Yıldız Kız Milli Takımımız Aksaray'da kamp yapacak

14-03-2018

Yıldız Yıldız Kız Milli Takımımız, 18-25 Mart 2018 tarihleri arasında Aksaray'da kampa girecek.

Milli Takımımız Dağılgan spor kompleksi ve Paralimpik Oyunlar Hazırlık Merkezindeki hazırlıklarını, A Kadın Milli Takımımızın 25 Mart Cumartesi günü Aksaray'da oynayacağı 2018 Avrupa Şampiyonası eleme müsabakasına kadar sürdürecek.

 2002 YILDIZ KIZ MİLLİ TAKIM KAMP LİSTESİ
 DAĞILGAN SPOR KOMPLEKSİ & PARALİMPİK OYUNLAR HAZIRLIK MERKEZİ
 18-25 MART 2018, AKSARAY 
 Aday Kadro PDF İndir   

iDARİ & TEKNİK KADRO

No

ADI SOYADI

İLİ

KULÜBÜ

GÖREVİ

1

MEHMET SERKAN İNCİ

İSTANBUL

İSTANBUL GNÇ. HİZ. SP.İL. MÜD. / ÜSK. BLD. SK.

BAŞ ANTRENÖR

2

MERVE ATAK

BURSA

MUDANYA GNÇ.HİZ.SP İL MÜD.

ANTRENÖR

3

NURAY GÜNEY

İSTANBUL

ÜSKÜDAR HALİDE EDİP ADIVAR LİSESİ

MENTÖR

4

 

 

 

 

SPORCU KADROSU

1

ÖZNUR ÖZDEMİR

ESKİŞEHİR

ŞEHİR KOLEJİ SK.

KALECİ

2

CEYHAN COŞKUNSU

KASTAMONU

KASTAMONU GENÇLİK SK

KALECİ

3

GÜLBAHAR İKİAHIRLI

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK

KALECİ

4

SENA KALE

ANTALYA

KONGED SK.

ORTA OK.

5

ŞULE BULUT

İZMİR

BORNOVA BELEDİYESPOR

SOL KANAT

6

BERİVAN KUŞ

İSTANBUL

YENİMAHALLE 1923 HSK

SOL KANAT

7

İLKAY DAVAS

İZMİR

KEMALPAŞA ATA GSK

SOL KANAT

8

MELİKE SEVİNÇ

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK

SOL KANAT

9

ZEHRA MANSUROĞLU

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK

SOL KANAT

10

İREM YAĞLI

ANTALYA

KONGED SK.

SOL OK.

11

EBRU YILDIZ

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK

SOL OK.

12

SİNEM YAPICI

İSTANBUL

YENİMAHALLE 1923 SK

SOL OK.

13

NAZLI TAN

ANKARA

ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK

SOL OK.

14

ÖZGE CAN UÇAR

KASTAMONU

KASTAMONU GENÇLİK SK

SOL OK.

15

ALEYNA KÖSE

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK.

ORTA OK.

16

BETÜL KARAASLAN

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESPOR

ORTA OK.

17

BURCU ÖZDEMİR

İSTANBUL

YENİMAHALLE 1923 SK

ORTA OK.

18

AYŞENUR ÖNDER

RİZE

ARDESEN GSK

ORTA OK.

19

YAĞMUR AŞLAK

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR

ORTA OK.

20

SU EDANUR ERMEN

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK

ORTA OK.

21

ESRA SÖĞÜT

İZMİR

BORNOVA BELEDİYESPOR

SAĞ OK

22

ÜMMÜ KÜBRA OZDAĞAN

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK

SAĞ OK

23

ESRA TEZCAN

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK.

SAĞ OK

24

TUĞÇE GÜLİZAR ÇAKIR

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK

SAĞ OK.

25

GİZEM YAPICI

İSTANBUL

YENİMAHALLE 1923 SK

SAĞ OK.

26

KÜBRA KANDEMİR

BOLU

BOLU BELEDİYE SPOR

SAĞ KANAT

27

DENİZ YURCU

İZMİR

İZMİR VEFA SK.

SAĞ KANAT

28

ZARA SİDAL ZENGİN

İZMİR

BORNOVA BELEDİYESPOR

SAĞ KANAT

29

NAZLI GÜNER

İZMİR

BORNOVA BELEDİYESPOR

PİVOT

30

HACER SÖĞÜT

ESKİŞEHİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SK.

PİVOT

31

BİRGÜL TUZSUZ

KASTAMONU

KASTAMONU ARTSAM KOLEJİ SK

PİVOT

32

BERFİN ŞEN

İSTANBUL

YENİMAHALLE 1923 HSK

PİVOT

33

ALEYNA DEMİREL

ANTALTA

KONGED SK.

SOL KANAT