A Milli Kadın takımımızın aday kadrosu belli oldu

08-09-2017

A Milli Kadın hentbol takımımız, 2018 Kadınlar Avrupa Şampiyonası 6. Eleme grubunda oynayacağı İspanya ve Almanya müsabakaları için hazırlık kampına girecek.

Milli Takım kafilemiz, 18 Eylül Pazartesi günü Ankara'da toplanacak ve hazırlıklarını THF spor salonunda gerçekleştirecek. 

Şampiyona elemeleri için daha iyi hazırlanması açısından daha önce de yapılan hazırlık turnuvası bu kez Ankara'da gerçekleştirilecek. Millilerimiz kamp çalışmaları kapsamında İtalya ve Makedonya Milli Takımları ile 22-24 Eylül 2017 tarihlerinde hazırlık turnuvasında mücadele edecek.

Hazırlık turnuvasının ardından 26 Eylül Salı günü İspanya’nın Meilla şehrine hareket edecek olan Milli Takımımız, 27 Eylül Çarşamba Günü İspanya ile karşılaşacak. Ay-Yıldızlı Millilerimiz 28 Eylül’de yurda dönecek, 1 gece İstanbul’da konakladıktan sonra 29 Eylül Cuma günü gruptaki ikinci maçımız Almanya müsabakası için Amasya’ya hareket edecek

1 Ekim Pazar günü Almanya ile Amasya’da karşılaşacak olan Milli Takımımız hazırlıklarına burada devam edecek.

A Milli Kadın hentbol takımımızın Baş antrenörü Serdar Eler'in 31 kişilik aday kadrosunda şu sporcularımız yer alıyor:

 

              

A MİLLİ KADIN HENTBOL TAKIMI

2018 Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası Elemeleri

Hazırlık Kampı Kadrosu

Kamp kadrosu PDF indir  

Sıra no

ADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

Serdar Eler

Baş Antrenör

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

2

Celal Gençoğlu

Yardımcı Antrenör

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK

3

Şenay Kabadayı

Yardımcı Antrenör

Eskişehir

Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü

4

Adnan Ekmekçi

Masör

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

5

Handan Turan

Masöz

İstanbul

Üsküdar Belediyesi SK

SPORCU KADROSU

1

Sara Keçeci

Kaleci

Billund

Silkeborg

2

Merve Durdu

Kaleci

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

3

Esma Adnar

Kaleci

Eskişehir

Anadolu Üniversitesi GSK

4

Yağmur Bembeyaz

Kaleci

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

5

Fatma Ay Babur

Kaleci

Mudanya

Mudanya Belediyesi Dinçspor

6

Merve Toker Bayrak

Kaleci

Aksaray

Aksaray Belediyesi GSK

7

Ceylan Aydemir

Sol Kanat

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

8

FEdanur Arslan

Sol Kanat

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

9

Ümmügülsüm Bedel

Sol Kanat

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

10

Duygu Sakallı

Sol Kanat

Trabzon

Zağnosspor

11

Kübra Sarıkaya

Sol Kanat

Ankara

Polatlı Belediyesi SK

12

Aslı İskit

Sol Oyun Kurucu

Kristianstad, İsveç

Kristianstad Handboll

13

Sibel Karameke

Sol Oyun Kurucu

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK

14

Halise Güneş

Sol Oyun Kurucu

Aksaray

Aksaray Belediyesi GSK

15

Neslihan Çalışkan

Sol Oyun Kurucu

İstanbul

Üsküdar Belediyesi SK

16

Ayşe Dinç

Sol Oyun Kurucu

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

17

Burcu Dindar

Orta Oyun Kurucu

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK

18

Döne Gül Bozdoğan

Orta Oyun Kurucu

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

19

Merve Alp

Orta Oyun Kurucu

Eskişehir

Anadolu Üniversitesi GSK

20

Merve Adıyaman

Sağ Oyun Kurucu

İstanbul

Üsküdar Belediyesi SK

21

Keziban Kabak

Sağ Oyun Kurucu

Aksaray

Aksaray Belediyesi GSK

22

Ceren Demirçelen Coşkun

Pivot

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

23

Nurceren Akgün Göktepe

Pivot

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

24

Esra Ertap

Pivot

Eskişehir

Anadolu Üniversitesi GSK

25

Cansu Akalın

Pivot

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

26

Gülsüm Güleçyüz

Sağ Kanat

Antalya

Muratpaşa Belediyesi SK

27

Yağmur Toprak

Sağ Kanat

Trabzon

Zağnosspor

28

Yasemin Güler

Sağ Kanat

Kastamonu

Kastamonu Belediyesi GSK

29

Bilgenur Öztürk

Sağ Kanat

Ankara

Yenimahalle Belediyesi SK

30

Rabia Öz

Sağ Kanat

İstanbul

Üsküdar Belediyesi SK

31 Halime Beykurt Kaleci Rize  Ardeşen GSK