GSB IHF EHF
  

U16 Kadın Milli Takımı'nın geniş aday kadrosu belli oldu

28-03-2022
U16 Kadın Milli Takımı’nın Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası için oluşturulan geniş aday kadrosu belli oldu. Kadroda yer alan oyuncular, 4-17 Nisan 2022 tarihleri arasında Ankara THF Kamp Eğitim Merkezi’nde şampiyona için gerçekleştirilecek üçüncü kampa girecek.

Kulüplerinin 1. Lig Play-off ve 2. Play-off maçları olan sporcular, listede belirtilen farklı tarihlerde kampa katılacak. Farklı gruplar ile yapılacak kamp sonrasında belirlenecek ana kadroda yer alan oyunculardan oluşan U16 Kadın Hentbol Milli Takımı, 18-24 Nisan 2022 tarihleri arasında Karadağ’da yapılacak Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası’na katılacak.

Kamp kadrosunda bulunan aday sporcuların ekte yer alan veli izin formunu velilerine onaylatıp kampa getirmeleri gerekiyor. Ayrıca tüm sporcuların kamp tarihinden önce varsa 2 aşısının tam olduğunu ya da 3 ay içerisinde Covid-19 geçirdiğini gösterir belgesini beraberinde getirmeleri, bu belgeleri olmayan ve hastalık belirtisi gösterenlerin Covid-19 (sürüntü) negatif test sonucunu (72 saat geçerli) almaları zorunluluğu bulunuyor.