GSB IHF EHF
  

Liglerde haftanın programı

24.12.2022 09:51

2022-2023 Hentbol Sezonu Kadınlar 1. Lig B Grubu maçları 24 ve 26 Aralık; Kadınlar ve Erkekler 2. Lig maçları ise 24 ve 25 Aralık tarihlerinde oynanacak.
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 11. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALON
24 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK 30-37 KONYAALTI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ SERDAR YERELİ
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.30 AKSARAY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 30-33 KARAMAN MİNİK ATILIM SPOR KULÜBÜ AKSARAY S.S.
24 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 ESKİŞEHİR HENTBOL SPOR KULÜBÜ 25-30
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. PORSUK S.S.
24 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 CENT KOLEJİ SPOR KULÜBÜ 21-24 GÖKTÜRK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ MÜZAHİR SİLLE S.S
26 Aralık 2022 Pazartesi 14.00 BOLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ POLATLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ KARAÇAYIR
KADINLAR 2. LİG A GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 OSMANİYE ARENA SK 33-57 NURDAĞI HALK EĞT. MERK. SK TOSYALI S.S.
25 Aralık 2022 Pazar 15.30 GENÇ NESİL BİLİŞİM SK GÜNEŞİN ÇOCUKLARI GSK OSMAN SAYIN
KADINLAR 2. LİG B GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 BEYCİLER SK 28-25 SOKULLU MEHMET PAŞA GSK SİLİVRİ ALİBEY S.S.
25 Aralık 2022 Pazar 15.00 OSMANGAZİ BLD. SK 23-31 ON OTOMASYON DEFNE SK DİKKALDIRIM S.S.
KADINLAR 2. LİG C GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 ORTAHİSAR İMKB VE MTAL SK 19-31 ELAZIĞ GENÇLİK SK BEŞİRLİ ÇOK AMAÇLI
KADINLAR 2. LİG D GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 SİİRT İL ÖZEL İDARE SK. 16-16 PEYAS SPOR KULÜBÜ SİİRT YENİ S.S.
24 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 1955 BATMAN BLD. SK 30-15 IĞDIR ALTINOVA SK 19 MAYIS S.S.
KADINLAR 2. LİG E GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 GÜLKENT SPOR KULÜBÜ 31-38 HOCA AHMET YESEVİ SK IŞIKKENT S.S.
25 Aralık 2022 Pazar 16.00 ODUNPAZARI GSK 41-30 AYDIN YURDUM GSK PORSUK S.S.
KADINLAR 2. LİG F GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 KASTAMONU MERKEZ ORT.GSK 41-60 MAMAK EĞİTİM GSK ATATÜRK S.S.
24 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 AS HENTBOL EĞT. SK 30-27 KALEŞEHİR GSK THF S.S
ERKEKLER 2. LİG A GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
25 Aralık 2022 Pazar 13.00 VAN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK. ŞANLIURFA GAP GSK. NUR TATAR
ERKEKLER 2. LİG B GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 12.00 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR SK 29-37 ISPARTA BLD. SK PORSUK S.S.
25 Aralık 2022 Pazar 13.00 ANTALYA YİĞİT GSK. 48-15 AFYONKARAHİSAR FRİG G.S.K DÖŞEMEALTI S.S.
ERKEKLER 2. LİG C GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 18.00 BEYKOZ BELEDİYESİ GSK 31-38 SANCAKTEPE BLD. GSK R.ŞAHİN KÖKTÜRK
25 Aralık 2022 Pazar 13.00 ULAŞ VE DOĞUHAN S.K. 27-26 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTELİLER S.K MÜZAHİR SİLLE S.S
ERKEKLER 2. LİG D GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK. 39-33 REİS GIDA İNEBOLU SPOR RECEP KARA
25 Aralık 2022 Pazar 13.00 SİVAS İL ÖZEL İDARE SK. 32-39 TEKKEKÖY BELEDİYE SK. MECNUN OKYAKMAZ
25 Aralık 2022 Pazar 16.00 TOKAT HENTBOL SK. 39-37 GİRESUN SPOR KULÜBÜ ALİ YÜCEL
ERKEKLER 2. LİG E GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
25 Aralık 2022 Pazar 14.00 YALOVA ZİRVE GENÇLİK SK. 31-30 BEŞEVLER GSK ÇINARCIK S.S
ERKEKLER 2. LİG F GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 YILDIRIM İDMANYURDU SK 38-19 ELAZIĞ GENÇLİK SK YENİCE S.S.
25 Aralık 2022 Pazar 14.00 SARIÇAM BLD.SK 33-31 NİĞDE BELEDİYESİ GSK YÜREĞİR
ERKEKLER 2. LİG G GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
25 Aralık 2022 Pazar 13.00 VAKFIKEBİR 1874 FUTBOL SK. 46-30 IĞDIR GENÇLİK SK. VAKFIKEBİR S.S
25 Aralık 2022 Pazar 16.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 27-31 AZİZİYE BEL. TERMAL SK. AZİZİYE S.S.
ERKEKLER 2. LİG H GRUBU 5. HAFTA MÜSABAKALARI
24 Aralık 2022 Cumartesi 16.00 İZMİR GENÇLİK MERKEZİ SK 44-31 AYDIN YURDUM GSK SERDAR YERELİ
25 Aralık 2022 Pazar 14.00 BURDUR GSK. 28-31 YUNUS EMRE BELEDİYE SK. MERKEZ S.S