U18 Yıldız Kız Milli Takım Edirne kampı

04-06-2018

U18 Yıldız Kız Hentbol Milli Takımımız, Romanya'da 4'lü hazırlık turnuvasına katılacak. 

U18 Yıldız Kız Hentbol Milli Takımımız, 17-20 Haziran 2018 tarihleri arasında Edirne'de kamp çalışmaları yapacak. 17 Haziran Pazar günü toplanacak olan Millilerimiz, 20 Haziran Çarşamba günü hazırlıklarını tamamlayarak 4'lü hazırlık turnuvası için Romanya'ya hareket edecek. Yıldız Kız Milli Takımımız, Romanya'da 22-24 Haziran tarihleri arasında Romanya, Avusturya ve Karadağ'ın katılacağı özel turnuvada mücadele edecek.

Aday Kadroda şu isimler yer alıyor:

 

 

U18 YILDIZ KIZ HENTBOL MİLLİ TAKIM KAMP KADROSU

17-20 HAZİRAN 2018, EDİRNE, 21-25 HAZİRAN 2018, ROMANYA

 ADAY KADRO PDF İNDİR 

TEKNİK KADRO

 

M. SERKAN İNCİ

İSTANBUL

BAŞANTRENÖR

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

 

DENİZ TANIN

ANKARA

MENAJER

THF

SPORCU KADROSU

 

ADI SOYADI

İLİ

D.TARİHİ

KULÜBÜ

MEVKİ

1

ÖZNUR ÖZDEMİR

ESKİŞEHİR

2002

ŞEHİR KOLEJİ SK.

KALECİ

2

CEYHAN COŞKUNSU

KASTAMONU

2002

KASTAMONU GENÇLİK SK

KALECİ

3

GÜLBAHAR İKİAHIRLI

AKSARAY

2002

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

KALECİ

4

BERİVAN KUŞ

İSTANBUL

2002

YENİMAHALLE 1923 HSK

SOL KANAT

5

İLKAY DAVAS

İZMİR

2002

KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK

SOL KANAT

6

SİNEM YAPICI

İSTANBUL

2002

YENİMAHLLE 1923 SK.

SOL OK.

7

NAZLI TAN

ANKARA

2002

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK

SOL OK.

8

ALEYNA KÖSE

ESKİŞEHİR

2002

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

ORTA OK.

9

BETÜL KARAASLAN

ANTALYA

2002

MURATPAŞA BELEDİYESPOR

ORTA OK.

10

YAĞMUR AŞLAK

İSTANBUL

2002

ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR

ORTA OK.

11

ESRA SÖĞÜT

İZMİR

2002

BORNOVA BELEDİYESPOR

SAĞ OK

12

ESRA TEZCAN

ESKİŞEHİR

2002

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

SAĞ OK

13

DENİZ YURCU

İZMİR

2002

İZMİR VEFA SPOR

SAĞ KANAT

14

ZARA SİDAL ZENGİN

İZMİR

2002

BORNOVA BELEDİYESPOR

SAĞ KANAT

15

NAZLI GÜNER

İZMİR

2002

BORNOVA BELEDİYESPOR

PİVOT

16

GİZEM YAPICI

İSTANBUL

2002

YENİMAHALLE 1923 HSK

SAĞ OK.

17

BİRGÜL TUZSUZ

KASTAMONU

2002

ARTSAM KOLEJİ SK

PİVOT

18

ESRA ALICI

DENİZLİ

2002

SARAYKÖY SK

PİVOT

19

ZEHRA MANSUROĞLU

ESKİŞEHİR

2002

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

SAĞ OK.

20

İREM NUR ERZURUMLUOĞLU

BURSA

2002

BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK

ORTA OK.