GSB IHF EHF
  

U17 Kız Milli Hentbol Takımı Ankara kamp kadrosu açıklandı

23-01-2023
U17 Kız Milli Hentbol Takımı'nın 29 Ocak - 3 Şubat 2023 tarihleri arasında Ankara'da THF Spor Kompleksi'nde gerçekleştireceği kampın kadrosu açıklandı.

Başantrenör Serkan İnci yönetimindeki Milli Takım aday kadrosunda 23 sporcu yer alıyor.


U17 Kız Milli Hentbol Takımı kamp kadrosu
TEKNİK VE İDARİ KADRO
No ADI SOYADI GÖREVİ İLİ KULÜBÜ / OKULU
1 H.KEMAL DURAK MENTÖR ANTRENÖR İZMİR DİKİLİ
2 M.SERKAN İNCİ BAŞ ANTRENÖR İSTANBUL İSTANBUL - GHSİM
3 TOLGA KÖYBULAN ANTRENÖR İZMİR İZMİR-KEMALPAŞA GSİM
4 ENİS ATMACA ANTRENÖR YOZGAT YOZGAT GSİM - ASP.GSK
5 BAYRAM KAPLAN ANTRENÖR ŞANLIURFA SÜRAYYADEMİRKOL SP.Lİ.
6 RAGIP DEMİRMAN ANTRENÖR ANKARA ANKARA-YENİMAHALLE GSİM
7 İLKER KURTULMUŞ SPORTİF PERFORMANS ANKARA ÇANKAYA GSİM
8 SİMAY ŞAHİNOĞLU FİZYOTERAPİST İSTANBUL İSTANBUL
SPORCU
ADI SOYADI POZİSYONU İLİ KULÜBÜ / OKULU
1 BETÜL YILMAZ KALECİ ESKİŞEHİR ODUNPAZARI SK/ EĞİTİMCİLER SPOR LİS. MERKEZ
2 MERYEMCE KOŞTAN KALECİ İSTANBUL DEFNE SK / ATAŞEHİR PROF. FAİK SOMER SP. LİSESİ
3 NİSA ŞEYİRT KALECİ ADANA TOTEMCARD ADASOKAĞI/ ERAL OKULLARI
4 ELA HÜZMELİ SOL KANAT ADANA TOTEM CARDADASOKAĞI / ÖZEL AKDENİZ KOLEJİ SEYHAN
5 VİYAN ASMİN AVRAS SOL KANAT İSTANBUL CENT KOLEJİ SK./CENT KOLEJİ
6 NURİYE YALÇIN SOL OYUN KURUCU KIRŞEHİR KIRŞEHİR BLD SK/SIDDIK DEMİR AND LİSESİ
7 HATİCE KARATAŞ SOL OYUN KURUCU ANKARA MAMAK EĞİTİM GSK
8 HANDE MUHÇU SOL OYUN KURUCU TRABZON ORTAHİSAR BLD SK/AFFAN KİTAPÇIOĞLU LİS./ BAHÇECİK/TRB
9 BUĞU SÖNMEZ SOL OYUN KURUCU ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNV. SK/DOĞA KOLEJİ/MERKEZ
10 BUKET SEVEN ORTA OYUN KURUCU ADANA TOTEMCARDADASOKAĞI SK-AKDENİZ KOLEJİ-SEYAN/ADANA
11 HAVİN BOZKURT ORTA OYUN KURUCU İSTANBUL AVCILAR 1903 SK./NAİM SÜLEYMANOĞLU SPR LİS./SULTANBEYLİ
12 NEHİRNAZ POYRAZ ORTA OYUN KURUCU İZMİR İZGEM SK/CEM BAKİOĞLU AL /BORNOVA
13 ÖYKÜ DOĞA HARMANCI ORTA OYUN KURUCU İSTANBUL CENT KOLEJİ SK./CENT KOLEJİ
14 HELİN SU KARAGÖZLÜ SAĞ OYUN KURUCU BURSA OSMANGAZİ BLD SK / ZÜBEYDE HANIM MTAL BURSA
15 BÜŞRANUR KOÇAK SAĞ OYUN KURUCU İSTANBUL AVCILAR 1903 SK./NAİM SÜLEYMANOĞLU SPR LİS./SULTANBEYLİ
16 İLAYDA YÜKSEL SAĞ OYUN KURUCU İSTANBUL CENT KOLEJİ SK./CENT KOLEJİ
17 EBRAR HALİME KILIÇ SAĞ KANAT İSTANBUL CENT KOLEJİ SK./CENT KOLEJİ
18 SÜMEYYE DURDU SAĞ KANAT İSTANBUL CENT KOLEJİ SK./CENT KOLEJİ
19 SEVAL BOZOVA SAĞ KANAT ANTALYA KONYAALTI BLD SK / MURATPAŞA ANADOLU LİSESİ
20 SIDIKA ÖZ PİVOT AKSARAY AKSARAY SPOR LİSESİ
21 ZEHRA KARADAVUT PİVOT İSTANBUL CENT KOLEJİ SK./CENT KOLEJİ
22 SUDENAZ KIYGA PİVOT ADANA TOTEMCARDADASOKAĞI / ÖZEL AKDENİZ KOLEJİ SEYHAN
23 LİZGE ŞIK PİVOT ELAZIĞ ELAZIĞ SOS.YRD. GSK-BİLİM TEKNİK VE İNOVASYON KOLEJİ