TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

18 Yaş Erkek Milli Takım aday kadrosu

21-03-2016

18 Yaş Erkek Hentbol Milli Takımımız, 27 Mart - 1 Nisan 2016 tarihleri arasında İzmir^de kampa giriyor.

Millilerimiz 27 Mart Pazar günü Double Tree By Hilton İzmir otelde toplanacak ve 1 Nisan Cuma gününe kadar hazırlıklarını sürdürecek.

Aday kadroda şu sporcular yer alıyor:

(• Son kampa katılanlar MİCRO eşofmanlarını getirecekler.)

KAMP MÜDÜRÜ : TANER ÇETİNDERE
 

 

 

ADI SOYADI

İLİ

KULÜBÜ

GÖREVİ

TEKNİK KADRO

1

YUSUF ALİ KURT

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

BAŞ ANTRENÖR

2

MEHMET ALİ BİNEN

İSTANBUL

BAHÇEŞEHİR

ANTRENÖR

3

ERDEM DİKBAŞ

İZMİR

B.Ş.B

ANTRENÖR

4

EMİNE AKOVA

KOCAELİ

GENÇLERBİRLİĞİ

ANTRENÖR

5

KENAN AĞIRLAR

SAMSUN

TEKKEKÖY İ.Ö.O SPOR

M.ANTRENÖR

6

OĞUZHAN BEKAR

RİZE

ÇAYKURSPOR

M.ANTRENÖR

7

HÜSEYİN KUTRUP

YALOVA

YALOVA GENÇLİK S.K

M.ANTRENÖR

8

SERCAN MARANGOZ

BOLU

BOLUSPOR KLÜBÜ

M.ANTRENÖR

9

ADİL NAZLIGÜL

KOCAELİ

 

MASÖR

SPORCULAR

1

ALP YILDIZ

İZMİR

GÖZTEPE

KALECİ

2

ALTAN CEYLAN

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

KALECİ

3

DOĞUKAN ARDIÇ

ANKARA

M.MİLLİ PİYANGO

KALECİ

4

ÜMİT AKDAĞ

ANKARA

B.Ş.B

SOL OYUN KURUCU

5

ÖZGENÇ YURDAKUL

ANTALYA

SERİK BLD.

SOL OYUN KURUCU

6

DORUK PEHLİVAN

ANKARA

MİLLİ PİYANGO

SOL OYUN KURUCU

7

ORHUN KEREM HACIOĞLU

ANKARA

ZAĞNOSSPOR

SOL OYUN KURUCU

8

SALİH ULUDAĞ

ANTALYA

SERİK BELEDİYESPOR

ORTA OYUN KURUCU

9

MÜCAHİT ÖZALP

ANKARA

B.B.ANKARASPOR

ORTA OYUN KURUCU

10

EMRE OĞUZBAL

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

ORTA OYUN KURUCU

10

YAVUZ GÜNAY

İSTANBUL

BAHÇELİEVLER

ORTA OYUN KURUCU

11

ŞENER CAN

ANKARA

M.MİLLİ PİYANGO SK

SOL KANAT

12

DOĞAN ALP ARIN

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SOL KANAT

13

KAAN K. KAYIARSLAN

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SOL KANAT

14

ARDA VURGUN

İZMİR

GÖZTEPE

SOL KANAT

15

EMRE GÜMÜŞTAŞ

SAMSUN

TEKKEKÖY SPOR

SAĞ KANAT

16

ALPEREN KONAN

BURSA

NİLÜFER BLD.

SAĞ KANAT

17

ALPEREN ARABACI

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

SAĞ KANAT

18

YAŞAR DİRİK

İZMİR

GÖZTEPE

SAĞ KANAT

19

ALPER AYDIN

ANTALYA

SERİK BLD.

PİVOT

20

ERDOĞAN SÜRER

İZMİR

GÖZTEPE SK

PİVOT

21

İLKAN KELEŞOĞLU

ANKARA

M.MİLLİ PİYANGO

PİVOT

22

KAAN ÇEVRE

İSTANBUL

BEŞİKTAŞ

PİVOT

23

EMRE BAKIR

İSTANBUL

BAHÇELİEVLER BLD.

SAĞ OYUN KURUCU

24

YAĞIZ YURDAKUL

ANTALYA

SERİK BELEDİYESPOR

SAĞ OYUN KURUCU

25

ALİ SATILMIŞ

ANKARA

M.MİLLİ PİYANGO SK

SAĞ OYUN KURUCU

26

BEYTULLAH SEVİNÇ

GİRESUN

SPOR LİSESİ

SOL OYUN KURUCU

 

(• Son kampa katılanlar MİCRO eşofmanlarını getirecekler.)