GSB IHF EHF
  

Akdeniz Oyunları'nda hentbol milli takımlarının maç programı belli oldu

22-06-2022
Cezayir’in Oran kentinde düzenlenecek 19. Akdeniz Oyunları'nda mücadele edecek olan A Milli Kadın ve Erkek Hentbol takımlarımızın maç programı belli oldu.

Kadınlarda ilk maç Makedonya ile

B Grubu’nda Makedonya, Sırbistan Portekiz ile mücadele edecek olan A Milli Kadın Hentbol Takımımız grup maçlarını Oran’ın El Hachemi Hantaz Spor Salonu’nda oynayacak.

İlk maçını 30 Haziran’da Makedonya ile oynayacak Milli Takımımız, Portekiz ile 1 Temmuz, Sırbistan ile 2 Temmuz’da karşılaşacak. Maçların başlama saati 12.00 (TSİ) olacak.


A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın programı şöyle:
Makedonya – Türkiye 30.06.2022 / 12.00 TSİ / El Hachemi Hantaz Spor Salonu
Türkiye-Portekiz 01.07.2022 / 12.00 TSİ / El Hachemi Hantaz Spor Salonu
Türkiye- Sırbistan 02.07.2022 / 12.00 TSİ / El Hachemi Hantaz Spor Salonu

A Milli Erkek Hentbol Takımı ilk maçını Cezayir ile oynayacak

A Milli Erkek Hentbol Takımımız ise Akdeniz Oyunları'nda İspanya, Makedonya, Yunanistan ve Cezayir ile birlikte B Grubu'nda yer alıyor.

Oran’da 24 February Arzew Spor Salonu’nda oynanacak grup maçlarında Milli Takımımız ilk olarak 27 Haziran tarihinde Cezayir ile saat 19.00’da (TSİ) karşılaşacak. 28 Haziran’da İspanya ile saat 21.00’de (TSİ) oynayacak olan Erkek Milli Takımımız, 1 Temmuz’da Makedonya ile saat 21.00’de (TSİ) karşılaşacak. Millilerimiz gruptaki son maçı ise 2 Temmuz’da Yunanistan’a karşı olacak. Bu karşılaşma ise saat 19.00’da (TSİ) başlayacak.

A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın programı şöyle:
Türkiye – Cezayir / 27.06.2022 / 19.00 (TSİ) / 24 February Arzew Spor Salonu
İspanya - Türkiye / 28.06.2022 / 21.00 (TSİ) / 24 February Arzew Spor Salonu
Türkiye - Makedonya / 01.07.2022 / 21.00 (TSİ) / 24 February Arzew Spor Salonu
Yunanistan-Türkiye / 02.07.2022 / 19.00 (TSİ) / 24 February Arzew Spor Salonu

Hentbol Kadın Milli Takımları Maç Programı
Gün No Grup Maçlar Saat
TSİ
Salon

30.06.2022
14
  1. Gün
A İspanya-Cezayir 19:00



El Hachemi Hantaz Spor Salonu
16 Tunus-Hırvatistan 21:00
10 B Makedonya-Türkiye 12:00
12 Sırbistan-Potekiz 14:00

01.07.2022
22
  1. Gün
A Cezayir-Hırvatistan 19:00
24 İspanya-Tunus 21:00
18 B Türkiye-Portekiz 12:00
20 Makedonya-Sırbistan 14:00

02.07.2022
30
  1. Gün
A Cezayir-Tunus 19:00
32 Hırvatistan-İspanya 21:00
26 B Türkiye-Sırbistan 12:00
28 Portekiz-Makedonya 14:00
03.07.2022 Ara


04.07.2022
34 7-8 Sıralama Grup Dördüncüleri 12:00 El Hachemi Hantaz Spor Salonu
37 5-6 Sıralama Grup Üçüncüleri 14:30
35 Yarı Finaller A Grubu 1.’si –B Grubu 2.’si 12:30 Multipurpose Omnisport Hall, Bir El Djir
40 B Grubu 1.’si –A Grubu 2.’si 17:30
05.07.2022 Ara

06.07.2022
42 Üçüncülük maçı Yarı Final Mağlupları 11:00 Multipurpose Omnisport Hall, Bir El Djir
44 Final Yarı Final Galipleri 16:00


Hentbol Erkek Milli Takımları Maç Programı

Gün No Grup Maçlar Saat
(TSİ)
Salon

27.06.2022
01 1.Gün
A Slovenya-Sırbistan 12:00



24 February Arzew Spor Salonu
02 Mısır -İtalya 14:00
03 B Türkiye - Cezayir 19:00
04 Makedonya-Yunanistan 21:00

28.06.2022
05 2.Gün A Sırbistan-Mısır 12:00
06 Tunus-Slovenya 14:00
07 B Cezayir-Makedonya 19:00
08 İspanya-Türkiye 21:00
29.06.2022 Ara

30.06.2022
09 3. Gün A Mısır-Tunus 12:00




24 February Arzew Spor Salonu
11 İtalya-Sırbistan 14:00
13 B Makedonya-İspanya 19:00
15 Yunanistan-Cezayir 21:00

01.07.2022
17 4.Gün A Tunus-İtalya 12:00
19 Slovenya-Mısır 14:00
21 B İspanya-Yunanistan 19:00
23 Türkiye-Makedonya 21:00

02.07.2022
25 5.Gün A İtalya-Slovenya 12:00
27 Sırbistan-Tunus 14:00
29 B Yunanistan-Türkiye 19:00
31 Cezayir-İspanya 21:00
03.07.2022 Ara


04.07.2022
33 9-10 Sıralama Grup Beşincileri 12:00 24 February Arzew Spor Salonu
36 7-8 Sıralama Grup Dördüncüleri 14 :30
39 5-6 Sıralama Grup Üçüncüleri 17 :00
38 Yarı Finaller A Grubu 1.’si –B Grubu 2.’si 15 :00 Multipurpose Omnisport Hall, Bir El Djir
41 B Grubu 1.’si –A Grubu 2.’si 20 :00
05.07.2022 Ara

06.07.2022
43 Üçüncülük maçı Yarı Final Mağlupları 13 :30 Multipurpose Omnisport Hall, Bir El Djir
45 Final Yarı Final Galipleri 18:30