GSB IHF EHF
  

A Milli erkek takımımızın aday kadrosu belli oldu

12-12-2017

A Milli Erkek hentbol takımımızın, 2019 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Grup Elemelerinde oynayacağı Hollanda, Belçika ve Yunanistan müsabakaları için aday kadrosu belli oldu.

2019 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 5. grupta Hollanda, Belçika ve Yunanistan ile karşılaşacak olan A Milli erkek hentbol takımımız, 25-30 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul'da kamp çalışmaları yapacak. Milli Takım kafilemiz 25 Aralık Pazartesi günü konaklayacağı Titanic Business Kartal otelde toplanacak. Hazırlıklarını 30 Aralık Cumartesi gününe kadar Uğur Mumcu spor salonunda gerçekleştirecek olan Millilerimiz, ardından çalışmalarına Aksaray'da devam edecek. 4 Ocak Perşembe günü Hollanda, 14 Ocakta da Yunanistan ile Aksaray'da karşılaşacak olan Millilerimiz, Belçika ve Hollanda ile deplasmanda mücadele edecek.

MİLLİ TAKIM MAÇ PROGRAMI
04 OCAK 2018 TÜRKİYE - HOLLANDA (AKSARAY - HASAN DAĞI SPOR SALONU)
07 OCAK 2018 HOLLANDA - TÜRKİYE (SITTARD - FITLAND XL)
10 OCAK 2018 BELÇİKA - TÜRKİYE (LEUVEN - SPORTOASE PHILIPSSITE)
14 OCAK 2018 TÜRKİYE - YUNANİSTAN (AKSARAY - HASAN DAĞI SPOR SALONU)

ADAY KADRO PDF İNDİR

Sıra no

ADI

GÖREVİ

İLİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

İLKER ŞENTÜRK

BAŞ ANTRENÖR

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ MOGAZ

2

OKAN HALAY

ANTRENÖR

ADIYAMAN

ADIYAMAN BELEDİYESİ

3

SERDAR KARAÇAM

ANTRENÖR

ANKARA

B.B. ANKARASPOR

4

HALİM AKÇA

MASÖR

İZMİR

İDARİ KADRO

1

NEZİH KAYIASLAN

KAMP MÜDÜRÜ

İSTANBUL

2

ERDAL CEYHAN

MENAJER

ANKARA

3

DENİZ TANIN

MENAJER

ANKARA

SPORCU KADROSU

1

YUNUS ÖZMUSUL

KALECİ

İZMİR

GÖZTEPE

2

COŞKUN GÖKTEPE

KALECİ

ANKARA

B.B.ANKARASPOR

3

TANER GÜNAY

KALECİ

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ MOGAZ

4

ALP EREN PEKTAŞ

SOL KANAT

İSTANBUL

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

5

RECEP DEGE

SOL KANAT

ESKİŞEHİR

SELKA ESKİŞEHİR HSK

6

SAMET KANBEROĞLU

SOL KANAT

AMASYA

MERZİFON BELEDİYESİ SK

7

BARAN NALBANTOĞLU

SOL OYUN KURUCU

İZMİR

GÖZTEPE

8

HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

SOL OYUN KURUCU

ANKARA

MALİYE PİYANGO SK

9

DORUK PEHLİVAN

SOL OYUN KURUCU

ANKARA

MALİYE PİYANGO SK

10

TUĞBERK ÇATKIN

SOL OYUN KURUCU

BURSA

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

11

ONUR ERSİN

ORTA OYUN KURUCU

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ MOGAZ

12

ENES GÜMÜŞOK

ORTA OYUN KURUCU

ADIYAMAN

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

13

YAKUP YAŞAR SİMSAR

ORTA OYUN KURUCU

İSTANBUL

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

14

DURMUŞ ALİ TINKIR

SAĞ OYUN KURUCU

AMASYA

MERZİFON BELEDİYESİ SK

15

CAN ÇELEBİ

SAĞ OYUN KURUCU

ANKARA

16

RAMAZAN DÖNE

SAĞ OYUN KURUCU

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ MOGAZ

17

ÖZGÜR SARAK

SAĞ OYUN KURUCU

ANKARA

B.B.ANKARASPOR

18

KEREM DİREK

SAĞ KANAT

İZMİR

GÖZTEPE

19

ÇETİN ÇELİK

SAĞ KANAT

BURSA

NİLÜFER BELEDİYESİ SK

20

GÖRKEM BİÇER

SAĞ KANAT

ANKARA

B.B.ANKARASPOR

21

UĞUR ERCEYLAN

PİVOT

ADIYAMAN

ADIYAMAN BELEDİYESİ SK

22

ÇAĞLAYAN ÖZTÜRK

PİVOT

İSTANBUL

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK

23

MEHMET DEMİREZEN

PİVOT

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ MOGAZ