Kadınlar Süper Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 KASTAMONU BLD. GSK 5 5 0 0 197 94 103 10 0 10
2 YALIKAVAK SK 5 5 0 0 159 114 45 10 0 10
3 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 5 4 1 0 149 135 14 8 0 8
4 ÜSKÜDAR BLD. SK 4 2 1 1 135 107 28 5 0 5
5 GÖRELE BLD. SK 5 2 2 1 174 163 11 5 0 5
6 YENİMAHALLE BLD. SK 3 2 1 0 93 82 11 4 0 4
7 MURATPAŞA BLD. SK 4 2 2 0 103 108 -5 4 0 4
8 SİVAS BELEDİYESPOR 5 1 4 0 148 179 -31 2 0 2
9 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 5 1 4 0 118 151 -33 2 0 2
10 KONYAALTI BLD. SK 4 1 3 0 82 116 -34 2 0 2
11 AKSARAY BLD GSK 5 1 4 0 98 179 -81 2 0 2
12 ELAZIĞ SOS. YRD. SK 4 0 4 0 86 114 -28 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
27-09-2020
12:30
1. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 32 : 35   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
27-09-2020
15:00
1. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 20 : 36   YENİMAHALLE BLD. SK
27-09-2020
16:00
1. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK 25 : 28   YALIKAVAK SK
27-09-2020
16:00
1. Hafta
  GÖRELE BLD. SK 29 : 40   KASTAMONU BLD. GSK
28-09-2020
15:00
1. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK 24 : 25   MURATPAŞA BLD. SK
04-10-2020
15:00
2. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 30 : 24   KONYAALTI BLD. SK
04-10-2020
15:00
2. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK 28 : 26   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
04-10-2020
16:00
2. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK 32 : 32   GÖRELE BLD. SK
08-10-2020
15:00
2. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK 46 : 17   AKSARAY BLD GSK
10-10-2020
12:30
3. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 22 : 38   KASTAMONU BLD. GSK
11-10-2020
13:00
3. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK 26 : 23   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
11-10-2020
15:00
3. Hafta
  GÖRELE BLD. SK 25 : 33   YALIKAVAK SK
11-10-2020
17:00
3. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 22 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
12-10-2020
19:00
3. Hafta
  AKSARAY BLD GSK 18 : 40   ÜSKÜDAR BLD. SK
15-10-2020
17:00
1. Hafta
  AKSARAY BLD GSK 26 : 16   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
18-10-2020
13:00
4. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK 24 : 32   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
18-10-2020
14:00
4. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK 38 : 29   SİVAS BELEDİYESPOR
18-10-2020
15:00
4. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK 38 : 8   KONYAALTI BLD. SK
18-10-2020
16:00
4. Hafta
  GÖRELE BLD. SK 43 : 23   AKSARAY BLD GSK
18-10-2020
16:00
4. Hafta
  YALIKAVAK SK 30 : 23   MURATPAŞA BLD. SK
19-10-2020
18:00
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 28 : 30   YENİMAHALLE BLD. SK
22-10-2020
13:00
2. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK 23 : 30   SİVAS BELEDİYESPOR
22-10-2020
17:00
2. Hafta
  YALIKAVAK SK 34 : 27   YENİMAHALLE BLD. SK
25-10-2020
00:00
5. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
25-10-2020
00:00
5. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
25-10-2020
12:00
5. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR 35 : 45   GÖRELE BLD. SK
25-10-2020
13:00
5. Hafta
  AKSARAY BLD GSK 14 : 34   YALIKAVAK SK
25-10-2020
15:00
5. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK 27 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
25-10-2020
15:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 18 : 35   KASTAMONU BLD. GSK
01-11-2020
13:00
6. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   SİVAS BELEDİYESPOR
01-11-2020
15:00
6. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   YENİMAHALLE BLD. SK
01-11-2020
16:00
6. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   KONYAALTI BLD. SK
01-11-2020
16:00
6. Hafta
  YALIKAVAK SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
03-11-2020
13:00
6. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   MURATPAŞA BLD. SK
04-11-2020
17:00
6. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
08-11-2020
12:30
7. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   YALIKAVAK SK
08-11-2020
13:00
7. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   AKSARAY BLD GSK
08-11-2020
15:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   GÖRELE BLD. SK
08-11-2020
15:00
7. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
08-11-2020
15:00
7. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   KASTAMONU BLD. GSK
08-11-2020
18:00
7. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
11-11-2020
18:00
3. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   MURATPAŞA BLD. SK
15-11-2020
12:30
8. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   KONYAALTI BLD. SK
15-11-2020
13:00
8. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
15-11-2020
15:00
8. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
15-11-2020
16:00
8. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   YENİMAHALLE BLD. SK
15-11-2020
16:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   MURATPAŞA BLD. SK
15-11-2020
16:00
8. Hafta
  YALIKAVAK SK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
22-11-2020
13:00
9. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   KASTAMONU BLD. GSK
22-11-2020
13:00
9. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   YALIKAVAK SK
22-11-2020
15:00
9. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
22-11-2020
15:00
9. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   GÖRELE BLD. SK
22-11-2020
15:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   SİVAS BELEDİYESPOR
22-11-2020
18:00
9. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   AKSARAY BLD GSK
13-12-2020
12:30
10. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   YENİMAHALLE BLD. SK
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   MURATPAŞA BLD. SK
13-12-2020
16:00
10. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
13-12-2020
16:00
10. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
13-12-2020
16:00
10. Hafta
  YALIKAVAK SK :   KASTAMONU BLD. GSK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   GÖRELE BLD. SK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   AKSARAY BLD GSK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   SİVAS BELEDİYESPOR
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   YALIKAVAK SK
20-12-2020
18:00
11. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   KONYAALTI BLD. SK
30-01-2021
13:00
12. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   AKSARAY BLD GSK
30-01-2021
15:00
12. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   KONYAALTI BLD. SK
30-01-2021
15:00
12. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   SİVAS BELEDİYESPOR
30-01-2021
15:00
12. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   GÖRELE BLD. SK
30-01-2021
16:00
12. Hafta
  YALIKAVAK SK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
30-01-2021
18:00
12. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
06-02-2021
12:30
13. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
06-02-2021
13:00
13. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
06-02-2021
15:00
13. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   KASTAMONU BLD. GSK
06-02-2021
15:00
13. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   MURATPAŞA BLD. SK
06-02-2021
16:00
13. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
06-02-2021
18:00
13. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   YALIKAVAK SK
13-02-2021
13:00
14. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   KONYAALTI BLD. SK
13-02-2021
15:00
14. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   YENİMAHALLE BLD. SK
13-02-2021
15:00
14. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
13-02-2021
15:00
14. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   SİVAS BELEDİYESPOR
13-02-2021
16:00
14. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   AKSARAY BLD GSK
13-02-2021
16:00
14. Hafta
  YALIKAVAK SK :   GÖRELE BLD. SK
20-02-2021
12:30
15. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   ÜSKÜDAR BLD. SK
20-02-2021
13:00
15. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   GÖRELE BLD. SK
20-02-2021
13:00
15. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   KASTAMONU BLD. GSK
20-02-2021
15:00
15. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
20-02-2021
15:00
15. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   YALIKAVAK SK
20-02-2021
18:00
15. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
20-02-2021
18:00
15. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
27-02-2021
13:00
16. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   YENİMAHALLE BLD. SK
27-02-2021
15:00
16. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   MURATPAŞA BLD. SK
27-02-2021
15:00
16. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
27-02-2021
16:00
16. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   KONYAALTI BLD. SK
27-02-2021
16:00
16. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   SİVAS BELEDİYESPOR
27-02-2021
16:00
16. Hafta
  YALIKAVAK SK :   AKSARAY BLD GSK
06-03-2021
12:30
17. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   AKSARAY BLD GSK
06-03-2021
13:00
17. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   GÖRELE BLD. SK
06-03-2021
15:00
17. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
06-03-2021
15:00
17. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
06-03-2021
15:00
17. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   YALIKAVAK SK
06-03-2021
18:00
17. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   KASTAMONU BLD. GSK
13-03-2021
13:00
18. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   KONYAALTI BLD. SK
13-03-2021
13:00
18. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
13-03-2021
15:00
18. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   MURATPAŞA BLD. SK
13-03-2021
16:00
18. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   YENİMAHALLE BLD. SK
13-03-2021
16:00
18. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
13-03-2021
16:00
18. Hafta
  YALIKAVAK SK :   SİVAS BELEDİYESPOR
20-03-2021
13:00
19. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   SİVAS BELEDİYESPOR
20-03-2021
13:00
19. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   YALIKAVAK SK
20-03-2021
15:00
19. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   AKSARAY BLD GSK
20-03-2021
15:00
19. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
20-03-2021
15:00
19. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   KASTAMONU BLD. GSK
20-03-2021
18:00
19. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   GÖRELE BLD. SK
27-03-2021
12:30
20. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
27-03-2021
13:00
20. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   YENİMAHALLE BLD. SK
27-03-2021
15:00
20. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
27-03-2021
16:00
20. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
27-03-2021
16:00
20. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   MURATPAŞA BLD. SK
27-03-2021
16:00
20. Hafta
  YALIKAVAK SK :   KONYAALTI BLD. SK
03-04-2021
13:00
21. Hafta
  ELAZIĞ SOS. YRD. SK :   ÜSKÜDAR BLD. SK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   KONYAALTI BLD. SK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  MURATPAŞA BLD. SK :   AKSARAY BLD GSK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   GÖRELE BLD. SK
03-04-2021
15:00
21. Hafta
  KASTAMONU BLD. GSK :   YALIKAVAK SK
03-04-2021
18:00
21. Hafta
  YENİMAHALLE BLD. SK :   SİVAS BELEDİYESPOR
07-04-2021
12:30
22. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR :   MURATPAŞA BLD. SK
07-04-2021
13:00
22. Hafta
  KONYAALTI BLD. SK :   YENİMAHALLE BLD. SK
07-04-2021
16:00
22. Hafta
  GÖRELE BLD. SK :   ELAZIĞ SOS. YRD. SK
07-04-2021
16:00
22. Hafta
  AKSARAY BLD GSK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
07-04-2021
17:00
22. Hafta
  YALIKAVAK SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
07-04-2021
18:00
22. Hafta
  ÜSKÜDAR BLD. SK :   KASTAMONU BLD. GSK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : PERİHAN TOPALOĞLU ACAR
Takımı : GÖRELE BLD. SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 60
Adı & Soyadı : SİNEM VATAN
Takımı : ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 45
Adı & Soyadı : NESLİHAN AKÇANCA
Takımı : GÖRELE BLD. SK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 38
Adı & Soyadı : ESRA KARA
Takımı : AKSARAY BLD GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 68
Attığı Gol : 32
Adı & Soyadı : SİBEL KICIROĞLU
Takımı : İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 30