GSB IHF EHF
  

Liglerde haftanın programı ve sonuçlar

30.10.2022 16:55

2022-2023 Hentbol Sezonu Erkekler Süper Ligi 6. hafta karşılaşmaları 29 ve 30 Ekim ile 3 Kasım; Kadınlar 1. Ligi 3. hafta karşılaşmaları 29 Ekim; Erkekler 1. Lig 3. hafta karşılaşmaları da 29 ve 30 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Liglerde haftanın programı şöyle:
ERKEKLER SÜPER LİG 6. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALONU
29 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 MKE ANKARAGÜCÜ GSK 34-28
ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK BAŞAK GENÇ.VE SPOR MERK.
29 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 HATAY B. BELEDİYESİ GSK 35-31 SAKARYA B. BELEDİYESİ SK ANTAKYA ÇOK AMAÇ.500 KİŞ.
29 Ekim 2022 Cumartesi 16.30 İZMİR B. BELEDİYESİ GSK 24-23
BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK CELAL ATİK
30 Ekim 2022 Pazar 13.00 NİLÜFER BELEDİYE SK 38-23

KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK ÜÇEVLER SPOR TES.
03 Kasım 2022 Perşembe 15.00 SPOR TOTO SK 29-28
MİHALIÇÇIK SK THF S.S
03 Kasım 2022 Perşembe 15.00 TRABZON B. BELEDİYE SK 26-33 BEYKOZ BELEDİYE GSK BEŞİRLİ ÇOK AMAÇLI
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
29 Ekim 2022 Cumartesi 13.00 ORTAHİSAR BELEDİYESİ SK 23-25 YOZGAT ASP GSK BEŞİRLİ ÇOK AMAÇLI
29 Ekim 2022 Cumartesi 15.00 SAMSUN GENÇLİK SK 24-28
ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK CANİK ATATÜRK S.S.
29 Ekim 2022 Cumartesi 13.00 KIRŞEHİR BELEDİYESİ GSK 41-36 KASTAMONU DİNAMİK SK AHİ EVRAN ÜNİ. BESYO
29 Ekim 2022 Cumartesi 12:30 SİVAS BELEDİYE SK 36-25 ARTVİN 7 MART SK TAHA AKGÜL
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
29 Ekim 2022 Cumartesi 13.00 BURSA B. BELEDİYESİ SK 36-37
POLATLI BELEDİYESİ SK MUDANYA S.S
29 Ekim 2022 Cumartesi 15.00 KARAMAN MİNİK ATILIM SK 35-23 BOLU BELEDİYESİ SK YUNUS EMRE S.S.
29 Ekim 2022 Cumartesi 15.00 KONYAALTI BELEDİYE SK 24-20 CENT KOLEJİ SK AKDENİZ ÜNİ. MAVİ SALON
29 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 27-35 ESKİŞEHİR HENTBOL SK DÖŞEMEALTI S.S.
29 Ekim 2022 Cumartesi 16.00 İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK 28-35 AKSARAY BELEDİYESİ SK SERDAR YERELİ
ERKEKLER 1. LİG A GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
29 Ekim 2022 Cumartesi 13.00 1955 BATMAN BLD. SK 37-37 MERSİN İDMANYURDU SK 19 MAYIS S.S
30 Ekim 2022 Pazar 13.00 SEYHAN BELEDİYESİ SK 32-28 RİZE BELEDİYESİ SK YÜREĞİR S.S.
30 Ekim 2022 Pazar 13.00 VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 26-44 YOZGAT BLD. BOZOK HENTBOL SK NUR TATAR
30 Ekim 2022 Pazar 13.00 SİVAS GENÇLİK SK 31-32
GÜNEYSU SK MECNUN OTYAKMAZ
ERKEKLER 1. LİG B GRUBU 3. HAFTA MÜSABAKALARI
30 Ekim 2022 Pazar 14.00 KARABÜK YENİŞEHİR SK 34-33 GÖZTEPE SK YENİMAHALLE S.S.
30 Ekim 2022 Pazar 13.00 KONYA B. BELEDİYESİ SK. 38-41 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK. SELÇUK ÜNİ. 75 YIL S.S.
30 Ekim 2022 Pazar 13.00 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 26-26 ZEYTİNBURNU IRMAK SK DÖŞEMEALTI S.S.
30 Ekim 2022 Pazar 15.00 SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 34-37
AS HENTBOL EĞİTİM SK SERDİVAN