GSB IHF EHF
  

Liglerde haftanın programı

14.12.2022 09:46

2022-2023 Hentbol Sezonu Kadınlar Süper Ligi dokuzuncu hafta maçları; 11, 14 ve 15 Aralık; Erkekler Süper Ligi 11. hafta Beykoz Belediye-Beşiktaş Yurtbay Seramik maçı 14 Aralık; HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası eleme turu rövanş maçları 12-13 Aralık; Kadınlar 1. Lig maçları 10 Aralık; Erkekler 1. Lig maçları 11 Aralık; Kadınlar ve Erkekler 2. Lig maçları ise 10 ve 11 Aralık tarihlerinde oynanacak.
KADINLAR SÜPER LİG 9. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR TAKIM SALON
11 Aralık 2022 Pazar 16.00 GÖRELE BELEDİYESİ SK 40-29
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK GÖRELE 13 ŞUBAT
11 Aralık 2022 Pazar 16.30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 41-27 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK CELAL ATİK
11 Aralık 2022 Pazar 13.00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA SPORTİF A.Ş 21-27 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK SK MURATLI ATATÜRK S.S.
14 Aralık 2022 Çarşamba 16.00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 34-40
KASTAMONU BELEDİYESİ GSK ÇAMLICA
15 Aralık 2022 Perşembe 15.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 25-31
KONYAALTI BELEDİYE SK GMK ATATÜRK S.S.
ERKEKLER SÜPER LİG 11. HAFTA MÜSABAKALARI
14 Aralık 2022 Çarşamba 16.00 BEYKOZ BELEDİYE GENÇLİK VE SK 33-30 BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK R.ŞAHİN KÖKTÜRK
HDI SİGORTA ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI 2. MÜSABAKALARI
12 Aralık 2022 Pazartesi 17.00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ SK 38-45
MİHALIÇÇIK SK MÜZAHİR SİLLE
12 Aralık 2022 Pazartesi 16.00 NİLÜFER BELEDİYE SK 35-31

ÖZEL VEFAKENT HATAY B. BLD. GSK ÜÇEVLER
13 Aralık 2022 Salı 16.00 MKE ANKARAGÜCÜ SK 37-31

KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK THF
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 8. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 OĞUZELİ HEM SK 30-36 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK OĞUZELİ KAPALI S.S.
10 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 YOZGAT ASP GSK 36-34 KASTAMONU DİNAMİK SK RIZA KAYALAP
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 ORTAHİSAR BELEDİYESİ SK 30-37
SİVAS BELEDİYE SK MEHMET AKİF ERSOY ÇOK AMAÇLI
10 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 SAMSUN HENTBOL SK 34-34 ARTVİN 7 MART SK CANİK ATATÜRK S.S.
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 9. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 24-39 KARAMAN MİNİK ATILIM SK DÖŞEMEALTI S.S.
10 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK 22-42 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD SK SERDAR YERELİ
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.30 AKSARAY BELEDİYESİ SK 27-25 GÖKTÜRK GSK AKSARAY S.S.
10 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 ESKİŞEHİR HENTBOL SK 26-38 POLATLI BELEDİYESİ SK PORSUK S.S.
10 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 CENT KOLEJİ SK 23-22
BOLU BELEDİYESİ SK MÜZAHİR SİLLE S.S
ERKEKLER 1. LİG B GRUBU 9. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 15.00 ZEYTİNBURNU IRMAK SPOR KLB. 48-28 GÖZTEPE SK MÜZAHİR SİLLE S.S
11 Aralık 2022 Pazar 15.00 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK 38-36
ANTALYA GAZİ GENÇLİK SPOR KLB. SERDİVAN
11 Aralık 2022 Pazar 16.00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KLB. 31-37 KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK PROF.DR.TURGAY ATASÜ
11 Aralık 2022 Pazar 15.00 AS HENTBOL EĞİTİM SK 32-35 KARABÜK YENİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KLB. THF S.S
KADINLAR 2. LİG A GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 OSMANİYE ARENA SK 44-34 GENÇ NESİL BİLİŞİM SK TOSYALI S.S.
11 Aralık 2022 Pazar 15.00 GAZİANTEP HENTBOL SK 14-44 NURDAĞI HALK EĞT. MERK. SK OĞUZELİ KAPALI S.S.
KADINLAR 2. LİG B GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 BEYCİLER SK 27-22 OSMANGAZİ BLD. SK SİLİVRİ ALİBEY S.S.
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 AVCILAR 1903 SK 31-29 ON OTOMASYON DEFNE SK LEYLA BAYRAM İ.O S.S.
KADINLAR 2. LİG C GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 AİLE VE SOS. POL .GSK 15-20 ELAZIĞ GENÇLİK SK AZİZİYE S.S.
KADINLAR 2. LİG D GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 İPEKYOLU İLÇE GSK 17-29 PEYAS SK BOSTANİÇİ S.S.
11 Aralık 2022 Pazar 15.00 1955 BATMAN BLD. SK 27-37 SİİRT İL ÖZEL İDARE SK 19 MAYIS S.S.
KADINLAR 2. LİG E GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 GÜLKENT SK 30-26 ODUNPAZARI GSK IŞIKKENT S.S.
10 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 HOCA AHMET YESEVİ SK 40-20 AYDIN YURDUM GSK 75. YIL S.S.
KADINLAR 2. LİG F GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 AS HENTBOL EĞT. SK 36-28 KASTAMONU MERKEZ ORT.GSK THF S.S
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 KALEŞEHİR GSK 26-34 MAMAK EĞİTİM GSK 85 YIL KEMALETTİN SAMİ PAŞA
ERKEKLER 2. LİG A GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 13.00 TATVAN BELEDİYE SK 48-34 ÖZ ERDEN SK TATVAN İLÇE S.S
ERKEKLER 2. LİG B GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 12.00 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR SK 35-42 ANTALYA YİĞİT GSK PORSUK S.S.
11 Aralık 2022 Pazar 15.00 MİHALIÇÇIK BELEDİYE YENİDOĞAN SK 49-17 AFYONKARAHİSAR FRİG G.S.K PORSUK S.S.
ERKEKLER 2. LİG C GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 18.00 BEYKOZ BELEDİYESİ GSK ULAŞ VE DOĞUHAN S.K. R.ŞAHİN KÖKTÜRK
11 Aralık 2022 Pazar 13.00 KARAGÜMRÜK HENTBOL SK 27-30 İTÜ SK MÜZAHİR SİLLE
ERKEKLER 2. LİG D GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 13.00 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 24-27 TOKAT HENTBOL SK RECEP KARA
11 Aralık 2022 Pazar 14.00 GİRESUN SK 34-35 TEKKEKÖY BELEDİYE SK BATLAMA HÜSEYİN AVNİ ALPARSLAN
11 Aralık 2022 Pazar 13.00 SİVAS İL ÖZEL İDARE SK 32-27 REİS GIDA İNEBOLU SPOR MECNUN OKYAKMAZ
ERKEKLER 2. LİG E GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 14.00 1954 HENDEK SK 30-31 BEŞEVLER GSK HENDEK YENİ S.S.
ERKEKLER 2. LİG F GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 11.00 SARIÇAM BLD.SK 18-29 YILDIRIM İDMANYURDU SK YÜREĞİR
11 Aralık 2022 Pazar 12.00 NİĞDE BELEDİYESİ GSK 34-31 ELAZIĞ GENÇLİK SK 75 YIL S.S.
ERKEKLER 2. LİG G GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
11 Aralık 2022 Pazar 16.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 25-25 VAKFIKEBİR 1874 FUTBOL SK AZİZİYE S.S.
11 Aralık 2022 Pazar 13.00 GÜMÜŞHANE ÜNİ. GSK 38-20 IĞDIR GENÇLİK SK AYDIN DOĞAN
ERKEKLER 2. LİG H GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
10 Aralık 2022 Cumartesi 16.00 İZMİR GENÇLİK MERKEZİ SK 36-26 BURDUR GSK SERDAR YERELİ
10 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 AYDIN PTT SK 32-25 YUNUS EMRE BELEDİYE SK MİMAR SİNAN