Yıldızlar Ligi

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 10 10 0 0 358 214 144 20 0 20
2 KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ 10 8 2 0 360 269 91 16 0 16
3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 10 8 2 0 395 259 136 16 0 16
4 GÖRELE BELEDİYESİ SK 10 7 3 0 277 262 15 14 0 14
5 BOLU BELEDİYESPOR 10 6 4 0 287 203 84 12 0 12
6 SİVAS BELEDİYESPOR 10 6 4 0 281 235 46 12 0 12
7 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK 10 4 6 0 248 275 -27 8 0 8
8 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 10 3 7 0 280 333 -53 6 0 6
9 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 10 2 8 0 204 300 -96 4 0 4
10 MARDİN 1947 SAĞLIK SK 10 1 9 0 165 395 -230 2 0 2
11 BANDIRMASPOR 10 0 10 0 243 353 -110 0 0 0
12 BAY 0 0 0 0 0 0 0 -1 0 -1

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
16-11-2018
12:00
1. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 9 : 44   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
16-11-2018
13:00
1. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 21 : 34   SİVAS BELEDİYESPOR
16-11-2018
14:00
1. Hafta
  BANDIRMASPOR 28 : 33   GÖRELE BELEDİYESİ SK
16-11-2018
15:00
1. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 23 : 39   KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ
16-11-2018
17:00
1. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK 17 : 33   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
17-11-2018
11:00
2. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 46 : 31   BANDIRMASPOR
17-11-2018
12:00
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 45 : 22   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
17-11-2018
13:00
2. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ 59 : 25   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
17-11-2018
14:00
2. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 37 : 20   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK
17-11-2018
15:00
2. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 33 : 09   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
18-11-2018
09:00
3. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 10 : 42   SİVAS BELEDİYESPOR
18-11-2018
11:00
3. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 16 : 34   BOLU BELEDİYESPOR
18-11-2018
12:00
3. Hafta
  BANDIRMASPOR 22 : 44   KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ
18-11-2018
13:00
3. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 15 : 36   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
18-11-2018
14:00
3. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 28 : 31   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
31-01-2019
10:00
4. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ 41 : 27   GÖRELE BELEDİYESİ SK
31-01-2019
12:00
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 43 : 15   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
31-01-2019
14:00
4. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 30 : 10   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
31-01-2019
16:00
4. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK 31 : 30   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
31-01-2019
18:00
4. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 34 : 15   BANDIRMASPOR
01-02-2019
10:00
5. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 18 : 23   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK
01-02-2019
12:00
5. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 14 : 40   BOLU BELEDİYESPOR
01-02-2019
14:00
5. Hafta
  BANDIRMASPOR 24 : 38   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
01-02-2019
16:00
5. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 24 : 19   SİVAS BELEDİYESPOR
01-02-2019
18:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 37 : 40   KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ
02-02-2019
09:00
6. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 23 : 40   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
02-02-2019
11:00
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 47 : 24   GÖRELE BELEDİYESİ SK
02-02-2019
15:00
6. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 29 : 24   BANDIRMASPOR
02-02-2019
16:45
6. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK 33 : 13   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
02-02-2019
18:30
6. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 28 : 25   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
03-02-2019
09:00
7. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 16 : 37   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
03-02-2019
11:00
7. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ 28 : 29   SİVAS BELEDİYESPOR
03-02-2019
13:00
7. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 23 : 17   BOLU BELEDİYESPOR
03-02-2019
15:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 30 : 32   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
03-02-2019
17:00
7. Hafta
  BANDIRMASPOR 22 : 28   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK
21-02-2019
09:00
8. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 25 : 16   KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ
21-02-2019
11:00
8. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 29 : 38   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
21-02-2019
13:00
8. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK 20 : 26   GÖRELE BELEDİYESİ SK
21-02-2019
15:00
8. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 39 : 27   BANDIRMASPOR
21-02-2019
17:00
8. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 38 : 22   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
22-02-2019
09:00
9. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ 21 : 20   BOLU BELEDİYESPOR
22-02-2019
11:00
9. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 32 : 26   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
22-02-2019
13:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 43 : 27   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK
22-02-2019
15:00
9. Hafta
  BANDIRMASPOR 29 : 35   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
22-02-2019
17:00
9. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 27 : 40   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
23-02-2019
09:00
10. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK 28 : 32   KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ
23-02-2019
10:00
10. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 27 : 21   BANDIRMASPOR
23-02-2019
11:00
10. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 27 : 18   SİVAS BELEDİYESPOR
23-02-2019
12:00
10. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 18 : 22   GÖRELE BELEDİYESİ SK
23-02-2019
15:00
10. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 28 : 49   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
24-02-2019
09:00
11. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 38 : 15   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
24-02-2019
10:45
11. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ 40 : 33   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
24-02-2019
12:30
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 38 : 13   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
24-02-2019
14:00
11. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 22 : 21   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK
24-02-2019
15:45
11. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 25 : 24   BOLU BELEDİYESPOR
31-05-2019
00:00
1. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR :   BAY
31-05-2019
00:00
2. Hafta
  BAY :   GÖRELE BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
3. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SK :   BAY

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : Özgecan UÇAR
Takımı : KASTAMONU GENÇLİK  ve SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 2
Attığı Gol : 164
Adı & Soyadı : NUR ALEYNA KÖSE
Takımı : ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. :
Attığı Gol : 108
Adı & Soyadı : ESRA TEZCAN
Takımı : ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. :
Attığı Gol : 107
Adı & Soyadı : Yeşim ALP
Takımı : ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 101
Adı & Soyadı : ALEYNA DEMİREL
Takımı : ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 98