Kadınlar Süper Gençler Ligi

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 MURATPAŞA BELEDİYESPOR 10 10 0 0 408 255 153 20 0 20
2 YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 10 8 2 0 308 231 77 16 0 16
3 ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 10 7 3 0 331 241 90 14 0 14
4 OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 10 7 3 0 353 269 84 14 0 14
5 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 10 6 4 0 310 252 58 12 0 12
6 SAMSUN GENÇLİK SK 10 6 4 0 314 264 50 12 0 12
7 AKSARAY BELEDİYESİ GSK 10 5 5 0 301 264 37 10 0 10
8 YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 10 3 7 0 263 286 -23 6 0 6
9 ARDEŞEN GENÇLİK SK 10 2 8 0 262 353 -91 4 0 4
10 KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 10 1 9 0 162 352 -190 2 0 2
11 POLATLI BELEDİYESPOR 10 0 10 0 132 377 -245 0 0 0
12 BAY 0 0 0 0 0 0 0 -1 0 -1

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
04-12-2018
11:00
1. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK SK 24 : 34   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
04-12-2018
13:00
1. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 31 : 33   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
04-12-2018
15:00
1. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 22 : 37   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
04-12-2018
17:00
1. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 39 : 6   POLATLI BELEDİYESPOR
04-12-2018
19:00
1. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 23 : 22   SAMSUN GENÇLİK SK
05-12-2018
11:30
2. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 18 : 31   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
05-12-2018
13:30
2. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK SK 27 : 40   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
05-12-2018
15:30
2. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 27 : 22   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
05-12-2018
17:30
2. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 31 : 35   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
05-12-2018
19:30
2. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 17 : 36   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
06-12-2018
11:00
3. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 30 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
06-12-2018
13:00
3. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 24 : 31   ARDEŞEN GENÇLİK SK
06-12-2018
15:00
3. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 19 : 28   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
06-12-2018
17:00
3. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 31 : 27   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
06-12-2018
19:00
3. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 40 : 24   POLATLI BELEDİYESPOR
07-12-2018
11:30
4. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 32 : 25   SAMSUN GENÇLİK SK
07-12-2018
13:30
4. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 31 : 25   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
07-12-2018
15:30
4. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK SK 15 : 36   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
07-12-2018
17:30
4. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 39 : 15   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
07-12-2018
19:30
4. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 27 : 45   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
11-02-2019
10:00
5. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 7 : 36   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
11-02-2019
12:00
5. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 35 : 33   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
11-02-2019
14:00
5. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 28 : 10   POLATLI BELEDİYESPOR
11-02-2019
16:00
5. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 45 : 30   ARDEŞEN GENÇLİK SK
11-02-2019
18:00
5. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 28 : 25   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
12-02-2019
10:00
6. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 37 : 10   POLATLI BELEDİYESPOR
12-02-2019
12:00
6. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 21 : 33   SAMSUN GENÇLİK SK
12-02-2019
14:00
6. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 9 : 47   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
12-02-2019
16:00
6. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 29 : 23   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
12-02-2019
18:00
6. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK SK 25 : 46   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
13-02-2019
09:00
7. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 34 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
13-02-2019
11:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 9 : 49   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
13-02-2019
13:00
7. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 29 : 28   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
13-02-2019
15:00
7. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 44 : 25   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
13-02-2019
17:00
7. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 39 : 8   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
25-03-2019
10:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 31 : 20   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
25-03-2019
12:00
8. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 30 : 7   POLATLI BELEDİYESPOR
25-03-2019
14:00
8. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK SK 31 : 42   SAMSUN GENÇLİK SK
25-03-2019
16:00
8. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 7 : 41   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
25-03-2019
18:00
8. Hafta
  ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR 34 : 27   AKSARAY BELEDİYESİ GSK
26-03-2019
10:00
9. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 36 : 42   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
26-03-2019
12:00
9. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 20 : 34   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
26-03-2019
14:00
9. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 25 : 26   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
26-03-2019
16:00
9. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 45 : 31   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
26-03-2019
18:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 18 : 34   ARDEŞEN GENÇLİK SK
27-03-2019
10:00
10. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GSK 27 : 40   MURATPAŞA BELEDİYESPOR
27-03-2019
12:00
10. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK 24 : 33   YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ
27-03-2019
14:00
10. Hafta
  OSMANGAZİ BELEDİYESPOR 53 : 13   POLATLI BELEDİYESPOR
27-03-2019
16:00
10. Hafta
  ARDEŞEN GENÇLİK SK 19 : 29   YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK
27-03-2019
18:00
10. Hafta
  KASTAMONU BELEDİYESİ GSK 17 : 37   SAMSUN GENÇLİK SK
28-03-2019
09:00
11. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR 44 : 33   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK
28-03-2019
10:45
11. Hafta
  YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ 39 : 26   ARDEŞEN GENÇLİK SK
28-03-2019
12:30
11. Hafta
  YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK 15 : 31   OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
28-03-2019
14:15
11. Hafta
  SAMSUN GENÇLİK SK 31 : 25   ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
28-03-2019
16:00
11. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 18 : 31   KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
31-05-2019
00:00
1. Hafta
  MURATPAŞA BELEDİYESPOR :   BAY
31-05-2019
00:00
2. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK :   BAY
31-05-2019
00:00
3. Hafta
  BAY :   SAMSUN GENÇLİK SK
31-05-2019
00:00
4. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR :   BAY

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : Eda Nur Kılıç
Takımı : MURATPAŞA BELEDİYESPOR
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 61
Attığı Gol : 142
Adı & Soyadı : EBRU ÖZTÜRK
Takımı : OSMANGAZİ BELEDİYESPOR
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 8
Attığı Gol : 127
Adı & Soyadı : YAĞMUR ÖZLER
Takımı : ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 34
Attığı Gol : 121
Adı & Soyadı : BEYZA KARAÇAM
Takımı : SAMSUN GENÇLİK SK
Mevkii : Sağ Oyun Kuruc
Forma Nu. : 22
Attığı Gol : 117
Adı & Soyadı : İLAYDA GÜRSOY
Takımı : ARDEŞEN GENÇLİK SK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 53
Attığı Gol : 81