TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

20 Yaş Erkek Milli Takım aday kadrosu

21-03-2016

8-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilecek olan 20 Yaş Erkekler Avrupa Şampiyonası grup eleme müsabakaları için Milli takımımız kampa giriyor.

Millilerimiz 27 Mart Pazar günü Double Tree By hilton İzmir otelde toplanacak. Hazırlıklarını 7 Nisan Perşembe günü tamamlayacak olan Millilerimiz, grup eleme müsabakaları için Çek Cumhuriyeti'e gidecek. Millilerimiz 7. eleme grubunda ev sahibi Çek Cumhuriyetinin yanı sıra Hollanda ve Avusturya ile karşılaşacak.

MAÇ PROGRAMI
08.04.2016 17:00 Hollanda - Türkiye
09.04.2016 18:30 Türkiye - Çek Cumhuriyeti
10.04.2016 15:00 Avusturya - Türkiye
 

Aday Kadroda şu isimler yer alıyor:

 

Sıra no

ADI

GÖREVİ

KULÜBÜ

TEKNİK KADRO

1

METİN PARLAK

TEKNİK DİREKTÖR

 

2

MEHMET FATİH IŞIK

ANTRENÖR

 

3

ERDAL KAYNAK

ANTRENÖR

 

4

İBRAHİM ESEN

MASÖR

 

İDARİ KADRO

1

ERDAL CEYHAN

MENEJER

 

 

2

TANER ÇETİNDERE

KAMP MÜDÜRÜ

 

SPORCU KADROSU

1

HÜSEYİN BEREKET

KALECİ

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

2

DOĞUKAN KARATAY

KALECİ

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

3

BERKE LOKUMCU

KALECİ

MALİYE MİLLİ PİYANGO

4

BURAKHAN AY

KALECİ

NİLÜFER BELEDİYESPOR KULÜBÜ

5

ALPEREN BAŞER

KALECİ

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

6

ALİHAN BAYRAKTAR

SOL KANAT

ANKARA BŞB

7

SAMET KANBEROĞLU

SOL KANAT

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

8

HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

SOL OYUN K.

MALİYE MİLLİ PİYANGO

9

BERKAY GÜLYURT

SOL OYUN K.

BEŞİKTAŞ

10

HÜSEYİN ÇETİNKAYA

SOL OYUN K.

ELAZIĞ KARAKOCAN SPOR

11

TAHİR İLKBAHAR

SOL OYUN K.

MALİYE MİLLİ PİYANGO

12

OZAN ERDOĞAN

SOL OYUN K.

BEYKOZ BEL. SPOR KULÜBÜ

13

BERKE DEMİROĞULLARI

ORTA OYUN K.

METROPOLSPOR

14

YİĞİT ILGIN

ORTA OYUN K.

BEŞİKTAŞ

15

BURAK CAN ÖZTÜRK

ORTA OYUN K.

CENT KOLEJİ

16

GÜRKAN SOĞUKPINAR

ORTA OYUN K.

ANTALYA SERİK BELEDİYESİ

17

ÖMER MERCAN

ORTA OYUN K.

BEŞİKTAŞ

18

YAKUP ÇAKIR

SAĞ OYUN K.

ANKARA BŞB

19

SALİH AKTAŞ

SAĞ OYUN K.

İZMİR B.BLD. GSK

20

MURAT ENÇ

SAĞ OYUN K.

GÖZTEPE S.K

21

KUBİLAY YILMAZ

SAĞ KANAT

ANAFEN KOLEJİ

21

ÖMÜR PEHLİVAN

SAĞ KANAT

NİLÜFER BEL. SPOR KULÜBÜ

22

M.TAHA AYAR

SAĞ KANAT

BEŞİKTAŞ

24

FATİH DÜZENLİ

PİVOT

ANAFEN KOLEJİ

25

TAHA BERK BAŞAKIN

PİVOT

ANKARA BŞB