GSB IHF EHF
  

TUANA AKMAN



Oynadığı Maçlar

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
11.05.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 51 - 50 KASTAMONU BELEDİYESİ
26.05.2024 14:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ 27 - 32 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
24.05.2024 17:00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ 27 - 34 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
21.05.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 35 - 26 YENİMAHALLE BELEDİYESİ
19.05.2024 14:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 31 - 35 YENİMAHALLE BELEDİYESİ
09.05.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 38 - 36 KASTAMONU BELEDİYESİ
05.05.2024 18:30 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 21 - 30 KONYAALTI BELEDİYESİ
04.05.2024 13:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 35 - 24 İZMİR BBSK
11.02.2024 13:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 30 - 36 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
09.02.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 38 - 32 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ
06.09.2023 18:00 KASTAMONU BELEDİYESİ - ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
23.12.2023 14:00 KASTAMONU BELEDİYESİ 35 - 34 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
28.04.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 31 - 26 KASTAMONU BELEDİYESİ
21.04.2024 14:00 BURSA BBSK 26 - 30 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
24.03.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 29 - 26 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ
20.03.2024 15:00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA 22 - 34 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
13.03.2024 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 34 - 17 AKSARAY BELEDİYESİ
19.02.2024 14:00 GÖRELE BELEDİYESİ 26 - 38 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
02.01.2024 16:00 İZMİR BBSK 28 - 38 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
04.11.2023 16:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 30 - 35 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
29.10.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 35 - 23 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA
22.10.2023 14:00 AKSARAY BELEDİYESİ 25 - 35 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
28.09.2023 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 21 - 27 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
16.09.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 40 - 36 YENİMAHALLE BELEDİYESİ
02.09.2023 15:00 KONYAALTI BELEDİYESİ 32 - 28 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK
26.08.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 38 - 24 İZMİR BBSK
14.11.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 40 - 26 BURSA BBSK
18.10.2023 15:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 33 - 28 GÖRELE BELEDİYESİ
05.06.2023 16:30 İZMİR B. BLD. 37 - 29 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
01.06.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 32 - 40 İZMİR B. BLD.
23.05.2023 15:00 KASTAMONU BLD. 35 - 25 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
19.05.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 30 - 34 KASTAMONU BLD.
29.04.2023 15:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 36 - 35 ÜSKÜDAR BLD.
22.04.2023 14:00 ÜSKÜDAR BLD. 29 - 32 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
13.05.2023 16:00 KASTAMONU BLD. 31 - 33 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
12.05.2023 16:00 İZMİR B. BLD. 30 - 34 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
10.05.2023 19:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 33 - 22 GÖRELE BLD.
17.03.2023 16:00 ÜSKÜDAR BLD. - ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
26.03.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 31 - 30 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SPORTİF A.Ş
13.03.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 24 - 28 YENİMAHALLE BLD.
09.03.2023 16:30 İZMİR B. BLD. 36 - 28 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
21.01.2023 17:00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR 29 - 25 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
04.02.2023 15:00 KONYAALTI BLD. 41 - 24 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
15.01.2023 13:00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 26 - 39 ÜSKÜDAR BLD.
07.01.2023 18:00 YENİMAHALLE BLD. 30 - 20 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
11.12.2022 16:30 İZMİR B. BLD. 41 - 27 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
28.01.2023 13:00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 32 - 39 KASTAMONU BLD.
04.12.2022 13:00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 31 - 37 GÖRELE BLD.
28.11.2022 15:30 ANADOLU ÜNİ 31 - 31 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
24.11.2022 15:00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SPORTİF A.Ş 35 - 26 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
20.10.2022 13:00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 25 - 33 KONYAALTI BLD.
12.10.2022 18:00 KASTAMONU BLD. 41 - 24 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
25.09.2022 13:00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 30 - 32 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SPOR
18.09.2022 16:00 ÜSKÜDAR BLD. 37 - 27 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK
11.09.2022 13:00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 27 - 31 YENİMAHALLE BLD.
04.12.2021 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 32 - 34 SİVAS BELEDİYE SK
27.11.2021 13:00 KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK 27 - 30 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
20.11.2021 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 38 - 21 ARTVİN 7 MART
13.11.2021 13:00 OLİMPİK PAZAR SK 18 - 28 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
06.11.2021 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 25 - 20 YOZGAT ASP GSK
30.10.2021 13:00 MERSİN B. BLD. 24 - 23 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
23.10.2021 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 28 - 18 OĞUZELİ HEM
16.10.2021 13:00 ELAZIĞ SYSK 28 - 22 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
09.10.2021 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 24 - 23 AKSARAY BLD.
10.04.2022 17:00 MUDANYA BLD. 18 - 23 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
09.04.2022 15:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 27 - 27 POLATLI BELEDİYESİ SK
08.04.2022 17:00 BOLU BELEDİYESİ SK 25 - 28 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
07.04.2022 11:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 20 - 21 KIRŞEHİR BELEDİYE GSK
19.03.2022 15:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 38 - 19 KIZILTEPE SPOR LİSESİ SK
06.03.2022 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 37 - 21 OLİMPİK PAZAR SK
26.02.2022 13:00 YOZGAT ASP GSK 20 - 28 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
19.02.2022 13:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 28 - 18 MERSİN B. BLD.
13.02.2022 13:30 OĞUZELİ HEM 19 - 24 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
06.02.2022 11:00 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI 19 - 20 ELAZIĞ SYSK
30.01.2022 13:00 AKSARAY BLD. 19 - 20 BETA TRANSFORMATÖR ADASOKAĞI
27.12.2020 09:00 ANADOLU ÜNİ. G.S.K 31 - 26 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
26.12.2020 15:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 24 - 32 İZMİR B.B G.S.K
25.12.2020 15:00 YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 43 - 25 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
14.02.2021 15:00 POLATLI BELEDİYESPOR 28 - 23 ADASOKAĞI SK
31.01.2021 12:00 YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 21 - 38 ADASOKAĞI SK
11.04.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 32 - 19 ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
28.03.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 35 - 30 OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
14.03.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 33 - 29 ANTALYA GAZİ GSK
07.03.2021 13:00 TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 31 - 26 ADASOKAĞI SK
21.02.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 28 - 30 ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
07.02.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 31 - 28 MALTEPE SPOR KULÜBÜ
24.01.2021 13:00 BOLU BELEDİYESİ SK 19 - 22 ADASOKAĞI SK
20.01.2021 13:00 ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 17 - 26 ADASOKAĞI SK
02.01.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 22 - 23 MUDANYA BELEDİYESİ SK
19.12.2020 13:00 ADASOKAĞI SK 58 - 16 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
16.12.2020 13:00 ANTALYA GAZİ GSK 29 - 30 ADASOKAĞI SK
12.12.2020 13:00 OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 28 - 39 ADASOKAĞI SK
14.11.2020 13:00 ADASOKAĞI SK 28 - 33 TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
07.11.2020 12:30 EGO SPOR KULÜBÜ 30 - 19 ADASOKAĞI SK
31.10.2020 14:00 ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 32 - 26 ADASOKAĞI SK
24.10.2020 13:00 ADASOKAĞI SK 28 - 38 POLATLI BELEDİYESPOR
17.10.2020 13:00 MALTEPE SPOR KULÜBÜ 19 - 34 ADASOKAĞI SK
10.10.2020 13:00 ADASOKAĞI SK 38 - 26 YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
03.10.2020 13:00 ADASOKAĞI SK 30 - 25 BOLU BELEDİYESİ SK
28.02.2021 13:00 ADASOKAĞI SK 24 - 32 EGO SPOR KULÜBÜ
10.11.2019 17:00 A.B.B. EGO SPOR KULÜBÜ 43 - 24 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
14.03.2020 16:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 47 - 46 VOLHENT SPOR KULÜBÜ
08.03.2020 13:00 KARAMAN VETERANLAR SK 16 - 40 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
22.02.2020 14:00 KASIRGA SPOR KULÜBÜ 34 - 44 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
15.02.2020 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 33 - 36 A.B.B. EGO SPOR KULÜBÜ
08.02.2020 13:00 OĞUZELİ HALK EĞT. MER. SK 26 - 26 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
08.12.2019 14:00 VOLHENT SPOR KULÜBÜ 34 - 38 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
01.12.2019 16:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 39 - 22 KARAMAN VETERANLAR SK
17.11.2019 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 49 - 31 KASIRGA SPOR KULÜBÜ
03.11.2019 16:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 37 - 34 OĞUZELİ HALK EĞT. MER. SK
26.01.2019 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 34 - 31 AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
09.03.2019 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 39 - 19 TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
09.02.2019 15:00 GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 30 - 19 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
19.01.2019 13:00 YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 27 - 34 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
25.11.2018 13:00 TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 19 - 33 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
18.11.2018 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 32 - 31 PERTEK BELEDİYESİ SK
28.10.2018 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 20 - 33 GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
21.10.2018 13:00 AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 20 - 28 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
14.10.2018 13:00 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 35 - 27 YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK