GSB IHF EHF
  

Milli Takımımız Estonya'ya hazır

09-01-2017

2020 Erkekler Avrupa Şampiyonası 1. ön eleme turunda mücadele eden A Milli Erkek Takımımız, Estonya ile oynayacağı grup maçları için çalışmalarını tamamladı.

2 Ocak Pazartesi günü Ankara'da kampa giren A milli erkek hentbol takımımız, 5-6 Ocak tarihlerinde Atina'da Yunanistan ile hazırlık maçları yaparken, Olumsuz hava şartları nedeniyle birgün gecikmeli olarak 8 Ocak Pazar günü yurda döndü. İstanbul'dan yurtiçi seferlerinin iptal olmasıyla Ankara'ya dönüş yapamayan Milli Takım kafilesi, kamp çalışmalarına İstanbul'da devam ediyor.

Maltepe spor kompleksinde çift antrenman gerçekleştiren Millilerimiz, baş antrenör İlker Şentürk, antrenörler Okan Halay ve Serdar Karaçam yönetiminde ısınma hareketlerinin ardından taktik çalışma ve çift kale maç yaptı. Akşam antrenmanıyla çalışmalarını tamamlayan Milli Takım kafilemiz, 10 Ocak Salı günü saat 10:40'ta Estonya'ya hareket edecek.

Millerimiz, gruptaki üçüncü maçında 11 Ocak Çarşamba günü Estonya ile deplasmanda karşılaşacak. Millerimiz gruptaki son maçında 15 Ocak Pazar günü Etonya ile THF spor salonunda karşılaşacak.