GSB IHF EHF
  

Liglerde haftanın programı

18.12.2022 20:15

2022-2023 Hentbol Sezonu Erkekler Süper Ligi 12. hafta maçları 18 ve 19 Aralık; HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası eleme turu ilk maçı 16 Aralık, rövanşı 20 Aralık; Kadınlar 1. Lig maçları 17 Aralık; Kadınlar ve Erkekler 2. Lig maçları ise 17 ve 18 Aralık tarihlerinde oynanacak.
ERKEKLER SÜPER LİG 12. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALON
18 Aralık 2022 Pazar 17.00 MKE ANKARAGÜCÜ GENÇLİK VE S.K 29-37
ÖZEL VEFAKENT HATAY BÜYÜKŞEHİR BEL. GSK BAŞAK GENÇ.VE SPOR MERK.
18 Aralık 2022 Pazar 13.00 TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 30-35 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK MEHMET AKİF ERSOY ÇOK AMAÇLI
18 Aralık 2022 Pazar 12.00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 39-39 KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ MÜZAHİR SİLLE S.S
18 Aralık 2022 Pazar 14.00 MİHALIÇÇIK SPOR KULÜBÜ 31-39 BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK PORSUK S.S.
18 Aralık 2022 Pazar 16.00 BEYKOZ BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 32-31
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ R.ŞAHİN KÖKTÜRK
19 Aralık 2022 Pazartesi 15.00 SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ NİLÜFER BELEDİYESPOR KULÜBÜ THF S.S
HDI SİGORTA KADINLAR TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI
16 Aralık 2022 Cuma 17.00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 29-34
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SPORTİF A.Ş PORSUK
20 Aralık 2022 Salı 17.00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SPORTİF A.Ş 35-28
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK MURATLI ATATÜRK
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 9. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK. 34-24
YOZGAT ASP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 15 TEMMUZ S.S.
17 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 KIRŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK. 44-27 SAMSUN HENTBOL SPOR KULÜBÜ AHİ EVRAN ÜNİ. BESYO
17 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 KASTAMONU DİNAMİK SPOR KULÜBÜ 30-32 ORTAHİSAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ MERKEZ S.S
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 30-23 OĞUZELİ HEM SPOR KULÜBÜ ÇORUH. ÜNİ. S.S.
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 10. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB. 30-29 AKSARAY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DİKKALDIRIM S.S.
KADINLAR 2. LİG A GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 NURDAĞI HALK EĞT. MERK. SK 45-22 GENÇ NESİL BİLİŞİM SK OĞUZELİ KAPALI S.S.
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 GÜNEŞİN ÇOCUKLARI GSK 23-26 GAZİANTEP HENTBOL SK 11 NİSAN S.S.
KADINLAR 2. LİG B GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 ON OTOMASYON DEFNE SK 23-32 BEYCİLER SK MÜZAHİR SİLLE S.S
KADINLAR 2. LİG C GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 ELAZIĞ GENÇLİK SK 37-16 TUNCELİ GENÇLİK HİZ. SK 15 TEMMUZ S.S.
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 AİLE VE SOS. POL .GSK 23-19 ORTAHİSAR İMKB VE MTAL SK AZİZİYE S.S.
KADINLAR 2. LİG D GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 IĞDIR ALTINOVA SK 15-28 İPEKYOLU İLÇE GSK IĞDIR ÜNİVERSİTESİ S.S.
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 PEYAS SPOR KULÜBÜ 27-22 1955 BATMAN BLD. SK ŞEHİT POLİS GÜLSER
KADINLAR 2. LİG E GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 AYDIN YURDUM GSK 31-35 GÜLKENT SPOR KULÜBÜ MİMAR SİNAN
17 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 HOCA AHMET YESEVİ SK 27-23 ODUNPAZARI GSK 75. YIL S.S.
KADINLAR 2. LİG F GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 MAMAK EĞİTİM GSK 32-26 AS HENTBOL EĞT. SK THF S.S
17 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 KALEŞEHİR GSK 33-32 KASTAMONU MERKEZ ORT.GSK 85 YIL KEMALETTİN SAMİ PAŞA
ERKEKLER 2. LİG A GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 ÖZ ERDEN SK. 23-55 VAN BÜYÜKŞEHİR BEL. SK. NUR TATAR
18 Aralık 2022 Pazar 13.00 ŞANLIURFA GAP GSK. 42-24 TATVAN BELEDİYE SK. BOSTANİÇİ
ERKEKLER 2. LİG B GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
18 Aralık 2022 Pazar 15.00 ISPARTA BLD. SK 38-40 MİHALIÇÇIK BELEDİYE YENİDOĞAN SK IŞIKKENT S.S.
18 Aralık 2022 Pazar 13.00 AFYONKARAHİSAR FRİG G.S.K 29-41 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR SK ÇİĞİLTEPE S.S
ERKEKLER 2. LİG C GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 18.00 İTÜ SPOR KULÜBÜ 41-31 BEYKOZ BELEDİYESİ GSK MÜZAHİR SİLLE S.S
18 Aralık 2022 Pazar 16.00 SANCAKTEPE BLD. GSK 24-31 KARAGÜMRÜK HENTBOL SK. MÜZAHİR SİLLE S.S
ERKEKLER 2. LİG D GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
18 Aralık 2022 Pazar 14.00 TEKKEKÖY BELEDİYE SK. 38-19 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK. YAŞAR DOĞU
17 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 GİRESUN SPOR KULÜBÜ 28-19 SİVAS İL ÖZEL İDARE SK. BATLAMA HÜSEYİN AVNİ ALPARSLAN
ERKEKLER 2. LİG E GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
18 Aralık 2022 Pazar 13.00 BURSAGÜCÜ GSK 33-36 1954 HENDEK SK MUDANYA
ERKEKLER 2. LİG F GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
17 Aralık 2022 Cumartesi 12.00 NİĞDE BELEDİYESİ GSK 20-34 YILDIRIM İDMANYURDU SK 75 YIL S.S.
18 Aralık 2022 Pazar 13.00 ELAZIĞ GENÇLİK SK 27-36 SARIÇAM BLD.SK 15 TEMMUZ S.S.
ERKEKLER 2. LİG G GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
18 Aralık 2022 Pazar 15.00 AZİZİYE BEL. TERMAL SK. 26-24 GÜMÜŞHANE ÜNİ. SGK AZİZİYE S.S.
18 Aralık 2022 Pazar 11.00 IĞDIR GENÇLİK SK. 25-37 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK KAZIM KARABEKİR
ERKEKLER 2. LİG H GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
16 Aralık 2022 Cuma 17.00 AYDIN YURDUM GSK 35-49 AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ MİMAR SİNAN
18 Aralık 2022 Pazar 14.00 YUNUS EMRE BELEDİYE SK. 34-32 İZMİR GENÇLİK MERKEZİ SK ÇOK AMAÇLI S.S