A Milli Bayan Hentbol takımı aday kadrosu

16-05-2017

2017 Bayanlar Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri Play-Off müsabakaları için Antalya'da kampa girecek olan A Bayan Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu.

22 Mayıs Pazartesi günü Antalya Falkon Otel’de toplanacak olan Millilerimiz, hazırlıklarını 9 Haziran 2017 Cuma gününe kadar Süleyman Evcilmen spor salonunda gerçekleştirecek. Milli Takımımız, 1-3 Haziran tarihlerinde Antalya'da Rusya, Makedonya ve Litvanya'nın katılacağı özel turnuva da mücadele edecek.

Milli Takım kafilemiz 9 Haziran Cuma günü Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri Play-Off ilk müsabakası için bu ülkeye gidecek. 11 Haziran Pazar günü Ankara’ya dönecek olan Milli Takım kafilemiz 15 Haziran Perşembe günü oynayacağı rövanş maçı için bu tarihe kadar hazırlıklarını burada devam edecek.

 

Aday Kadroda şu isimler yer alıyor:

 

 
  Aday Kadro PDF indir

A MİLLİ KADIN HENTBOL TAKIMI

2017 DÜNYA ŞAMPİYONASI PLAY-OFF MAÇLARI

22 MAYIS - 16 HAZİRAN 2017 - ANTALYA, ANKARA

Sıra no

ADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

Serdar Eler

Baş Antrenör

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

2

Celal Gençoğlu

Yardımcı Antrenör

İzmir

İzmir Büyükşehir Bld. GSK

3

Şenay Kabadayı

Yardımcı Antrenör

Eskişehir

Anadolu Üniversitesi GSK

4

Adnan Ekmekçi

Masör

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

5

Handan Turan

Masöz

İstanbul

Üsküdar Belediyesi SK

SPORCU KADROSU

1

Sevilay İmamoğlu Öcal

Kaleci

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

2

Derya Tınkaoğlu

Kaleci

İzmir

İzmir Büyükşehir Bld. GSK

3

Yasemin Şahin

Sol Kanat

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

4

Ümmü Gülsüm Bedel

Sol Kanat

İzmir

İzmir Büyükşehir Bld. GSK

5

Aslı İskit

Sol Oyun Kurucu

Kristianstad, İsveç

Kristianstad Handboll

6

Betül Yılmaz

Sol Oyun Kurucu

Trabzon

Zağnosspor

7

Fatma Atalar

Orta Oyun Kurucu

İzmir

İzmir Büyükşehir Bld. GSK

8

Yeliz Özel

Sol Oyun Kurucu

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

9

Yeliz Yılmaz

Sağ Oyun Kurucu

Kastamonu

Kastamonu Belediye SK

10

Beyza İrem Türkoğlu

Sağ Kanat / Pivot

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

11

Nurceren Akgün

Sol Kanat / Pivot

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

12

Merve Adıyaman

Sağ Oyun Kurucu

Trabzon

Zağnosspor

13

Gonca Nahçıvanlı

Pivot

İzmir

İzmir Büyükşehir Bld. GSK

14

Esra Öztürk

Sağ Kanat

İstanbul

Üsküdar Belediyesi SK

15

İlke Şen

Sol Oyun Kurucu

Aksaray

Aksaray Belediyesi GSK

16

DöneGül Bozdoğan

Sol Oyun Kurucu

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

17

Sara Keçeci

Kaleci

Danimarka

Silkeborg

18

Esin Sağdıç

Sağ Kanat

İzmir

İzmir Büyükşehir Bld. GSK

 

 

HAZIRLIK MAÇLARI PROGRAMI

ANTALYA, Süleyman Evcilmen Spor Salonu

01.06.2017

17:00

RUSYA

MAKEDONYA

01.06.2017

19:00

TÜRKİYE

LİTVANYA

02.06.2017

17:00

TÜRKİYE

RUSYA

02.06.2017

19:00

MAKEDONYA

LİTVANYA

03.06.2017

17:00

TÜRKİYE

MAKEDONYA

03.06.2017

19:00

RUSYA

LİTVANYA

 *Taslak program olup, gerektiğinde saatlerde değişiklik yapılabilir...

 

 

2017 BAYANLAR HENTBOL DÜNYA ŞAMPİYONASI PLAY-OFF

10.06.2017

19:30

BANIK MOST S. S.

ÇEK CUMHURİYETİ

TÜRKİYE

15.06.2017

19:00

THF SPOR SALONU

TÜRKİYE

ÇEK CUMHURİYETİ