GSB IHF EHF
  

HDI Sigorta Hentbol Erkekler Türkiye Kupası'nda ikinci yarı finalist Beykoz Belediyesi

15.03.2023 13:28

HDI Sigorta Hentbol Erkekler Türkiye Kupası'nda Sekizli Finali’nde ikinci yarı finalist Beykoz Belediyesi oldu.

Konya’da Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada Nilüfer Belediye’yi 29-26 yenen Beykoz Belediyesi yarı finalde Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin rakibi oldu. Karşılaşmanın ilk yarısını da Beykoz Belediyesi 14-12 önde kapattı.

Salon: Selçuklu Belediyesi Uluslararası S.S
Hakemler: Hasan Kılıç - Özdemir Kaan Çınar

Beykoz Belediyesi: Ali Emre Babacan, Alperen Arabacı, Gürkan Soğukpınar, Fatih Ateş, Doğukan Gök, Oleg Georgiyevski, Burak Turan, Ömer Faruk Güldal, Salih Uludağ, Anıl Tanman, Danyel Kaya, Çağlayan Öztürk, Can Çelebi, Alper Aydın, Samet Kanberoğlu, Ömür Pehlivan

Nilüfer Belediye: Ali Aras, Mehmet Furkan Polater, Atila Zaman, Fatih Çalkamış, İsmet Erten, Alican Göçmen, Feridun Çetin, Mertcan Kenaryol, Öztürk Ahmet Buhur, Ramazan Mutlu, Durmuş Mutlu, Can Ertuğ Işıkdoğdu, Ahmet Aydın, Furkan Özcan, Erdoğan Sürer, Hüseyin Bereket

THF Youtube Maç videosu:
Bugün oynanan ilk çeyrek final maçında MKE Ankaragücü Mamak Belediyesi’ni 32-22 yenen Sakarya Büyükşehir Belediyesi ilk yarı finalist olmuştu.

Sekizli Final, bugün saat 17.00'de Beşiktaş Yurtbay Seramik-İzmir Büyükşehir ve saat 19.00'da Spor Toto-Mihallıçcık çeyrek final maçları ile devam edecek.

Yarı final maçları ise 17 Mart Cuma günü saat 14.00 ve 16.00'da yapılırken, kupanın final maçı 18 Mart Cumartesi günü saat 19.30'da başlayacak. Yarı final ve final müsabakaları TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Basın toplantısına takım kaptanları katılacak

Yarı final maçları öncesi 16 Mart Perşembe günü ise yarı finalde mücadele edecek olan takım kaptanlarının katılacağı bir basın toplantısı düzenlenecek. Konya’da Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu basın toplantı odasında yapılacak basın toplantısı saat 12.00'de başlayacak ve THF Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.