Kadınlar Süper Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 15 15 0 0 581 381 200 30 0 30
2 YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 16 12 3 1 525 443 82 25 0 25
3 YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 16 12 4 0 493 434 59 24 0 24
4 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 15 10 5 0 458 412 46 20 0 20
5 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 16 7 9 0 478 456 22 14 0 14
6 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 16 6 9 1 478 436 42 13 0 13
7 GÖRELE BELEDİYESİ SK 16 4 10 2 497 518 -21 10 0 10
8 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 16 3 13 0 453 488 -35 6 0 6
9 PAZARSPOR 16 0 16 0 384 779 -395 -4 0 -4

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
05-10-2019
14:30
1. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 33 : 25   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
05-10-2019
16:00
1. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 32 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
05-10-2019
18:00
1. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 30 : 28   GÖRELE BELEDİYESİ SK
05-10-2019
19:00
1. Hafta
  PAZARSPOR 21 : 43   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
12-10-2019
15:15
2. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 44 : 18   PAZARSPOR
12-10-2019
16:00
2. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 28 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
12-10-2019
17:00
2. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 42 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
13-10-2019
15:00
2. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 20 : 28   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
19-10-2019
17:00
3. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 23 : 31   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
19-10-2019
17:00
3. Hafta
  PAZARSPOR 23 : 45   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
20-10-2019
16:00
3. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 22 : 32   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
20-10-2019
17:00
3. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 26   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
26-10-2019
13:30
4. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 22 : 27   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
26-10-2019
16:00
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 51 : 30   PAZARSPOR
27-10-2019
13:30
4. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 38 : 16   GÖRELE BELEDİYESİ SK
27-10-2019
15:00
4. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 21 : 22   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
02-11-2019
15:30
5. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 34 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
02-11-2019
16:00
5. Hafta
  PAZARSPOR 27 : 45   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
02-11-2019
16:00
5. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 28 : 28   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
02-11-2019
18:00
5. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 30 : 20   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
09-11-2019
16:00
6. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 23 : 26   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
10-11-2019
15:00
6. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 26 : 28   GÖRELE BELEDİYESİ SK
13-11-2019
15:00
6. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 22 : 28   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
16-11-2019
16:00
7. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 23 : 31   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
17-11-2019
16:00
7. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 21 : 20   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
19-11-2019
14:00
6. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 26 : 31   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
30-11-2019
13:00
8. Hafta
  PAZARSPOR 17 : 44   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
30-11-2019
15:00
8. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 32 : 27   GÖRELE BELEDİYESİ SK
30-11-2019
17:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 35   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
01-12-2019
15:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 27 : 25   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
04-12-2019
17:00
7. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 34 : 26   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
04-12-2019
19:00
7. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 49 : 18   PAZARSPOR
07-12-2019
15:15
9. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 25 : 21   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
07-12-2019
16:00
9. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 52 : 21   PAZARSPOR
07-12-2019
16:00
9. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 31 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
08-12-2019
15:00
9. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 28 : 21   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
07-01-2020
15:00
10. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 63 : 19   PAZARSPOR
11-01-2020
15:00
10. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 20 : 24   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
12-01-2020
13:00
10. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 27 : 28   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
12-01-2020
16:00
10. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 35 : 35   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
18-01-2020
13:00
11. Hafta
  PAZARSPOR 20 : 56   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
19-01-2020
15:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 37 : 27   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
19-01-2020
17:00
11. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 38 : 34   GÖRELE BELEDİYESİ SK
22-01-2020
15:00
11. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 32 : 41   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
01-02-2020
18:00
12. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 22 : 26   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
02-02-2020
13:00
12. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 23 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
02-02-2020
15:00
12. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 50 : 27   PAZARSPOR
09-02-2020
18:00
13. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 34 : 30   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
09-02-2020
19:00
13. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 29 : 24   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
12-02-2020
15:00
12. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 34 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
16-02-2020
15:00
14. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 50 : 32   PAZARSPOR
16-02-2020
15:00
14. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 23 : 30   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
16-02-2020
15:15
14. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 32 : 27   GÖRELE BELEDİYESİ SK
16-02-2020
16:00
14. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 25 : 35   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
19-02-2020
14:00
13. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 33 : 45   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
23-02-2020
16:00
15. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 33 : 32   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
23-02-2020
16:00
15. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 32 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
23-02-2020
17:00
15. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 35 : 28   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
23-02-2020
19:00
15. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 35 : 25   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
26-02-2020
13:00
13. Hafta
  PAZARSPOR 27 : 54   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
29-02-2020
14:00
16. Hafta
  PAZARSPOR 29 : 47   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
01-03-2020
15:00
16. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 31 : 27   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
01-03-2020
16:00
16. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 37 : 29   GÖRELE BELEDİYESİ SK
08-03-2020
13:00
17. Hafta
  MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK 34 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
08-03-2020
16:00
17. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SK 35 : 37   MURATPAŞA BELEDİYESİ SK
08-03-2020
16:00
17. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 45 : 29   PAZARSPOR
11-03-2020
13:00
18. Hafta
  PAZARSPOR 26 : 41   GÖRELE BELEDİYESİ SK
11-03-2020
17:00
16. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 31 : 43   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
11-03-2020
17:00
18. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 31 : 33   MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
11-03-2020
18:00
18. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 34 : 27   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
14-03-2020
15:00
17. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 37 : 25   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
01-04-2020
17:00
18. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESİ SK :   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : NESLİHAN ÇALIŞKAN
Takımı : ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 19
Attığı Gol : 167
Adı & Soyadı : PERİHAN TOPALOĞLU ACAR
Takımı : MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAK SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 155
Adı & Soyadı : BEYZA KARAÇAM
Takımı : GÖRELE BELEDİYESİ SK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 2
Attığı Gol : 117
Adı & Soyadı : CEYLAN AYDEMİR
Takımı : YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 107
Adı & Soyadı : MEHTAP TEZKORKMAZ
Takımı : PAZARSPOR
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 102