GSB IHF EHF
  

Genç Milli Takımımız Antalya'da kamp yapıyor

18-03-2018

Genç Milli Kadın Hentbol Takımımız, 2018 U20 Dünya Kadınlar Hentbol Şampiyonası Elemeleri 6. grupta oynayacağı Faroe Adaları ve Sloenya maçları için kamp çalışmalarına Antalya'da devam ediyor.

Antrenörlerimiz Kemal Durak, Tolga Köybulan ve Deniz Gaşgil yönetiminde Süleyman Evcilmen spor salonunda hazırlanan Millilerimiz, 22 Mart Perşembe günü eleme grubu müsabakaları için Faroe Adaları'na gidecek. Kamp çalışmaları ve grup eleme maçları için açıklamalarda bulunan Genç Milli Kadın Hentbol Takımı Baş Antrenörümüz Kemal Durak şunlrı söyledi:

"Zor bir grupta yer alıyoruz. Rakiplerimizden Slovenya bu yaş kategorisinde şampiyon olmuş bir takım. Faroe Adaları ise Danimarka ekolünden gelen hentbol yapısı ile son yıllarda kendini geliştirmiş bir ülke ve ev sahibi olmaları avantajları var. Biz Türkiye olarak sahaya çıkıp, elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Hedefimiz grup lideri olarak şampiyonaya katılabilmek. Sporcularıma güveniyorum. Antalya'da iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Hem teknik hem de taktik olarak iyi hazırlanıyoruz. Ülkemizi orada en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.

GENÇ MİLLİ TAKIM MAÇ PROGRAMI
24.03.2018 Slovenya - Türkiye
25.03.2018 Türkiye - Faroe Adaları