TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

A Milli Kadın Hentbol takımı kampı

05-03-2018

A Milli Kadın Hentbol Takımımız, 2018 Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası 6. grupta Litvanya ile oynayacağı müsabakalar için Antalya'da kamp çalışmaları yapacak.

14 Mart Çarşamba günü  konaklayacağı Club Falcon Otelde toplanacak olan Milli Takım kafilemiz, hazırlıklarını Süleyman Evcilmen spor salonunda sürdürücek. Milli Takımımız 21 Mart Çarşamba günü Litvanya ile oynayacağı müsabaka için Kaunas'a hareket edecek. Millilerimiz grubunda oynadığı İspanya'ya 35-16, Almanya'ya ise 30-16 mağlup olmuştu.

MAÇ PROGRAMI
2018 Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası 6. grup 3. maç
22.03.2018 | 20:00 (TSİ) (Kaunas spor salonu)
LİTVANYA - TÜRKİYE

2018 Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası 6. grup  4. maç
25.03.2018 | 17:30 (Aksaray Hasan Dağı Spor Salonu)
TÜRKİYE - LİTVANYA / TRTSpor

A Milli Kadın Hentbol Takımımızın aday kadrosunda şu sporcularımız yer alıyor:

 

 

A MİLLİ KADIN HENTBOL TAKIMI KAMPI
14-21 MART 2018,  ANTALYA

 

Aday Kadro PDF indir 

 

Sıra no

ADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

BİROL ÜNSAL

 

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2

KIVANÇ ÖZCAN

 

ANKARA

POLATLI BELEDİYESİ S.K.

3

NAİME GÜLER

 

ADANA

 

4

HALİM AKÇA

 

İZMİR

 

SPORCU KADROSU

1

SEVİLAY İMAMOĞLU ÖCAL

KALECİ

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

2

SERPİL ÇAPAR

KALECİ

TRABZON

ZAĞNOSSPOR

3

MERVE DURDU

KALECİ

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

4 DERYA YÜNEL  KALECİ  İZMİR  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

5

YASEMİN ŞAHİN

SOL KANAT

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

6

KÜBRA SARIKAYA

SOL KANAT

ANKARA

POLATLI BELEDİYESİ SK

7

ELİF SILA AYDIN

SOL KANAT

KASTAMONU

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

8

YELİZ ÖZEL

SOL OYUN KURUCU

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

9

ASLI İSKİT

SOL OYUN KURUCU

İSVEÇ

KRISTIANSTAD HK

10

SİBEL KARAMEKE

SOL OYUN KURUCU

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

11

SERPİL İSKENDEROĞLU

ORTA OYUN KURUCU

KASTAMONU

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

12

FATMA ATALAR

ORTA OYUN KURUCU

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

13

ÇİĞDEM DEMİRTAŞ

ORTA OYUN KURUCU

RİZE

ARDEŞEN G.S.K.

14

BURCU DİNDAR

ORTA OYUN KURUCU

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

15

KEZİBAN KABAK

SAĞ OYUN KURUCU

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ SK

16

OLHA VASHCHUK

SAĞ OYUN KURUCU

RİZE ARDEŞEN

ARDEŞEN G.S.K.

17

GÜLSÜM GÜLEÇYÜZ

SAĞ KANAT

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

18

ESİN SAĞDIÇ

SAĞ KANAT

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

19

YASEMİN GÜLER

SAĞ KANAT

KASTAMONU

KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

20

FATMA AKGÜN

PİVOT

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ SK

21

CEREN COŞKUN

PİVOT

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDİYESİ SK

22

NURCEREN AKGÜN GÖKTEPE

PİVOT

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

23

NERİMAN SEVGİLİCAN

PİVOT

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK