GSB IHF EHF
  

Liglerde haftanın programı ve sonuçlar

23.10.2022 19:02

2022-2023 Hentbol Sezonu Kadınlar Süper Ligi 5. haftasında bir karşılaşma 22 Ekim'de; Erkekler Süper Ligi 5. hafta karşılaşmaları 21, 22 ve 24 Ekim'de; Kadınlar 1. Ligi 2. hafta karşılaşmaları 22 Ekim, Erkekler 1. Lig 2. hafta karşılaşmaları 23 Ekim tarihinde oynanacak.

Liglerde haftanın programı şöyle:
KADINLAR SÜPER LİG 5. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALON
22 Ekim 2022 Cumartesi 17.00 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 25-25
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA S. A.Ş GMK ATATÜRK S.S.
ERKEKLER SÜPER LİG 5. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIMLAR
21 Ekim 2022 Cuma 14.00 NİLÜFER BELEDİYE SK 28-31 MKE ANKARAGÜCÜ GSK ÜÇEVLER SPOR TES.
22 Ekim 2022 Cumartesi 17.00 KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK 32-32 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD GSK KÖYCEĞİZ S.S.
22 Ekim 2022 Cumartesi 17.00 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK 33-29
TRABZON BÜYÜKŞEHİR BLD SK SERDİVAN
22 Ekim 2022 Cumartesi 16.00 BEYKOZ BELEDİYE GSK 34-31
SPOR TOTO SK R.ŞAHİN KÖKTÜRK
22 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 MİHALIÇÇIK SK 39-32 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK PORSUK S.S.
24 Ekim 2022 Pazartesi 17.00 BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK 27-30
HATAY BÜYÜKŞEHİR BLD GSK SÜLEYMAN SEBA
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIMLAR
22 Ekim 2022 Cumartesi 13.00 OĞUZELİ HEM SK 29-38 ORTAHİSAR BELEDİYESİ SK OĞUZELİ KAPALI S.S.
22 Ekim 2022 Cumartesi 12:30 SİVAS BELEDİYE SK 33-32
KIRŞEHİR BELEDİYESİ GSK TAHA AKGÜL
22 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 KASTAMONU DİNAMİK SK 31-33 SAMSUN GSK ATATÜRK S.S.
22 Ekim 2022 Cumartesi 13.00 ARTVİN 7 MART SK 29-29 YOZGAT ASP GSK ÇORUH. ÜNİ. S.S.
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIMLAR
22 Ekim 2022 Cumartesi 13.30 AKSARAY BELEDİYESİ SK 47-18
ANTALYA GAZİ GSK AKSARAY S.S.
22 Ekim 2022 Cumartesi 12.00 ESKİŞEHİR HENTBOL SK 29-31 KONYAALTI BELEDİYESİ SK PORSUK S.S.
22 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 CENT KOLEJİ SK 20-25 KARAMAN MİNİK ATILIM SK MÜZAHİR SİLLE S.S
22 Ekim 2022 Cumartesi 14.00 BOLU BELEDİYESİ SK 20-40 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD SK KARAÇAYIR
22 Ekim 2022 Cumartesi 15.00 POLATLI BELEDİYESİ SK 29-24 GÖKTÜRK GSK POLATLI YENİ S.S.
ERKEKLER 1. LİG A GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIMLAR
23 Ekim 2022 Pazar 14.00 YOZGAT BLD. BOZOK HENTBOL SK 30-29 SEYHAN BELEDİYESİ SK RIZA KAYALAP
23 Ekim 2022 Pazar 13.00 RİZE BELEDİYESİ SK 34-32 1955 BATMAN BLD. SK YENİŞEHİR
23 Ekim 2022 Pazar 13.00 SİVAS GENÇLİK SK 38-33
VAN EREK BEŞ YILDIZ SK MECNUN OTYAKMAZ
23 Ekim 2022 Pazar 14.00 GÜNEYSU SK 31-24 MERSİN İDMANYURDU SK GÜNEYSU S.S.
ERKEKLER 1. LİG B GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIMLAR
23 Ekim 2022 Pazar 15.00 ZEYTİNBURNU IRMAK SK 30-30
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK. MÜZAHİR SİLLE S.S
23 Ekim 2022 Pazar 16.00 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK. 44-31 KARABÜK YENİŞEHİR GSK ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL
23 Ekim 2022 Pazar 16.00 İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ KLB. 38-24 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD SK. PROF.DR.TURGAY ATASÜ
23 Ekim 2022 Pazar 15.00 AS HENTBOL EĞİTİM SK 29-35 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK THF S.S