Kadınlar Süper Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 20 17 2 1 664 457 207 35 0.2 35.2
2 MURATPAŞA BELEDİYESPOR 20 16 3 1 654 538 116 33 2 35
3 ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 20 15 4 1 649 581 68 31 0.4 31.4
4 YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 20 13 5 2 627 556 71 28 0.6 28.6
5 ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 20 11 8 1 604 586 18 23 1.4 24.4
6 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 20 9 10 1 572 539 33 19 1.2 20.2
7 AKSARAY BELEDİYESİ GSK 20 8 11 1 546 564 -18 17 1 18
8 POLATLI BELEDIYESPOR 20 8 11 1 544 624 -80 15 0 15
9 YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 20 5 14 1 615 669 -54 11 1.6 12.6
10 OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 20 2 17 1 551 658 -107 5 1.4 6.4
11 BAY 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SAMSUN GENÇLIK SK 20 0 19 1 501 755 -254 -3 0 -3

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
09-09-2018
15:00
1. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 32 : 25   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
09-09-2018
16:00
1. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 32 : 35   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
09-09-2018
16:00
1. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 27 : 35   POLATLI BELEDIYESPOR
09-09-2018
16:00
1. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 34 : 24   SAMSUN GENÇLIK SK
09-09-2018
17:00
1. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 29 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
15-09-2018
16:00
2. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK :   BAY
16-09-2018
13:00
2. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 27 : 35   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
16-09-2018
15:00
2. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 27 : 20   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
16-09-2018
17:00
2. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 31 : 30   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
16-09-2018
17:00
2. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 31 : 23   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
19-09-2018
16:00
1. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR :   BAY
19-09-2018
18:00
2. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 29 : 38   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
23-09-2018
13:00
3. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 27 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
23-09-2018
15:00
3. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 31 : 33   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
23-09-2018
15:00
3. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 26 : 27   POLATLI BELEDIYESPOR
23-09-2018
16:00
3. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 22 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
23-09-2018
16:00
3. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 29 : 25   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
23-09-2018
16:00
3. Hafta
  BAY :   SAMSUN GENÇLIK SK
29-09-2018
16:00
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 41 : 24   SAMSUN GENÇLIK SK
30-09-2018
14:00
4. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 35 : 40   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
30-09-2018
15:00
4. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR :   BAY
30-09-2018
17:00
4. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 28 : 33   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
04-10-2018
16:00
4. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 25 : 36   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
14-10-2018
13:00
5. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 29 : 24   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
14-10-2018
13:00
5. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 20 : 31   POLATLI BELEDIYESPOR
14-10-2018
16:00
5. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 38 : 29   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
14-10-2018
16:00
5. Hafta
  BAY :   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
20-10-2018
16:00
6. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 24   POLATLI BELEDIYESPOR
21-10-2018
14:00
6. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ :   BAY
21-10-2018
16:00
6. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 27 : 34   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
21-10-2018
17:00
6. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 40 : 28   SAMSUN GENÇLIK SK
24-10-2018
15:00
5. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 26 : 20   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
24-10-2018
17:00
4. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 31   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
28-10-2018
13:00
7. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 19 : 34   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
28-10-2018
13:00
7. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 32 : 43   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
28-10-2018
15:00
7. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 35 : 27   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
28-10-2018
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 25 : 28   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
28-10-2018
16:00
7. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 31 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
31-10-2018
17:00
5. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 44 : 37   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
31-10-2018
17:00
6. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 33 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
03-11-2018
16:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 23 : 23   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
04-11-2018
14:00
8. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 28 : 36   POLATLI BELEDIYESPOR
04-11-2018
15:00
8. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 26 : 20   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
04-11-2018
16:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 33 : 32   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
04-11-2018
17:00
8. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 39 : 33   SAMSUN GENÇLIK SK
07-11-2018
17:00
6. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 35 : 34   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
11-11-2018
13:00
9. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 30 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
11-11-2018
13:00
9. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 32 : 32   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
11-11-2018
15:00
9. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 27 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
11-11-2018
15:00
9. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 39 : 32   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
08-12-2018
16:00
10. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 33 : 26   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
08-12-2018
16:00
10. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 29 : 35   POLATLI BELEDIYESPOR
09-12-2018
13:00
10. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 27 : 32   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
09-12-2018
15:00
10. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 45 : 13   SAMSUN GENÇLIK SK
09-12-2018
16:00
10. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 26 : 26   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
12-12-2018
17:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 28 : 31   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
16-12-2018
13:00
11. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 33 : 37   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
16-12-2018
15:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 26 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
16-12-2018
15:00
11. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 26 : 36   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
16-12-2018
16:00
11. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 29 : 34   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
16-12-2018
17:00
11. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 42 : 26   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
22-01-2019
13:00
12. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 26 : 39   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
26-01-2019
13:00
12. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 20 : 33   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
26-01-2019
16:00
12. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 38   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
26-01-2019
16:30
12. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 23 : 20   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
26-01-2019
17:00
12. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 26   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
02-02-2019
13:00
13. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 29 : 25   POLATLI BELEDIYESPOR
02-02-2019
15:00
13. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 34 : 21   SAMSUN GENÇLIK SK
02-02-2019
15:00
13. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 44 : 29   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
03-02-2019
16:00
13. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 37 : 38   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
09-02-2019
13:00
14. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 18 : 44   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
09-02-2019
16:00
14. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 23 : 20   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
09-02-2019
17:00
14. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 27 : 30   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
10-02-2019
16:30
14. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 26 : 34   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
16-02-2019
13:00
15. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 25 : 31   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
16-02-2019
13:00
15. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 33 : 36   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
16-02-2019
15:00
15. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 30 : 25   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
16-02-2019
17:00
15. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 36 : 23   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
17-02-2019
16:00
15. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 23 : 31   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
21-02-2019
16:00
13. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 27 : 25   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
23-02-2019
15:00
16. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 34 : 28   SAMSUN GENÇLIK SK
23-02-2019
16:00
16. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 25 : 29   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
23-02-2019
17:00
16. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 30 : 27   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
24-02-2019
14:00
16. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 27 : 32   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
24-02-2019
16:00
16. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 26 : 27   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
02-03-2019
13:00
17. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 26 : 44   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
02-03-2019
13:00
17. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 21 : 43   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
02-03-2019
13:00
17. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 26 : 25   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
02-03-2019
15:00
17. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 35 : 30   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
02-03-2019
16:00
17. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 24 : 25   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
07-03-2019
17:00
14. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 26 : 23   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
09-03-2019
15:00
18. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 33 : 19   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
09-03-2019
16:00
18. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 29 : 20   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
09-03-2019
17:00
18. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 40 : 24   POLATLI BELEDIYESPOR
10-03-2019
14:00
18. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 36 : 23   SAMSUN GENÇLIK SK
10-03-2019
16:00
18. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 29 : 41   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
30-03-2019
13:00
19. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 30 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
30-03-2019
13:00
19. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 26 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
30-03-2019
15:00
19. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 35 : 34   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
30-03-2019
15:00
19. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 30 : 38   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
30-03-2019
15:00
19. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 25 : 25   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
06-04-2019
16:00
20. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 21 : 16   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
06-04-2019
17:00
20. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 36 : 24   POLATLI BELEDIYESPOR
07-04-2019
14:00
20. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 27 : 32   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
07-04-2019
16:00
20. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 28 : 40   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
07-04-2019
16:00
20. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 38 : 29   SAMSUN GENÇLIK SK
20-04-2019
13:00
21. Hafta
  POLATLI BELEDIYESPOR 28 : 33   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
20-04-2019
13:00
21. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK 7 : 45   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
20-04-2019
15:00
21. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 28 : 24   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
20-04-2019
17:00
21. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 35 : 36   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
21-04-2019
14:00
21. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 34 : 43   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
27-04-2019
15:00
22. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 34 : 15   POLATLI BELEDIYESPOR
27-04-2019
16:00
22. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 28 : 35   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
27-04-2019
17:00
22. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 35 : 28   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
28-04-2019
16:00
22. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 46 : 31   SAMSUN GENÇLIK SK
28-04-2019
16:00
22. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 28 : 41   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
31-05-2019
00:00
7. Hafta
  BAY :   ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
8. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR :   BAY
31-05-2019
00:00
9. Hafta
  BAY :   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
31-05-2019
00:00
10. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR :   BAY
31-05-2019
00:00
11. Hafta
  BAY :   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
31-05-2019
00:00
12. Hafta
  BAY :   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
31-05-2019
00:00
13. Hafta
  BAY :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
31-05-2019
00:00
14. Hafta
  SAMSUN GENÇLIK SK :   BAY
31-05-2019
00:00
15. Hafta
  BAY :   POLATLI BELEDIYESPOR
31-05-2019
00:00
16. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
17. Hafta
  BAY :   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
18. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
19. Hafta
  BAY :   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
31-05-2019
00:00
20. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK :   BAY
31-05-2019
00:00
21. Hafta
  BAY :   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
31-05-2019
00:00
22. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK :   BAY

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : BEYZA KARAÇAM
Takımı : SAMSUN GENÇLIK SK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 22
Attığı Gol : 170
Adı & Soyadı : PERİHAN TOPALOĞLU ACAR
Takımı : ARDEŞEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 143
Adı & Soyadı : HANNA KOZAIEVA
Takımı : ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 11
Attığı Gol : 124
Adı & Soyadı : YELİZ YILMAZ
Takımı : ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 124
Adı & Soyadı : BEYZA İREM TÜRKOĞLU
Takımı : YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 123