GSB IHF EHF
  

Hentbol liglerinde haftanın programı ve sonuçlar

09.11.2022 21:22

2022-2023 Hentbol Sezonu Erkekler Süper Ligi 7. hafta karşılaşmaları 5,6, 7 ve 9 Kasım; Kadınlar 1. Ligi 4. hafta karşılaşmaları 5 ve 8 Kasım; Erkekler 1. Lig 4. hafta karşılaşmaları da 5 ve 6 Kasım tarihlerinde oynanacak.


Liglerde haftanın programı şöyle:
ERKEKLER SÜPER LİG 7. HAFTA MÜSABAKALARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SKOR SALONU
05 Kasım 2022 Cumartesi 17.00 KÖYCEĞİZ BELEDİYESİ SK 31-30 MKE ANKARAGÜCÜ GSK KÖYCEĞİZ S.S.
06 Kasım 2022 Pazar 14.00 MİHALIÇÇIK SK 30-26 TRABZON B. BELEDİYE SK PORSUK S.S.
06 Kasım 2022 Pazar 14.30 BEYKOZ BELEDİYE GSK 34-34
HATAY B. BELEDİYESİ GSK R.ŞAHİN KÖKTÜRK
07 Kasım 2022 Pazartesi 16.00 SAKARYA B. BELEDİYESİ SK 42-25

İZMİR B. BELEDİYESİ GSK SERDİVAN
09 Kasım 2022 Çarşamba 19.30 BEŞİKTAŞ YURTBAY SERAMİK 30-28
NİLÜFER BELEDİYESK SÜLEYMAN SEBA
09 Kasım 2022 Çarşamba 14.00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK 25-39
SPOR TOTO SK MÜZAHİR SİLLE S.S
KADINLAR 1. LİG A GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
05 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 30-30 KIRŞEHİR BELEDİYESİ GSK 15 TEMMUZ S.S.
05 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 OĞUZELİ HEM SK 24-27 SAMSUN GSK OĞUZELİ KAPALI S.S.
05 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 KASTAMONU DİNAMİK SK 34-39 SİVAS BELEDİYE SK ATATÜRK S.S.
05 Kasım 2022 Cumartesi 13.00 ARTVİN 7 MART SK 23-32
ORTAHİSAR BELEDİYESİ SK ÇORUH. ÜNİ. S.S.
KADINLAR 1. LİG B GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
05 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 ESKİŞEHİR HENTBOL SK 27-27
İZMİR GENÇLİK HİZ VE GSK PORSUK S.S.
05 Kasım 2022 Cumartesi 14.00 BOLU BELEDİYESİ SK 20-28 KONYAALTI BELEDİYESİ SK KARAÇAYIR
05 Kasım 2022 Cumartesi 15.00 POLATLI BELEDİYESİ SK 29-27 KARAMAN MİNİK ATILIM SK POLATLI YENİ S.S.
05 Kasım 2022 Cumartesi 16.00 GÖKTÜRK GSK 25-29 BURSA B. BELEDİYESİ SK MÜZAHİR SİLLE S.S
08 Kasım 2022 Salı 14.00 CENT KOLEJİ SK ANTALYA GAZİ GSK MÜZAHİR SİLLE S.S
ERKEKLER 1. LİG A GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
06 Kasım 2022 Pazar 14.00 YOZGAT B. BOZOK HENTBOL 38-34 SİVAS GSK RIZA KAYALAP
06 Kasım 2022 Pazar 13.00 RİZE BELEDİYESİ SK 30-27 VAN EREK BEŞ YILDIZ SK YENİŞEHİR
06 Kasım 2022 Pazar 13.00 MERSİN İDMANYURDU SK 30-37
SEYHAN BELEDİYESİ SK YALINAYAK 500 K. S.S
06 Kasım 2022 Pazar 14.00 GÜNEYSU SK 36-34 1955 BATMAN BELEDİYESİ SK GÜNEYSU S.S.
ERKEKLER 1. LİG B GRUBU 4. HAFTA MÜSABAKALARI
05 Kasım 2022 Cumartesi 16.00 GÖZTEPE SK 27-38 KONYA B. BELEDİYESİ SK SERDAR YERELİ
06 Kasım 2022 Pazar 15.00 ZEYTİNBURNU IRMAK SK 46-25 SAKARYA B. BELEDİYESİ SK MÜZAHİR SİLLE S.S
06 Kasım 2022 Pazar 16.00 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 43-30 ANTALYA GAZİ GSK OSMAN SOLAKOĞLU
06 Kasım 2022 Pazar 17.00 AS HENTBOL EĞİTİM SK 31-36
İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ KLB. G.M.K ATATÜRK