2001 DOĞUMLU KIZ - ERKEK GELİŞİM KAMPI

13-08-2015

2014- 2015 sezonu içerisinde Analig, Ortaokul ve Kulüplü Yıldız Maçları;  milli takım ve federasyonumuzca görevlendirilen antrenörler tarafından izlenmiştir. Gerek teknik gerekse fiziksel açıdan uygun bulunan 2001 doğumlu çocuklarımız gelişim kamplarında değerlendirilmeye alınacaktır.

Kamplarda değerlendirilmeye alınmayan oyuncuların takibi devam edecek ve gelişim gösteren oyuncularımız milli takım kamplarına davet edileceklerdir.

Aynı zamanda gelişim kamplarında, bu gruplarda çalışan antrenör arkadaşlarımızla birlikte olup ülke hentbolu ve milli takımlarımızın gelişimi için hizmet içi eğitim çalışması yapmayı  planlamaktayız.

Tabi ki çeşitli nedenlerden dolayı müsabakalarda yer alamayan veya değerlendirmede gözden kaçan oyuncular olmuş  olabilir. Türkiye hentbol federasyonu olarak çalışan antrenörlerimizin her birini federasyonumuz değerli birer parçası olarak görmekteyiz. Yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı değerlendirme dışı kalan oyuncularımız için sizlerin katkı ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Gelişim kamplarımızın ilk periyodu  15- 20 ve 20- 25 ağustos  2015 tarihleri arasında 2 grup olarak Ankara’ da yapılacaktır.

2. Periyot gelişim kamplarımızı  ise Eylül veya Ekim  ayları içerisinde düzenlemeyi planlamaktayız

ÖNEMLİ NOT

·         Antrenör ve sporcuların ulaşım organizasyonu federasyonumuz tarafından yapılacaktır. Ulaşım kafile 15 Ağustos Cumartesi sabah Ankara’ da olacak şekilde planlanacaktır. Sonrasında otobüs terminalinden otele ulaşım tekrar federasyonumuz tarafından sağlanacaktır.

Otel ve ulaşım bilgileri için federasyon ulaşım sorumlusu Murat ŞAD ile görüşülmesi gerekmektedir.

TEL: 0530 966 82 53

·         Kurum iznine ihtiyaç duyan antrenör ve sporcularımızın ÖzgeŞAHİN ile görüşmeleri gerekmektedir.

TEL: 0312 439 84 84 / 116