Yıldızlar Ligi

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 SEBEN SPOR KULÜBÜ 9 9 0 0 307 162 145 18 0 18
2 MERSİN İDMANYURDU SK 9 8 1 0 311 192 119 16 0 16
3 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 9 6 3 0 292 255 37 12 0 12
4 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 9 6 3 0 271 234 37 12 0 12
5 BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 9 5 3 1 302 288 14 11 0 11
6 AMASYA 1957 SULUOVA SK 9 4 5 0 223 246 -23 8 0 8
7 TOKAT GENÇLİK SK 9 3 5 1 215 260 -45 7 0 7
8 YOZGAT BOZOK SPOR 9 2 7 0 227 298 -71 4 0 4
9 GÜNEYSUSPOR 9 1 8 0 206 286 -80 2 0 2
10 AYDIN PTT SK 9 0 9 0 195 328 -133 0 0 0
11 ŞIRNAK GHSİM SK 0 0 0 0 0 0 0 -1 0 -1
12 MARMARA ÜNİVERSİTESİ SK 0 0 0 0 0 0 0 -1 0 -1

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
21-12-2018
11:00
1. Hafta
  GÜNEYSUSPOR 15 : 34   SEBEN SPOR KULÜBÜ
21-12-2018
15:00
1. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 24 : 19   AMASYA 1957 SULUOVA SK
21-12-2018
17:00
1. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 27 : 28   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
21-12-2018
18:45
1. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 27 : 24   YOZGAT BOZOK SPOR
21-12-2018
20:30
1. Hafta
  AYDIN PTT SK 8 : 49   MERSİN İDMANYURDU SK
22-12-2018
09:30
2. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 24 : 34   BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
22-12-2018
11:15
2. Hafta
  ŞIRNAK GHSİM SK 17 : 39   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
22-12-2018
13:00
2. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 36 : 18   TOKAT GENÇLİK SK
22-12-2018
14:45
2. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 25 : 17   MERSİN İDMANYURDU SK
22-12-2018
16:30
2. Hafta
  YOZGAT BOZOK SPOR 33 : 21   AYDIN PTT SK
23-12-2018
09:30
3. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 38 : 21   ŞIRNAK GHSİM SK
23-12-2018
11:15
3. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 24 : 27   AMASYA 1957 SULUOVA SK
23-12-2018
13:00
3. Hafta
  AYDIN PTT SK 16 : 31   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
23-12-2018
14:45
3. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 41 : 21   GÜNEYSUSPOR
23-12-2018
16:30
3. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU SK 50 : 21   YOZGAT BOZOK SPOR
18-01-2019
11:00
4. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 44 : 19   YOZGAT BOZOK SPOR
18-01-2019
13:00
4. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 28 : 35   MERSİN İDMANYURDU SK
18-01-2019
15:00
4. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 38 : 30   AYDIN PTT SK
18-01-2019
19:00
4. Hafta
  GÜNEYSUSPOR 28 : 36   BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
19-01-2019
11:00
5. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 19 : 38   SEBEN SPOR KULÜBÜ
19-01-2019
16:45
5. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 28 : 26   GÜNEYSUSPOR
19-01-2019
19:00
5. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU SK 38 : 27   AMASYA 1957 SULUOVA SK
19-01-2019
20:30
5. Hafta
  YOZGAT BOZOK SPOR 26 : 31   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
20-01-2019
11:15
6. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 39 : 29   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
20-01-2019
15:00
6. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 26   YOZGAT BOZOK SPOR
20-01-2019
18:30
6. Hafta
  GÜNEYSUSPOR 31 : 22   AYDIN PTT SK
20-01-2019
20:00
6. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 38 : 39   BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
21-01-2019
09:30
7. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 14 : 34   SEBEN SPOR KULÜBÜ
21-01-2019
11:15
7. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 29 : 30   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
21-01-2019
13:00
7. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU SK 37 : 14   GÜNEYSUSPOR
21-01-2019
16:30
7. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 27   AMASYA 1957 SULUOVA SK
07-03-2019
09:00
8. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 10 : 0   AMASYA 1957 SULUOVA SK
07-03-2019
10:45
8. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 40 : 22   AYDIN PTT SK
07-03-2019
12:30
8. Hafta
  GÜNEYSUSPOR 23 : 24   YOZGAT BOZOK SPOR
07-03-2019
14:15
8. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 38 : 38   TOKAT GENÇLİK SK
08-03-2019
11:00
9. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 25 : 47   SEBEN SPOR KULÜBÜ
08-03-2019
13:00
9. Hafta
  AYDIN PTT SK 30 : 44   BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
08-03-2019
15:00
9. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU SK 35 : 34   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
08-03-2019
17:00
9. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 19   GÜNEYSUSPOR
09-03-2019
09:00
10. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 39 : 26   YOZGAT BOZOK SPOR
09-03-2019
10:45
10. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK 35 : 40   MERSİN İDMANYURDU SK
09-03-2019
12:30
10. Hafta
  GÜNEYSUSPOR 29 : 33   AMASYA 1957 SULUOVA SK
09-03-2019
14:15
10. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 26 : 22   AYDIN PTT SK
10-03-2019
09:00
11. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU SK 10 : 0   TOKAT GENÇLİK SK
10-03-2019
10:45
11. Hafta
  AYDIN PTT SK 24 : 36   SEBEN SPOR KULÜBÜ
10-03-2019
12:30
11. Hafta
  YOZGAT BOZOK SPOR 28 : 35   BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
10-03-2019
14:15
11. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 26 : 27   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : Muhammet Mustafa Yıldız
Takımı : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. :
Attığı Gol : 111
Adı & Soyadı : EMİRHAN GÜNAY
Takımı : BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 34
Attığı Gol : 95
Adı & Soyadı : ALPEREN DÜZCAN
Takımı : YOZGAT BOZOK SPOR
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 20
Attığı Gol : 91
Adı & Soyadı : KADİR İSLAM GÜLAY
Takımı : BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 19
Attığı Gol : 86
Adı & Soyadı : BARIŞ BUGDAY
Takımı : MERSİN İDMANYURDU SK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 31
Attığı Gol : 84