GSB IHF EHF
  

U17 Kız Milli Takım Aday Kadrosu

10-08-2017

14-20 Ağustos 2017 tarihlerinde Litvanya’nın Klaipèda şehrinde düzenlenecek olan 17Yaş Kızlar Avrupa Şampiyonasına (II.Klasman) katılacak olan Milli Takımımız, Ankara'da kampa giriyor.

4 Ağustos Cuma günü konaklayacağı Turist Otelde toplanacak olan Millilerimiz, hazırlıklarını 13 Ağustos Pazar gününe kadar THF spor salonunda gerçekleştirecek. Millilerimiz hazırlıklarının ardından müsabakaların oynanacağı Litvanya’nın Klaipèda şehrine gidecek.

Milli Takımımız, 14-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında A grubunda Portekiz, Belarus, İtalya ve Gürcistan ile mücadele edecek.

U17 KIZ MİLLİ TAKIM KAMP LİSTESİ

04-13 AĞUSTOS 2017, ANKARA

ADI SOYADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

MEVKİİ

TEKNİK KADRO VE İDARİ KADRO

1

LÜTFÜ HAKAN DİNLER

BAŞ ANTRENÖR

ANKARA

T.H.F

2

NAİME GÜLER

ANTRENÖR

ADANA

MODA SPOR KULÜBÜ

3

MERVE ATAK

ANTRENÖR

BURSA

MUDANYA G.S.K

4

NAZLI BÜŞRA SARI

FİZYOTERAPİST

ANKARA

5

NURAY GÜNEY

MENTÖR

İSTANBUL

6

DENİZ HAKKI TANIN

MENAJER

ANKARA

7

ERDAL CEYHAN

MENAJER

ANKARA

1

AYŞENUR ŞENSÖZ

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

KALECİ

2

ÖZNUR ÖZDEMİR

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

KALECİ

3

CEYHAN COŞKUNSU

SPORCU

ÇORUM

KASTAMONU G.S.K

KALECİ

4

KÜBRANUR ŞAHAN

SPORCU

ANKARA

ARTSAM K.S.K

SOL KANAT

5

BEYZANUR TÜRKYILMAZ

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

SOL KANAT

6

BURÇAK DANACI

SPORCU

SAMSUN

S.G.S.K

SOL KANAT

7

GİZEM BUSE DALLI

SPORCU

İZMİR

İ. B.Ş.B.S.K

ORTA O. K.

8

ZEYNEP ERSÖZ

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

ORTA O. K.

9

AYŞENUR SORMAZ

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

SOL O.K

10

EDA NUR KILIÇ

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K

SOL O. K.

11

EMİNE POLAT

SPORCU

İZMİR

İ.B.Ş.B.S.K

SOL O. K

12

YAĞMUR ÖZLER

SPORCU

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYE S.K.

SOL O. K

13

BEYZA KARAÇAM

SPORCU

SAMSUN

S.G.S.K

SAĞ.O . K

14

GÜLCAN TÜGEL

SPORCU

ANKARA

METROPOL

SAĞ O. K

15

AYÇE ALEYNA HATİ

SPORCU

İZMİR

İ.B.Ş.B.S.K

SAĞ O. K

16

GİZEM DİLEK

SPORCU

ELAZIĞ

SOSYAL YRD. S.K

SAĞ O.K

17

GİZEM KOCA

SPORCU

İZMİR

İ.B.Ş.B.S.K

SAĞ KANAT

18

ZEYNEPNUR ULUKOZ

SPORCU

ZONGULDAK

K.G.S.K

SAĞ KANAT

19

ZEYNEP NUR BİLGEÇ

SPORCU

ANKARA

ARTSAM K.S.K

SAĞ KANAT

20

HATİCE ÖZDEMİR

SPORCU

ESKİŞEHİR

ESKİŞEHİR HENTBOL S.K S.K

PİVOT

21

İLAYDA GÜRSOY

SPORCU

RİZE

ARDEŞEN GSK

PİVOT