   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
27-01-2021
12:00
12. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 26 : 44   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
27-01-2021
13:00
12. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 31 : 31   POLATLI BELEDİYESPOR
31-01-2021
12:00
15. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 21 : 38   ADASOKAĞI SK
31-01-2021
13:00
15. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 27 : 40   POLATLI BELEDİYESPOR
31-01-2021
13:00
15. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 32 : 45   EGO SPOR KULÜBÜ
31-01-2021
13:00
15. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 26 : 29   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
31-01-2021
13:00
15. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 21 : 30   ANTALYA GAZİ GSK
31-01-2021
14:00
15. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 44 : 35   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
07-02-2021
13:00
16. Hafta
  ADASOKAĞI SK 31 : 28   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
07-02-2021
13:00
16. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 42 : 27   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
07-02-2021
13:00
16. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 24 : 24   MUDANYA BELEDİYESİ SK
07-02-2021
13:00
16. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 29 : 26   BOLU BELEDİYESİ SK
07-02-2021
13:30
16. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 30 : 30   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
07-02-2021
14:00
16. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 47 : 25   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
11-02-2021
13:00
8. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 27 : 35   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
14-02-2021
12:00
17. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 21 : 31   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
14-02-2021
13:00
17. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 17 : 42   EGO SPOR KULÜBÜ
14-02-2021
13:00
17. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 29 : 29   ANTALYA GAZİ GSK
14-02-2021
13:00
17. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 30 : 28   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
14-02-2021
14:00
17. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 56 : 15   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
14-02-2021
15:00
17. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 28 : 23   ADASOKAĞI SK
21-02-2021
12:30
18. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 36 : 29   POLATLI BELEDİYESPOR
21-02-2021
13:00
18. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 31 : 17   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
21-02-2021
13:00
18. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 19 : 46   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
21-02-2021
13:00
18. Hafta
  ADASOKAĞI SK 28 : 30   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
21-02-2021
14:00
18. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 35 : 25   MUDANYA BELEDİYESİ SK
24-02-2021
13:00
18. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 34 : 26   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
28-02-2021
13:00
19. Hafta
  ADASOKAĞI SK 24 : 32   EGO SPOR KULÜBÜ
28-02-2021
13:00
19. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 28 : 29   ANTALYA GAZİ GSK
28-02-2021
13:00
19. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 31 : 40   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
28-02-2021
13:00
19. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 37 : 19   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
28-02-2021
14:00
19. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 36 : 22   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
28-02-2021
15:00
19. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 26 : 23   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
07-03-2021
12:30
20. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 30 : 24   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
07-03-2021
13:00
20. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 25 : 27   POLATLI BELEDİYESPOR
07-03-2021
13:00
20. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 31 : 26   ADASOKAĞI SK
07-03-2021
13:00
20. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 27 : 26   MUDANYA BELEDİYESİ SK
07-03-2021
13:00
20. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 40 : 28   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
14-03-2021
12:00
21. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 43 : 20   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
14-03-2021
13:00
21. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 37 : 29   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
14-03-2021
13:00
21. Hafta
  ADASOKAĞI SK 33 : 29   ANTALYA GAZİ GSK
14-03-2021
13:00
21. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 28 : 25   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
14-03-2021
14:00
21. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 37 : 39   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
14-03-2021
14:00
21. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 32 : 26   MUDANYA BELEDİYESİ SK
21-03-2021
13:00
22. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 11 : 44   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
21-03-2021
13:00
22. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 29 : 35   POLATLI BELEDİYESPOR
21-03-2021
13:00
22. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 24 : 35   EGO SPOR KULÜBÜ
21-03-2021
13:00
22. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 30 : 25   BOLU BELEDİYESİ SK
21-03-2021
13:00
22. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 33 : 31   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
28-03-2021
12:00
23. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 31 : 38   MUDANYA BELEDİYESİ SK
28-03-2021
13:00
23. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 32 : 30   ANTALYA GAZİ GSK
28-03-2021
13:00
23. Hafta
  ADASOKAĞI SK 35 : 30   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
28-03-2021
13:00
23. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 28 : 34   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
28-03-2021
14:00
23. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 32 : 29   BOLU BELEDİYESİ SK
28-03-2021
15:00
23. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 58 : 20   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
01-04-2021
13:00
20. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 20 : 45   BOLU BELEDİYESİ SK
04-04-2021
13:00
24. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 35 : 31   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
04-04-2021
13:00
24. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 26 : 32   POLATLI BELEDİYESPOR
04-04-2021
13:00
24. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 24 : 61   ADASOKAĞI SK
04-04-2021
13:00
24. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 35 : 51   EGO SPOR KULÜBÜ
04-04-2021
13:00
24. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 26 : 31   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
04-04-2021
14:30
24. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 33 : 28   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
07-04-2021
13:00
22. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 25 : 27   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 56 : 19   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
11-04-2021
13:00
25. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 36 : 31   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
11-04-2021
13:00
25. Hafta
  ADASOKAĞI SK 32 : 19   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
11-04-2021
14:00
25. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 42 : 32   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
11-04-2021
15:00
25. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 35 : 26   MUDANYA BELEDİYESİ SK
18-04-2021
00:00
26. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK :   ANTALYA GAZİ GSK
18-04-2021
13:00
26. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 31 : 33   POLATLI BELEDİYESPOR
18-04-2021
13:00
26. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 21 : 28   EGO SPOR KULÜBÜ
18-04-2021
13:00
26. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 19 : 40   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
24-04-2021
15:00
25. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 27 : 27   BOLU BELEDİYESİ SK
28-04-2021
14:00
26. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 44 : 33   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
02-05-2021
00:00
26. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   ADASOKAĞI SK

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : ŞERİFE TUNÇ
Takımı : ADASOKAĞI SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 244
Adı & Soyadı : TÜLAY KİBAROĞLU
Takımı : OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 53
Attığı Gol : 216
Adı & Soyadı : HİLAL DOĞAN
Takımı : YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 98
Attığı Gol : 201
Adı & Soyadı : SEVİL AY
Takımı : TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 77
Attığı Gol : 181
Adı & Soyadı : SERAY ERBİL
Takımı : OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 27
Attığı Gol : 177