GSB IHF EHF
  

Liglerde haftanın programı ve sonuçlar

29.11.2022 13:50

2022-2023 Hentbol Sezonu Kadınlar Süper Ligi 6. hafta karşılaşmaları 24 Kasım 2022 tarihinde; Kadınlar Süper Ligi 7. hafta maçları 27-28 Kasım; Erkekler Süper Ligi 10. hafta maçları 26 ve 29 Kasım; Kadın ve Erkek 1. Lig maçları 26 ve 27 Kasım; Kadın ve Erkek 2. Lig maçları ise 26, 27 ve 28 Kasım tarihlerinde oynanacak.

Müsabaka programı şöyle:
KADINLAR SÜPER LİG 6. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALON
24 Kasım 2022 Perşembe 15.00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA S. A.Ş 35-26
TOTEMCARD ADASOKAĞI SK MURATLI ATATÜRK S.S
24 Kasım 2022 Perşembe 16.00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 36-35 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK ÇAMLICA
24 Kasım 2022 Perşembe 16.00 KONYAALTI BELEDİYE SK 41-20 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK AKDENİZ ÜNİ. MAVİ SALON
24 Kasım 2022 Perşembe 17.00 YALIKAVAK SK 31-28 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK BODRUM BİNNAZ KARAKAYA
24 Kasım 2022 Perşembe 18.00 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 38-34
GÖRELE BELEDİYESİ SK MERKEZ S.S.
ERKEKLER SÜPER LİG 10. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALON
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 ÖZEL VEFAKENT HATAY B. BLD. GSK 25-23 SPOR TOTO SK ANTAKYA ÇOK AMAÇ.500 KİŞ.
26 Kasım 2022 Cumartesi 16.30 İZMİR B. BELEDİYESİ GSK 34-28
ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK CELAL ATİK
26 Kasım 2022 Cumartesi 15.00 NİLÜFER BELEDİYESK 32-29 MİHALIÇÇIK SK ÜÇEVLER SPOR TES.
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK BEYKOZ BELEDİYE GSK KÖYCEĞİZ S.S.
26 Kasım 2022 Cumartesi 16.00 BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK 26-26
SAKARYA B. BELEDİYESİ SK SÜLEYMAN SEBA
29 Kasım 2022 Salı 17.00 MKE ANKARAGÜCÜ GSK
TRABZON B. BELEDİYESK THF
KADINLAR SÜPER LİG 7. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 16.00 GÖRELE BELEDİYESİ SK 30-31 KONYAALTI BELEDİYE SK GÖRELE 13 ŞUBAT
27 Kasım 2022 Pazar 16.30 İZMİR B. BELEDİYESİ GSK 28-28 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK CELAL ATİK
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 25-29

YALIKAVAK SK GMK ATATÜRK S.S.
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA S.A.Ş 26-28 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK MURATLI ATATÜRK S.S.
28 Kasım 2022 Pazartesi 15.00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 31-31

TOTEMCARD ADASOKAĞI SK PORSUK S.S.
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 6. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 45-33 KASTAMONU DİNAMİK SK 15 TEMMUZ S.S.
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 OĞUZELİ HEM SK 28-43 SİVAS BELEDİYE SK OĞUZELİ KAPALI S.S.
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 YOZGAT ASP GSK 39-40
KIRŞEHİR BELEDİYESİ GSK RIZA KAYALAP
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 ORTAHİSAR BELEDİYESİ SK 41-30 SAMSUN GSK BEŞİRLİ ÇOK AMAÇLI
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 7. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 15.00 KONYAALTI BELEDİYE SK 23-37
BURSA B. BELEDİYESİ SK AKDENİZ ÜNİ. MAVİ SALON
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 ANTALYA GAZİ GSK 17-32 GÖKTÜRK GSK DÖŞEMEALTI S.S.
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK 27-34 POLATLI BELEDİYESİ SK SERDAR YERELİ
27 Kasım 2022 Pazar 13.30 AKSARAY BELEDİYESİ SK 36-20 BOLU BELEDİYESİ SK AKSARAY S.S.
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 ESKİŞEHİR HENTBOL SK 22-22 CENT KOLEJİ SK PORSUK S.S.
ERKEKLER 1. LİG A GRUBU 6. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 1955 BATMAN BLD.SK 36-27
VAN EREK BEŞ YILDIZSK 19 MAYIS S.S
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 RİZE BELEDİYESİ SK 28-22 YOZGAT BLD. BOZOK HENTBOL SK YENİŞEHİR
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 SEYHAN BELEDİYESİSK 28-25 GÜNEYSU SK YÜREĞİR S.S.
ERKEKLER 1. LİG B GRUBU 7. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 ANTALYA GAZİ GSK 31-29 KONYA B. BELEDİYESİ SK DÖŞEMEALTI S.S.
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 37-40 KARABÜK YENİŞEHİR GSK SERDİVAN
27 Kasım 2022 Pazar 16.00 İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ KLB. 37-27
GÖZTEPE SK PROF.DR.TURGAY ATASÜ
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 AS HENTBOL EĞİTİM SK 32-44 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK THF S.S
KADINLAR 2. LİG A GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 GÜNEŞİN ÇOCUKLARI GSK 18-33 NURDAĞI HALK EĞT. MERK. SK 11 NİSAN S.S.
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 GAZİANTEP HENTBOL SK 25-40 OSMANİYE ARENA SK OĞUZELİ KAPALI S.S.
KADINLAR 2. LİG B GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 17.00 AVCILAR 1903 SK 32-26 BEYCİLER SK LEYLA BAYRAM İ.O S.S.
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 SOKULLU MEHMET PAŞA GSK 34-24 OSMANGAZİ BLD. SK KIRKLARELİ ÜNİ.
KADINLAR 2. LİG C GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 12.00 ORTAHİSAR İMKB VE MTAL SK 31-28 TUNCELİ GENÇLİK HİZ. SK BEŞİRLİ ÇOK AMAÇLI
KADINLAR 2. LİG D GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 İPEKYOLU İLÇE GSK 23-35 1955 BATMAN BLD. SK İPEKYOLU İLÇE S.S.
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 IĞDIR ALTINOVA SK 21-37 SİİRT İL ÖZEL İDARE SK IĞDIR ÜNİVERSİTESİ S.S.
KADINLAR 2. LİG E GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 GÜLKENT SK 28-24 AYDIN YURDUM GSK IŞIKKENT S.S.
27 Kasım 2022 Pazar 12.00 ODUNPAZARI GSK 29-30 HOCA AHMET YESEVİ SK PORSUK S.S.
KADINLAR 2. LİG F GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 15.00 AS HENTBOL EĞT. SK 17-35 MAMAK EĞİTİM GSK THF S.S
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 KASTAMONU MERKEZ ORT.GSK 36-30 KALEŞEHİR GSK ATATÜRK S.S.
ERKEKLER 2. LİG A GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 TATVAN BELEDİYE SK 30-42 VAN B. BEL. SK TATVAN İLÇE S.S
ERKEKLER 2. LİG B GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 17.00 MİHALIÇÇIK BELEDİYE YENİDOĞAN 36-34 ESKİŞEHİR B. SK PORSUK S.S.
27 Kasım 2022 Pazar 12.00 ISPARTA BLD. SK 36-27 ANTALYA YİĞİT GSK IŞIKKENT S.S.
ERKEKLER 2. LİG C GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 KARAGÜMRÜK HENTBOL SK 32-35 BEYKOZ BELEDİYESİ GSK OSMAN SOLAKOĞLU
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 SANCAKTEPE BLD. GSK 28-31 ULAŞ VE DOĞUHAN SK MÜZAHİR SİLLE S.S
ERKEKLER 2. LİG D GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 GİRESUN SK 39-31 REİS GIDA İNEBOLU SPOR BATLAMA HÜSEYİN AVNİ ALPARSLAN
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 SİVAS İL ÖZEL İDARE SK 27-25 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK MECNUN OKYAKMAZ
27 Kasım 2022 Pazar 16.00 TEKKEKÖY BELEDİYE SK 34-31 TOKAT HENTBOL SK YAŞAR DOĞU
ERKEKLER 2. LİG E GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 BURSAGÜCÜ GSK 29-27 YALOVA ZİRVE GSK DİKKALDIRIM
ERKEKLER 2. LİG F GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 11.00 SARIÇAM BLD.SK 31-26 ELAZIĞ GSK YÜREĞİR
26 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 YILDIRIM İDMANYURDU SK 44-23 NİĞDE BELEDİYESİ GSK YENİCE S.S.
ERKEKLER 2. LİG G GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
27 Kasım 2022 Pazar 13.00 GÜMÜŞHANE ÜNİ. GSK 31-23 ERZURUM B. BLD. GSK AYDIN DOĞAN
27 Kasım 2022 Pazar 15.00 AZİZİYE BEL. TERMAL SK 33-22 VAKFIKEBİR 1874 FUTBOL SK AZİZİYE S.S.
ERKEKLER 2. LİG H GRUBU 1. HAFTA MÜSABAKALARI
28 Kasım 2022 Pazartesi 18.00 AYDIN YURDUM GSK 26-29 BURDUR GSK MİMAR SİNAN
28 Kasım 2022 Pazartesi 17.00 AYDIN PTT SK 36-35 İZMİR GENÇLİK MERKEZİ SK MİMAR SİNAN