TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

Genç Milli Kadın Hentbol Takımı Kampı

20-10-2016

Genç Milli Kadın Hentbol Takımımız, 2018 U20 Dünya Kadınlar Hentbol Şampiyonası 6. grupta oynayacağı Faroe Adaları ve Sloenya maçları için Antalya'da kamp çalışmaları yapacak. 

14 Mart Çarşamba günü konaklayacağı Club Falcon Otelde toplanacak olan Milli Takım kafilemiz, hazırlıklarını Süleyman Evcilmen spor salonunda sürdürücek. Milli Takımımız 22 Mart Perşembe günü eleme grubu müsabakaları için Faroe Adaları'na gidecek. Grubunda Slovenya ve Faroe Adaları ile grup liderliği için mücadele edecek. 

GENÇ MİLLİ TAKIM MAÇ PROGRAMI
24.03.2018 Slovenya - Türkiye
25.03.2018 Türkiye - Faroe Adaları

Genç Milli Kadın Hentbol Takımımızın aday kadrosunda şu sporcularımız yer alıyor:

 

 GENÇ MİLLİ KADIN HENTBOL TAKIMI KAMPI
14-21 MART 2018, ANTALYA
 Aday Kadro PDF indir 

No

ADI & SOYADI

İLİ

TAKIMI

POZİSYON

DOĞUM YILI

TEKNİK KADRO

1

H. Kemal DURAK

Kastamonu

Artsam Koleji S.K.

 

 

2

Tolga KÖYBULAN

İzmir

Kemalpaşa Ata G.S.K.

 

 

3

Arzu GERÇEK

İzmir

Bornova Bld.G.S.K.

 

 

4

Deniz GAŞGİL

İzmir

Urla Bld. G.S.K

 

 

5

Ramize USLU

İzmir

Masöz

 

 

SPORCU

1

Yağmur BEMBEYAZ

Ankara

Yenimahalle B.S.K.

Kaleci

25.06.1999

2

Ayşenur ŞENSÖZ

Eskişehir

Şehir Koleji SK

Kaleci

09.05.2000

3

Çağrı ÇİNKAN

Muğla

Yalıkavak S.K.

Kaleci

24.09.1998

4

Yaren Berfe GÖKER

Bursa

Osmangazi Bld SK

Kaleci

05.11.1999

5

Ceylan AYDEMİR

İstanbul

Yenimahalle 1923 SK

Sol Kanat

15.08.1998

6

Eda Nur KILIÇ

Eskişehir

Şehir Koleji SK

Oyun Kurucu

20.05.2000

7

Zeynepnur ULUKOZ

Kastamonu

Kastamonu GSK

Oyun Kurucu

09.05.2000

8

Büşra IŞIKHAN

Sivas

Sivas Bld.S.K.

Sol Kanat

01.01.1999

9

Sevgi KALYONCUOĞLU

Muğla

Yalıkavak S.K.

Oyun Kurucu

02.09.1999

10

Mehtap TEZKORKMAZ

Rize

Pazarspor K.

Oyun Kurucu

02.02.1999

11

Döne Gül BOZDOĞAN

Antalya

Muratpaşa Bld.S.K.

Oyun Kurucu

03.02.1999

12

Edanur ARSLAN

Ankara

Yenimahalle B.S.K.

Oyun Kurucu

11.10.1999

13

Bilgenur ÖZTÜRK

Ankara

Yenimahalle B.S.K.

Oyun Kurucu

26.06.1999

14

Vedanur BAŞER

Samsun

Samsun G.S.K

Oyun Kurucu

21.04.1999

15

Pınar BAŞOL

Aksaray

Aksaray Bld.G.S.K.

Oyun Kurucu

05.07.1999

16

Ayşenur KARA

Samsun

Samsun G.S.K

Sağ Kanat

24.06.1999

17

Beyza KARAÇAM

Samsun

Samsun G.S.K

Oyun Kurucu

15.02.2000

18

Ecem BİRBEN

Antalya

Muratpaşa Bld.S.K.

Sağ Kanat

05.03.1999

19

Ebru ÖZTÜRK

Bursa

Bursagücü SK

Oyun Kurucu

01.10.2000

20

Cansu AKALIN

Antalya

Muratpaşa Bld.S.K.

Pivot

25.08.1998

21

Beyzanur ERDOĞAN

Sivas

Sivas Bld.S.K.

Pivot

20.01.1999

22

Gizem KOCA

İzmir

Büyükşehir Bld Gsk

Sağ Kanat

28.01.2000

23

Melek YAZICI

Rize

Pazarspor

Oyun Kurucu

15.08.1999

24

Meltem ARSLAN

İstanbul

Üsküdar Bld SK

Sol Kanat

07.01.1998

25

Sibel GÜNDOĞDU

Bursa

Osmangazi BLD SK

Pivot

11.01.1998

26

Büşra ERDOĞDU

Antalya

Muratpaşa BLD SK

Kaleci

01.01.1999