GSB IHF EHF
  

Vali Yazıcı'ya ziyaret

05-04-2016

Federasyon Başkanımız Bilal Eyuboğlu, Rize Valisi Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Bilal Eyüboğlu, beraberinde Yönetim Kurulu Üyemiz aynı zamanda Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, A Millî Takım Antrenörümüz Adnan Öztürk ve Millî Takım Kaptanımız Ramazan Döne ile birlikte Vali Ersin Yazıcı'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanımız Bilal Eyüboğlu, alt yapı çalışmalarına destek vererek, öğrencilerin yetiştirilmesine ve Türk sporuna kazandırılmasına yardımcı olan Vali Yazıcı'ya teşekkür ederek, 6 Nisan Çarşamba günü Türkiye ve Belçika Milli Takımları arasında oynanacak olan 2018 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası grup elemeleri play-off ilk karşılaşmasına davet etti.

Vali Yazıcı, kabulde yaptığı konuşmasında, "Sizleri burada görmekten son derece mutluyum. Spor ve sporcunun her zaman yanındayım. Hentbol sporunda Türkiye, başarılı bir trend yakaladı ve önemli başarılar elde ediyor. Bu başarılarda, değerli antrenörlerimizin emeği çok büyük. Kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Karşılaşmada motivasyonunuz çok önemli. Her şey istemekle ve inanmakla başlar.Tekrar başarılar diliyorum. Rize Yenişehir Spor Salonu'nda 6 Nisan Çarşamba günü saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı tüm Rizeli hemşehrilerimle birlikte seyretmek istiyorum" dedi.

ANZER BALI HEDİYE ETTİ
Vali Yazıcı teknik ekibe maçlarda başarılar dilerken, oyuncular için Anzer balı hediye etti. Anzer balının endemik bitki çeşitliliği nedeniyle dünyada ender bulunan bir bal olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "Anzer balı size karşılaşmada güç katacak" dedi.

BAŞKANIMIZ MİLLİ TAKIMIMIZLA YEMEKTE BULUŞTU

Öte yandan Başkanımız Bilal Eyuboğlu, A Milli Erkek takımımızla öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemekte Yönetim Kurulu Üyemiz aynı zamanda Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yıldırım Milli Takım antrenörleri ve sporcuları yer aldı.