GSB IHF EHF
  

Şentürk Milli takım kamp çalışmalarını değerlendirdi

30-12-2017

2019 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası 5. eleme grubunda Hollanda, Belçika ve Yunanistan ile karşılaşacak olan Milli Takımımız hazırlıklarını İstanbul Uğur Mumcu spor salonunda sürdürüyor.

A Milli erkek hentbol takımımızın başantrenörü İlker Şentürk, kamp çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Şentürk, eleme grubu maçlarına iyi bir ortamda hazırlandıklarını söyledi. Hazırlık maçları yapamadıklarının eksikliğini yaşadıklarını kaydeden Şentürk, "Rakiplerimizden Hollanda, Letonya, Mısır ve Estonya ile Dörtlü hazırlık turnuvası yaparak bizim maça çıkacaklar. Biz de en iyi şekilde hazırlanarak bu maçtan galibiyet hedefliyoruz. Rakiplerimizi tanıyoruz. Öncelikle oynayacağımız Hollanda maçına çıkıp en iyi şekilde bayrağımızı, ülkemizi temsil etmek istiyoruz." dedi.

Şentürk son olarak ilk kez milli maçın Aksaray'da oynanacak olması ile ilgili de Aksaray halkının Milli takımımızı yalnız bırakmayacağını düşündüğünü söylerken, herkesi milli takımımızı desteklemek için Hasan Dağı spor salonuna davet etti.