GSB IHF EHF
  

Hentbol liglerinde haftanın programı

07.12.2022 19:32

2022-2023 Hentbol Sezonu Erkekler Süper Lig 11. hafta maçları 2 ve 3 Aralık; Kadınlar Süper Lig 8. hafta maçları 4, 6, 7 ve 8 Aralık; HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası maçları 7 ve 8 Aralık; Kadınlar 1. Lig maçları 3 Aralık; Erkekler 1. Lig maçları 3 ve 4 Aralık; Kadınlar ve Erkekler 2. Lig maçları ise 3 ve 4 Aralık tarihlerinde oynanacak.

Liglerde müsabaka programı şöyle:
ERKEKLER SÜPER LİG 11. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT EV SAHİBİ SKOR MİSAFİR SALONU
02 Aralık 2022 Cuma 16.00 SPOR TOTO SK 38-32

İZMİR B.B.Sİ GSK THF S.S
03 Aralık 2022 Cumartesi 17.00 SAKARYA B.B. SK 33-26 MKE ANKARAGÜCÜ GSK SERDİVAN
03 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 MİHALIÇÇIK SK 32-30
KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK PORSUK S.S.
03 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK 32-42
NİLÜFER BELEDİYE SK MÜZAHİR SİLLE S.S
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 TRABZON B.B. SK 31-36 ÖZEL VEFAKENT HATAY B.B. GSK MEHMET AKİF ERSOY
14 Aralık 2022 Çarşamba 16.00 BEYKOZ BELEDİYESİ BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK R.ŞAHİN KOKTÜRK
KADINLAR SÜPER LİG 8. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 15.00 ARMADA PRAXIS YALIKAVAK 37-28
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK BODRUM BİNNAZ KARAKAYA
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 TOTEMCARD ADASOKAĞI SK 31-37 GÖRELE BELEDİYESİ SK YÜREĞİR S.S.
06 Aralık 2022 Salı 17.00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 26-33
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA S.A.Ş PORSUK S.S.
07 Aralık 2022 Çarşamba 18.00 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 41-26 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK MERKEZ S.S.
08 Aralık 2022 Perşembe 16.00 KONYAALTI BELEDİYE SK 29-29
İZMİR B.B.Sİ GSK AKDENİZ ÜNİ. MAVİ SALON
HDI SİGORTA ERKEKLER TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKALARI
07 Aralık 2022 Çarşamba 17.00 MİHALIÇÇIK SK 43-37
ÜMRANİYE BELEDİYESİ SK PORSUK
07 Aralık 2022 Çarşamba 17.00 ÖZEL VEFAKENT HATAY B.B. GSK 33-33
NİLÜFER BELEDİYE SK ANTAKYA ÇOK AMAÇ.500 KİŞ.
08 Aralık 2022 Perşembe 17.00 KÖYCEĞİZ BELEDİYE SK 32-34
MKE ANKARAGÜCÜ SK KÖYCEĞİZ S.S
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 7. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 14:00 KIRŞEHİR BELEDİYESİ GSK 36-38 ORTAHİSAR BELEDİYESİ SK AHİ EVRAN ÜNİ. BESYO
03 Aralık 2022 Cumartesi 12:30 SİVAS BELEDİYE SK 45-29 YOZGAT ASP GSK TAHA AKGÜL
03 Aralık 2022 Cumartesi 14:00 KASTAMONU DİNAMİK SK 46-25
OĞUZELİ HEM SK ATATÜRK S.S.
03 Aralık 2022 Cumartesi 13:00 ARTVİN 7 MART SK 28-32 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK ÇORUH. ÜNİ. S.S.
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 8. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 BOLU BELEDİYESİ SK 27-26 ESKİŞEHİR HENTBOL SK KARAÇAYIR
03 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 POLATLI BELEDİYESİ SK 31-24 AKSARAY BELEDİYESİ SK POLATLI YENİ S.S.
03 Aralık 2022 Cumartesi 16.00 GÖKTÜRK GSK 29-29 İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK MÜZAHİR SİLLE S.S
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 BURSA B.B.Sİ SK 42-20 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK MUDANYA S.S
03 Aralık 2022 Cumartesi 15.00 KARAMAN MİNİK ATILIM SK 28-27
KONYAALTI BELEDİYESİ SK YUNUS EMRE S.S.
ERKEKLER 1. LİG A GRUBU 7. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 31-41
SEYHAN BELEDİYESİ SK NUR TATAR
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 SİVAS GENÇLİK SK 37-32 1955 BATMAN BLD. SK MECNUN OTYAKMAZ
04 Aralık 2022 Pazar 14.00 GÜNEYSU SK 19-21 RİZE BELEDİYESİ SK GÜNEYSU S.S.
ERKEKLER 1. LİG B GRUBU 8. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 16.00 GÖZTEPE SK 33-34 AS HENTBOL EĞİTİM SK SERDAR YERELİ
04 Aralık 2022 Pazar 16.00 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 30-26
ZEYTİNBURNU IRMAK SK ŞEHİT MUSTAFA ÖZEL
04 Aralık 2022 Pazar 14.00 KARABÜK YENİŞEHİR GSK 39-38 İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ KLB. YENİMAHALLE S.S.
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 KONYA B.B.Sİ SK 43-27 SAKARYA B.B.Sİ SK SELÇUK ÜNİ. 75 YIL S.S.
KADINLAR 2. LİG A GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 OSMANİYE ARENA SK 46-16 GÜNEŞİN ÇOCUKLARI GSK TOSYALI S.S.
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 GENÇ NESİL BİLİŞİM SK 17-20 GAZİANTEP HENTBOL SK OSMAN SAYIN
KADINLAR 2. LİG B GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 18.00 ON OTOMASYON DEFNE SK 21-27 SOKULLU MEHMET PAŞA GSK MÜZAHİR SİLLE S.S
04 Aralık 2022 Pazar 13:00 OSMANGAZİ BLD. SK 26-40 AVCILAR 1903 SK DİKKALDIRIM S.S.
KADINLAR 2. LİG C GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 12.00 TUNCELİ GENÇLİK HİZ. SK 21-23 AİLE VE SOS. POL .GSK ATATÜRK S.S.
KADINLAR 2. LİG D GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 PEYAS SK 39-13 IĞDIR ALTINOVA SK ŞEHİT POLİS GÜLSER
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 SİİRT İL ÖZEL İDARE SK 36-17 İPEKYOLU İLÇE GSK SİİRT YENİ S.S.
KADINLAR 2. LİG E GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 AYDIN YURDUM GSK 19-20 ODUNPAZARI GSK MİMAR SİNAN
03 Aralık 2022 Cumartesi 14.00 HOCA AHMET YESEVİ SK 31-27 GÜLKENT SK 75. YIL S.S.
KADINLAR 2. LİG F GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 13.00 KALEŞEHİR GSK 30-24 AS HENTBOL EĞT. SK 85 YIL KEMALETTİN SAMİ PAŞA
04 Aralık 2022 Pazar 15.00 MAMAK EĞİTİM GSK 51-36 KASTAMONU MERKEZ ORT.GSK THF S.S
ERKEKLER 2. LİG A GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 15.00 ÖZ ERDEN SK 21-63 ŞANLIURFA GAP GSK NUR TATAR
ERKEKLER 2. LİG B GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 AFYONKARAHİSAR FRİG G.S.K 23-42 ISPARTA BLD. SK ÇİĞİLTEPE S.S
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 ANTALYA YİĞİT GSK MİHALIÇÇIK BELEDİYE YENİDOĞAN SK DÖŞEMEALTI S.S.
ERKEKLER 2. LİG C GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 14.00 İTÜ SK 29-25 SANCAKTEPE BLD. GSK MÜZAHİR SİLLE S.S
04 Aralık 2022 Pazar 16.00 ULAŞ VE DOĞUHAN SK 32-29 KARAGÜMRÜK HENTBOL SK MÜZAHİR SİLLE S.S
ERKEKLER 2. LİG D GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 16.00 TOKAT HENTBOL SK 26-24 SİVAS İL ÖZEL İDARE SK ALİ YÜCEL
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 32-32 GİRESUN SK PERŞEMBE S.S.
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 REİS GIDA İNEBOLU SPOR 31-36 TEKKEKÖY BELEDİYE SK 25 AĞUSTOS S.S
ERKEKLER 2. LİG E GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 15.00 BEŞEVLER GSK 30-29 BURSAGÜCÜ GSK ÜÇEVLER S.S.
04 Aralık 2022 Pazar 14.00 YALOVA ZİRVE GENÇLİK SK 35-42 1954 HENDEK SK ÇINARCIK S.S
ERKEKLER 2. LİG F GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 ELAZIĞ GENÇLİK SK 34-29 YILDIRIM İDMANYURDU SK 15 TEMMUZ S.S.
04 Aralık 2022 Pazar 12.00 NİĞDE BELEDİYESİ GSK 34-41 SARIÇAM BLD.SK 75 YIL S.S.
ERKEKLER 2. LİG G GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
03 Aralık 2022 Cumartesi 13:00 IĞDIR GENÇLİK SK 21-40 AZİZİYE BEL. TERMAL SK IĞDIR ÜNİVERSİTESİ S.S.
04 Aralık 2022 Pazar 13.00 VAKFIKEBİR 1874 FUTBOL SK 29-27 GÜMÜŞHANE ÜNİ. SGK VAKFIKEBİR S.S
ERKEKLER 2. LİG H GRUBU 2. HAFTA MÜSABAKALARI
04 Aralık 2022 Pazar 14.00 YUNUS EMRE BELEDİYE SK 37-18 AYDIN YURDUM GSK ÇOK AMAÇLI S.S
04 Aralık 2022 Pazar 14.00 BURDUR GSK 19-32 AYDIN PTT SK MERKEZ S.S