GSB IHF EHF
  

A Milli Kadın Hentbol takımı kampı

14-05-2018

A Milli Kadın Hentbol Takımımız, 2018 Avrupa Şampiyonası eleme grubu maçları ve Akdeniz Oyunları için kampa giriyor.

A Milli Kadın Hentbol Takımımız, 24 Mayıs Perşembe günü Amasya'da birinci etap kamp çalışmalarına başlayacak. Millilerimiz 2018 Avrupa Şampiyonası Eleme grubu 5. maçında 30 Mayıs Çarşamba günü Amasya'da İspanya ile karşılaştıktan sonra grubundaki 6. ve son maçında 2 Haziran Cumartesi günü Almanya ile deplasmanda karşılaşacak. 3 Haziran Pazar günü yurda dönecek olan Millilerimiz, 21 Haziran – 01 Temmuz 2018 tarihlerinde İspanya‘da düzenlenecek olan Akdeniz Oyunları için ikinci etap kamp çalışmalarına devam edecek.

Aday Kadroda şu isimler yer alıyor:

Aday Kadro PDF indir

A MİLLİ KADIN HENTBOL TAKIMI AMASYA KAMPI ADAY KADROSU

24-31 MAYIS 2018

Sıra no

ADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

BİROL ÜNSAL

ANTRENÖR

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

2

KIVANÇ ÖZCAN

ANTRENÖR

ANKARA

POLATLI BELEDİYESİ SK

3

NAİME GÜLER

YARD. ANTRENÖR

ADANA

4

BARIŞ BAL

MASÖR

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

SPORCU KADROSU

1

HALİME BEYKURT

KALECİ

RİZE ARDEŞEN

ARDEŞEN GENÇLİK SK

2

YAREN BERFE GÖKER

KALECİ

BURSA

OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK

3

MERVE DURDU

KALECİ

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

4

YASEMİN ŞAHİN

SOL KANAT

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

5

FATMA GÜL SAKIZCAN

SOL KANAT

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

6

ELİF SILA AYDIN

SOL KANAT

KASTAMONU

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

7

KÜBRA SARIKAYA

SOL KANAT

ANKARA

POLATLI BELEDİYESİ SK

8

ASLI İSKİT

SOL OYUN KURUCU

İSVEÇ

KRİSTİANSTAD HK

9

SİBEL KARAMEKE

SOL OYUN KURUCU

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

10

NESLİHAN ÇALIŞKAN

SOL OYUN KURUCU

İSTANBUL

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK

11

FATMA ATALAR

ORTA OYUN KURUCU

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

12

DÖNE GÜL BOZDOĞAN

ORTA OYUN KURUCU

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

13

BURCU DİNDAR

ORTA OYUN KURUCU

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

14

KEZİBAN KABAK

SAĞ OYUN KURUCU

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

15

YAĞMUR TOPRAK

SAĞ KANAT

TRABZON

ZAĞNOSSPOR

16

ESİN SAĞDIÇ

SAĞ KANAT

İZMİR

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

17

YASEMİN GÜLER

SAĞ KANAT

KASTAMONU

KASTAMONU BELEDİYESİ SK

18

BEYZA KARAÇAM

SAĞ OYUN KURUCU

SAMSUN

SAMSUN GENÇLİK SK

19

CEREN COŞKUN

PİVOT

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

20

NURCEREN AKGÜN GÖKTEPE

PİVOT

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

21

ESRA ERTAP

PİVOT

RİZE ARDEŞEN

ARDEŞEN GENÇLİK SK

22

CANSU AKALIN

PİVOT

ANTALYA

MURATPAŞA BELEDYESİ SK

23

BEYZA İREM TÜRKOĞLU

PİVOT

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK

24

BUKET KESKİN CENGİZ

SOL OYUN KURUCU

AKSARAY

AKSARAY BELEDİYESİ GSK

25

YAĞMUR BEMBEYAZ

KALECİ

ANKARA

YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK