Başarılar Milli Takım: Rakip Macaristan

21-08-2016

18 Yaş Milli Takımımız,  2016 Avrupa Şampiyonası 2. Klasman (M18 Championship) dördüncü maçında Finlandiya'yı  29-23 mağlup ederek, grubunu lider tamamladı. Millilerimiz A grubunun lideri Macaristan ile bugün (21 Ağustos Pazar) final maçına çıkacak.

2016 Avrupa Şampiyonası 2. Klasman (M18 Championship) Bulgaristan merkezi B grubunda mücadele eden Milli Takımımız, grubunu namağlup olarak 8 puanla bitirerek adını finale yazdırdı. Gruptaki son maçında Finlandiya ile karşılaşan Ay-Yıldızlı takımımız rakibini 29-23 mağlup etti. 

EHF'nin yeni statüsü gereği 2. klasman maçları 3 ayrı merkezde (Bulgaristan, Gürcistan, Litvanya) oynanıyor. Bu merkezlerden birer takım Avrupa Şampiyonası gruplarına yükselecek. bulgaristan merkezinde B grubunu lider tamamlayan Millilerimiz, A grubu lideri Macaristan ile Avrupa Şampiyonası gruplarına kalabilmek için final oynayacak. Türkiye-Macaristan final maçı bugün (21 Ağustos Pazar) saat 19:00'da başlayacak. Mücadeleyi 19:00'dan itibaren canlı olarak izleyebilirsiniz... 

 

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

GRUP MAÇLARI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Millilerimize bu önemli maçta başarılar diliyoruz...