GSB IHF EHF
  

A Milli Erkek Takım aday kadrosu

22-12-2015

Fransa'da düzenlenecek olan 2017 Erkekler Dünya Şampiyonası grup elemelerinde Belçika ve Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan A Milli Erkek Hentbol takımımızın aday kadrosu belli oldu.

A Milli Erkek Hentbol takımımız ocak ayında Belçika ve Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı 2017 Erkekler Dünya Şampiyonası grup elemeleri maçları için İstanbul'da kampa girecek. Millilerimiz 28 Aralık pazartesi günü sabah İstanbul Levent Avantgarde Collection hotelde kampa girecek. Hazırlık kampı çerçevesinde Milli Takımımız, Yunanistan Milli takımıyla 3-4 Ocak 2016 tarihlerinde hazırlık müsabakası oynayacak. Ay-Yıldızlı Millilerimiz 5 Ocak Salı günü de Belçika ile deplasmanda oynayacağı müsabaka için Kortrijk kentine hareket edecek.

Millilerimiz 6 Ocakta deplasmanda karşılaşacağı Belçika'yı 10 Ocak pazar günü Ankara THF spor salonunda konuk edecek. 13 Ocak Çarşamba günü yine THF spor salonunda Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak olan Millilerimiz, 16 Ocak Cumartesi günü Çek Cumhuriyeti ile gruptaki son maçını oynayacak.

Teknik Direktörümüz Adnan Öztürk yönetimindeki A Milli Erkek Hentbol Takımımızın kadrosunda şu isimler yer alıyor:

ADI GÖREVİ İLİ KULÜBÜ
TEKNİK KADRO
1 ADNAN ÖZTÜRK TEKNİK DİREKTÖR ANKARA
2 HÜSEYİN AŞCI ANTRENÖR ANKARA
3 ADİL NAZLIGÜL MASÖR KOCAELİ
4
İDARİ KADRO
1 ERDAL CEYHAN MENEJER ANKARA
SPORCU KADROSU
1 COŞKUN GÖKTEPE KALECİ ANTALYA ANTALYASPOR
2 ÇETİN ÇELİK SAĞ KANAT BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ SK
3 TANER GÜNAY KALECİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR ANKARA SPOR
4 ALİCAN GÖÇMEN SOL OYUN KURUCU ANKARA BÜYÜKŞEHİR ANKARA SPOR
5 RAMAZAN DÖNE SAĞ OYUN KURUCU İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
6 TOLGA ÖZBAHAR PİVOT İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
7 ÖMER MERCAN SAĞ OYUN KURUCU İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
8 MEHMET DEMİREZEN PİVOT İSTANBUL BEŞİKTAŞ MOGAZ
9 CAN ÇELEBİ SAĞ OYUN KURUCU PARİS CHARTRES METROPOLE HANDBALL 28
10 YAKUP YAŞAR SİMSAR ORTA OYUN KURUCU İZMİR GÖZTEPE
11 ONUR ERSİN ORTA OYUN KURUCU İZMİR GÖZTEPE
12 UĞUR ERCEYLAN PİVOT İZMİR GÖZTEPE
13 BARAN NALBANTOĞLU SOL OYUN KURUCU İZMİR GÖZTEPE
14 MURAT ENÇ SAĞ KANAT İZMİR GÖZTEPE
15 ALPEREN PEKTAŞ SOL KANAT ANKARA M. MİLLİ PİYANGO
16 ORKUN SÖZ ORTA OYUN KURUCU ANKARA M. MİLLİ PİYANGO
17 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK SOL OYUN KURUCU ANKARA M. MİLLİ PİYANGO
18 TAHİR İLKBAHAR SOL OYUN KURUCU ANKARA M. MİLLİ PİYANGO
19 YUNUS ÖZMUSUL KALECİ STURGART TV BİTTENFELD 1898
20 HARUN HACIOĞLU SOL KANAT ANKARA ZAĞNOS ERKEK HENTBOL
21 CEMAL SERDAROĞLU SAĞ OYUN KURUCU ANKARA ZAĞNOS ERKEK HENTBOL
22 GÖRKEM BİÇER SOL KANAT ANKARA ZAĞNOS ERKEK HENTBOL

MİLLİ TAKIM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

2017 ERKEKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 5.GRUP FİKSTÜRÜ

04 KASIM 2015 18:10 ÇEK CUMHURİYETİ 34 32 BELÇİKA
07 KASIM 2015 21:00 BELÇİKA 32 36 ÇEK CUMHURİYETİ
06 OCAK 2016 21:00 BELÇİKA TÜRKİYE
10 OCAK 2016 16:00 THF TÜRKİYE BELÇİKA
13 OCAK 2016 19:00 THF TÜRKİYE ÇEK CUMHURİYETİ
16 OCAK 2016 19:30 ÇEK CUMHURİYETİ TÜRKİYE

2017 ERKEKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 5.GRUP FİKSTÜRÜ

04 Kasım 2015 18:10 ÇEK CUMHURİYETİ 34 32 BELÇİKA
07 Kasım 2015 21:00 BELÇİKA 32 36 ÇEK CUMHURİYETİ
06 OCAK 2016 21:00 BELÇİKA TÜRKİYE
10 OCAK 2016 16:00 THF TÜRKİYE BELÇİKA
13 OCAK 2016 19:00 THF TÜRKİYE ÇEK CUMHURİYETİ
16 OCAK 2016 19:30 ÇEK CUMHURİYETİ TÜRKİYE

2017 ERKEKLER DÜNYA ŞAMPİYONASI ELEMELERİ 5.GRUP FİKSTÜRÜ

04 Kasım 2015 18:10 ÇEK CUMHURİYETİ 34 32 BELÇİKA
07 Kasım 2015 21:00 BELÇİKA 32 36 ÇEK CUMHURİYETİ
06 OCAK 2016 21:00 BELÇİKA TÜRKİYE
10 OCAK 2016 16:00 THF TÜRKİYE BELÇİKA
13 OCAK 2016 19:00 THF TÜRKİYE ÇEK CUMHURİYETİ
16 OCAK 2016 19:30 ÇEK CUMHURİYETİ TÜRKİYE