U18 erkek milli takım İstanbul kampı

23-01-2018

11-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Fas’ın Marakeş şehrinde düzenlenecek olan 15.Yıldız Erkekler Akdeniz Hentbol Şampiyonası'nda mücadele edecek olan U18 Milli Takımımız, İstanbul'da kamp çalışmaları yapacak.

2 Şubat Cuma akşam yemeği ile konaklayacağı "Kartal Titanic Otel"de toplanacak olan Millilerimiz, 10 Şubat'a kadar hazırlıklarını İstanbul Yakacık İTO spor salonunda gerçekleştirecek. Kamp çalışmalarının ardından Milli Takımımız şampiyonanın oynanacağı Fas'a gidecek.

U18 erkek milli takım aday kadrosunda şu sporcularımız yer alıyor:

 

 

 U18 ERKEK HENTBOL MİLLİ TAKIM KAMPI
3-10 ŞUBAT 2018, İSTANBUL
 Aday kadro PDF indir                        

 

ADI SOYADI

İLİ

KULÜBÜ

POZİSYON

 

 

TEKNİK KADRO

 

 

1

YUSUF ALİ KURT

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

BAŞ ANTRENÖR

2

MEHMET ALİ BİNEN

İSTANBUL

ÖZYEĞİN ÜNV.

ANTRENÖR

3

KIVANÇ ÇEKÜÇ

ZONGULDAK

SANAT TKN.SK

ANTRENÖR

4

H.SERDAR KARAÇAM

ANKARA

ANKARA BŞB

ANTRENÖR

5

EMRE DURSUN

TOKAT

TOKAT GENÇLİK

ANTRENÖR

6

HALİM AKÇA

İZMİR

 

MASÖR

 

 

 

SPORCULAR

 

 

1

VEYSEL TOPDEMİR

BATMAN

BATMANSPOR

KALECİ

2

DOĞUKAN GÖK

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

KALECİ

3

CENAN UÇKUN

İZMİR

KARŞIYAKA BLD. GSK

KALECİ

4

KEREM KEZEN

BOLU

SEBENSPOR

KALECİ

 5 ATA YETKİNOĞLU İZMİR KARŞIYAKA BLD. GSK KALECİ

6

KAAN SAĞIR

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

ORTA O.K.

7

ALİ FURKAN ATASOY

ANKARA

MİLLİ PİYANGO SK

ORTA O.K.

8

BORA KALFAOĞLU

İZMİR

KARŞIYAKA

SOL KANAT

9

YAŞAR ERDEM ATEŞ

ANKARA

MİLLİ PİYANGO SK

SOL KANAT

10

OĞUZALP KATRABIYIK

BOLU

SEBENSPOR

SOL KANAT

11

OĞUZ ÇEVİK

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SOL O.K

12

ATAKAN ŞİRİN

ANKARA

MİLLİ PİYANGO SK

SOL O.K

13

AHMET SEHA DURNA

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SOL O.K.

14

SARP SEYMEN

ANKARA

MERZİFON BLD SK

SOL O.K

15

SEDAT YILDIRIM

ANKARA

MİLLİ PİYANGO SK

SOL O.K

16

EMRE ENGİN

İZMİR

KARŞIYAKA BLD. GSK

PİVOT

17

KÜRŞAT DÜNDAROĞLU

ANKARA

MİLLİ PİYANGO SK

PİVOT

18

AHMET ŞENEL ŞAHİN

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

PİVOT

19

DERİN BORA ÖZER

İZMİR

KARŞIYAKA BLD. GSK

SAĞ O.K.

20

FERDİ BAŞBOĞA

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SAĞ O.K.

21

DOĞUKAN KESER

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SAĞ .KANAT

22

DOĞUKAN METE

ANKARA

MİLLİ PİYANGO SK

SAĞ KANAT

23

ARDA ÖZKÖK

İZMİR

KARŞIYAKA BLD. GSK

SAĞ KANAT