GSB IHF EHF
  

2016 Genç Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası elemeleri

08-04-2016

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız, 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu üçüncü ve son maçında Avusturya'ya 34-22 mağlup oldu.

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız, 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu ikinci maçında evsahibi Çek Cumhuriyeti'ne 28-21 mağlup oldu.

Milli Takımımız üçüncü ve son maçında yarın (10.04.2016) TSİ 15:00'te Avusturya ile karşılaşacak.

HOLLANDA: 30- TÜRKİYE: 19

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız, 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu ilk müsabakasında Hollanda'ya 30-19 mağlup oldu.

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız, 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu maçlarına mağlubiyetle başladı. Millilerimiz, Hollanda'ya 30-19 mağul oldu. Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da Radotin spor salonunda oynanan mücadelenin ilk yarısını Millilerimiz 14-8 üstün tamamladı.



08.04.2016 17:00 Hollanda-Türkiye: 30-19 İzlemek için tıklayınız...
08.04.2016 19:30 Çek Cumhuriyeti-Avusturya: 22-28 İzlemek için tıklayınız...
09.04.2016 16:00 Avusturya-Hollanda: İzlemek için tıklayınız...
09.04.2016 18:30 Türkiye-Çek Cumhuriyeti: 21-28 İzlemek için tıklayınız...
10.04.2016 15:00 Avusturya-Türkiye: 34-22
10.04.2016 17:30 Çek Cumhuriyeti-Hollanda:

Sporcu Kadromuz:

1

HÜSEYİN BEREKET

KALECİ

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

2

DOĞUKAN KARATAY

KALECİ

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

3

BERKE LOKUMCU

KALECİ

MALİYE MİLLİ PİYANGO

4

BURAKHAN AY

KALECİ

NİLÜFER BELEDİYESPOR KULÜBÜ

5

ALPEREN BAŞER

KALECİ

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

6

ALİHAN BAYRAKTAR

SOL KANAT

ANKARA BŞB

7

SAMET KANBEROĞLU

SOL KANAT

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

8

HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

SOL OYUN K.

MALİYE MİLLİ PİYANGO

9

BERKAY GÜLYURT

SOL OYUN K.

BEŞİKTAŞ

10

HÜSEYİN ÇETİNKAYA

SOL OYUN K.

ELAZIĞ KARAKOCAN SPOR

11

TAHİR İLKBAHAR

SOL OYUN K.

MALİYE MİLLİ PİYANGO

12

OZAN ERDOĞAN

SOL OYUN K.

BEYKOZ BEL. SPOR KULÜBÜ

13

BERKE DEMİROĞULLARI

ORTA OYUN K.

METROPOLSPOR

14

YİĞİT ILGIN

ORTA OYUN K.

BEŞİKTAŞ

15

BURAK CAN ÖZTÜRK

ORTA OYUN K.

CENT KOLEJİ

16

GÜRKAN SOĞUKPINAR

ORTA OYUN K.

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

17

ÖMER MERCAN

ORTA OYUN K.

BEŞİKTAŞ

18

YAKUP ÇAKIR

SAĞ OYUN K.

ANKARA BŞB

19

SALİH AKTAŞ

SAĞ OYUN K.

İZMİR B.BLD. GSK

20

MURAT ENÇ

SAĞ OYUN K.

GÖZTEPE S.K

21

KUBİLAY YILMAZ

SAĞ KANAT

ANAFEN KOLEJİ

21

ÖMÜR PEHLİVAN

SAĞ KANAT

NİLÜFER BEL. SPOR KULÜBÜ

22

M.TAHA AYAR

SAĞ KANAT

BEŞİKTAŞ

24

FATİH DÜZENLİ

PİVOT

ANAFEN KOLEJİ

25

TAHA BERK BAŞAKIN

PİVOT

ANKARA BŞB