GSB IHF EHF
  

2. Lig kulüplerinin dikkatine

10.11.2022 16:41

2022-2023 sezonunda 2. Lig'de mücadele edecek kulüplerimiz, Federasyonumuzun veritabanı bilgi sistemi üzerinden "kulüp ve sporcu bilgileri veri girişlerini" yapması gerekmektedir.

Bu amaçla, kulübünüze verilecek yetki ve şifre ile yapılacak bilgi girişleri için; kulübünüz tarafından belirleyeceğiniz yetkili kişinin adı ve soyadı, telefon numarası ile e-posta adreslerinin 15 Kasım 2022 Salı günü mesai bitimine kadar Federasyonumuza imzalı olarak faks (0312 439 85 85) veya mail (olcaykamanli@thf.org.tr) yoluyla iletilmesi gerekmektedir. (Mail üzerinden imzasız olarak yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

Federasyonumuza iletilen yetkili kişiye mail yoluyla verilecek kullanıcı adı ve şifre işlemlerinin ardından gerekli bilgiler eksiksiz doldurulup, ligin başlamasına kadar bu işlemleri tamamlaması gerekmektedir.

THF VERİ GİRİŞ SİSTEMİ DİLEKÇE

NOT: İlgili dilekçenizi Federasyonumuza ilettikten sonra 1 hafta içerisinde, vermiş olduğunuz mail adresinize şifre, kullanıcı adınız iletilecektir. Mail kutunuzda spam klasörünüzü de kontrol etmeniz önemle rica olunur.